niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

UWAGA: System PKW dziurawy jak sito. Czy niedzielne wybory zostaną sfałszowane?

Dodano: 13.11.2014 [12:46]
UWAGA: System PKW dziurawy jak sito. Czy niedzielne wybory zostaną sfałszowane? - niezalezna.pl
foto: Marcin Pegaz/Gazeta Polska
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego znalazła lukę w informatycznym systemie obsługującym proces wyborczy - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Teraz do systemu będą wprowadzone poprawki. A szef PKW rozbrajająco przyznaje, że nie może być pewności, czy system zadziała poprawnie w niedzielę.

"Problemami dotyczącymi systemu informatycznego Państwowej Komisji Wyborczej zainteresowała się Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Służby sprawdzały, czy pojawiające się podczas testów problemy z przesyłaniem wyników nie są efektem sabotażu" - pisze "Rzeczpospolita".

To kolejny niepokojący sygnał przed zbliżającymi się wyborami. Dziś przewodniczący PKW Stefan Jaworski przyznał, że cały czas trwają testy systemu wyborczego, gdyż ciągle wykrywane są jakieś usterki.

"Na pewno są wątpliwości co do sposobu transmisji danych do PKW" - powiedział Jaworski.

W czerwcu 2014 r. "Gazeta Polska" ujawniła, że kilka tygodni przed eurowyborami serwery Krajowego Biura Wyborczego przeniesiono do firmy Exatel, której prezesem w marcu 2014 r. został Marcin Jabłoński, wcześniej wiceszef MSW w rządzie Donalda Tuska oraz członek KLD i PO. Wiceprezesem Exatela został tuż przed wyborami do europarlamentu syn Władysława Bartoszewskiego, sekretarza stanu w kancelarii premiera. Certyfikaty zabezpieczeń zostały zaś zakupione od Unizeto, firmy należącej do rosyjskiego konsula honorowego.

Ostatnie wybory do Parlamentu Europejskiego upłynęły pod znakiem licznych wyborczych skandali: łamania procedur, nieprawidłowości w liczeniu głosów, ogromnej liczby nieważnych głosów. Poważne wątpliwości budził też elektroniczny system sumowania głosów i przesyłu danych. Do awarii wyborczego systemu informatycznego doszło też w trakcie ostatnich wyborów uzupełniających do Senatu.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wczoraj w kołchoźniku stjepan jaworskij wmawiał słuchaczom,
że trzeba protokoły po zliczeniu głosów zatwierdzać w sowieckich
serverach. W tym celu Pukwa wywaliła nasze pieniądze na "nowe"
"oprograMOwanie", taki "kalkulator" do sprawdzania prawomyślności.

Spokojnie, spokojnie! System i polactwo jest tak zaprogramowane ze POpaprance wygraja.

100% prawdy. Nie zdziwi mnie więc że Walcowa wygra wybory ponownie w Warszawie, dlaczego ?
Ano dlatego, że głosy wyborców idą przez ruskie serwery WSI

Drodzy Rodacy zapamietajcie te nazwiska, warto:
Przewodniczący PKW Stefan Jaworski sędzia TK w stanie spoczynku
zastępca Andrzje Kisielewicz
UWAGA: Stanisław KOSMAL sędzie ze stanu wojennego brrr
CZŁONKOWIE też sędziowie TK
Bogusław Dauter
Maria Grzelka
Andrzej Mączyński
Janusz Niemcewicz
Antoni Wł.Ryms
Stanisław Zabłocki
TO ONI ROBIĄ WAŁA Z WYBORCÓW POLSKICH, KTÓRZY NIE CHCA GŁOSOWAĆ NA PO-LSZEWIKÓW. TO JEST WŁASNIE TA NABYTA W MASKWIE NAUKA ROBIENIA IDIOTÓW Z POOLAKÓW. Bądżcie mądrziejsi niż oni.

Czekamy na mapę nieważnych głosów.
Tymczasem nieważne mapy z poprzednich wyborów:
Sejm 2011: http://www.wyborynamapie.pl/sejm2011/niewazne.html
Euro 2014: http://www.wyborynamapie.pl/euro2014/niewazne.html
Te mapy łaczy jedno: duży procent nieważnych głosów w bastionach PO.

Niestety , w naszym kraju , dzięki nam , możemy im skoczyć

Trzeba unieważnić wybory z całego 25- lecia

Najblizsze wybory nie powinny sie odbyc,a na pewno nie pod kontrola PKW,ktora nie jest wiarygodna w tym skladzie!Czlonkowie PKW powinni zostac zawieszeni w czynnosciach wyborczych i odpowiadac przed sadem za lamanie praw wyborczych i konstytucji.ich miejsce powinna zajac powolana przez sad najwyzszy komisja zaakceotowana przez wszystkie zainteresowane partie.

Jeżeli ktoś kontroluje serwer DNS, którego używa PKW (tłumaczy nazwy np. pkw.gov.pl na adres IP) to może przełączyć ruch z serwerów PKW na swoje serwery. Dodatkowo jeżeli ma wpływ na Unizeto, które wystawia certyfikaty dla SSL-a dla PKW, to może wystawić następny certyfikat na oryginalną domenę i umieścić go na swoim podstawionym serwerze. Maszyna kliencka podłączająca się nie zauważy tego ponieważ będzie miała zainstalowany certyfikat nadrzędny Unizeto, którym podpisano obydwa certyfikaty oryginalnego serwera i tego podstawionego. Jeżeli dane nie są zabezpieczone inaczej niż tylko przez HTTPS na podstawionym serwerze można podmienić przesyłane dane np. wyniki z lokali wyborczych i następnie przesłać zmienione do oryginalnego serwera PKW.
Były informacje, że PKW używała serwerów DNS kontrowanych przez Rosjan oraz że używa certyfikatów dla SSL-a wystawianych przez firmę Unizeto kontrolowaną przez Rosjan.

Prosze tylko popatrzyc na te geby!!!!

Kopacz i Komorowski co jest z wami? I wy pozwalacie na taki stan wyposażenia PKW? To wy bierzecie pieniadze za pilnowania prawa, na równi z prokuratorami. I jak do tej pory nie zabraliście w tej sprawie głosu, to proszę nie pobierac wynagrodzenia za samo bycie. Rozumicie?

KARA SMIERCI ZDRAJCOM BEZ WYROKU. ODEBRAĆ IM MAJATEK PRZED ŚMIERCIĄ, RÓWNIEŻ POTOMKOM. PKW dziadki peerelowskie, jeden to sędzia ze stanu wojennego, hańba. Tacy wszystko zrobia by wygrała POstkomuna, a my na to nie pozwolimy. Wasze miejsce jest w Rosji tam gdzie was swołocze POdkształcili.

I ta bolszewicka hołota ma jeszcze czelność brać za to brakoróbstwo jakieś pieniądze od społeczeństwa ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl