niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Ataki na uczestników Marszu Niepodległości. Akcja policji w całym kraju

Dodano: 10.11.2014 [08:10]
Ataki na uczestników Marszu Niepodległości. Akcja policji w całym kraju - niezalezna.pl
foto: zdjęcie z ubiegłoroczne Marszu Niepodległości; fot. Tomasz Hamrat
W ciągu ostatniego tygodnia w Łodzi, we Wrocławiu, na Podkarpaciu i Mazowszu policjanci przeszukali mieszkania członków ugrupowań narodowych, kibiców oraz niezrzeszonych w żadnych organizacjach, którzy planują udział w Marszu Niepodległości. – Policja w Polsce jest bezkarna, do dziś nie wytłumaczyła się z brutalnego zachowania funkcjonariusza, który dwa lata temu 11 listopada brutalnie pobił jednego z uczestników marszu – przypomina dziennikarz Jan Pospieszalski.

Uczniowie wyciągani są z lekcji, pracownicy z zakładów pracy, młodociani działacze przeszukiwani są w swoich domach na oczach rodziców. Apelujemy do policji i prokuratury o zaprzestanie nękania uczestników Marszu Niepodległości! mówił na konferencji prasowej Marcin Iwanowski z zespołu prawnego Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Według informacji podawanych przez narodowców, w wyniku akcji policji działającej na zlecenie prokuratury przeszukiwano także prywatne firmy produkujące akcesoria prawicowe. Młodym ludziom policja odradzała udział w marszu, strasząc, że może im to zaszkodzić w karierze zawodowej.

– We wtorek 4 listopada br. o godzinie 6 w moim mieszkaniu odwiedziło mnie trzech funkcjonariuszy CBŚ, którzy na podstawie postanowienia Prokuratury Okręgowej w Warszawie przeszukali mieszkanie oraz zajęli komputer – relacjonował jedną z takich akcji Andrzej Bojarski z ruchu Narodowa Ostrołęka. W sieci umieścił postanowienie Prokuratury Okręgowej w Warszawie, dotyczące wydania przez niego rzeczy. Według dokumentu zarekwirowane rzeczy mają „propagować ustrój faszystowski i nawoływać do nienawiści na tle narodowościowym”.

Policja tłumaczy działania względami bezpieczeństwa. – Zbieramy wszelkie informacje, które mogą być pomocne przy zabezpieczeniu takich imprez. Przede wszystkim dotyczące liczby uczestników. Robimy to rutynowo od lat – komentował przeszukania na łamach „Rzeczpospolitej” podinsp. Krzysztof Hajdas z Komendy Głównej Policji.

W dniu Święta Niepodległości Komenda Główna Policji zamierza ściągnąć do Warszawy nawet 15 tys. funkcjonariuszy oraz kilkuset żandarmów wojskowych. W sumie, jak podało radio RMF, 11 listopada nad bezpieczeństwem będzie czuwało 5,2 tys. osób.

Cały tekst w poniedziałkowej "Gazecie Polskiej Codziennie"
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Melduję się Panie murewicz z całkowitym poparciem Pana mysli o samoobronie. Jak to ma się sprawa do NASZEGO ŚWIETA NIEPODLEGOSCI,KIEDY mo SZYKUJE SIĘ NA UDERZENIA W POCHODY???!! Już się boja, nawet spokojnych marszów świątecznych!!
Z tą pstkomunistyczną bandą trzeba raz skończyć, w czym ma Pan racje!! Kto to widział,żeby bandyci MO nawet włazili
do polskich domów w poszukiwaniu po prostu patriotów. Za to już dzisiaj posterunki tej postkomunistycznej zgnilizny
powinny być ostrzelane ze wszustkich stron i podpalone,żeby z nich nie wychodzili zbrodniarze aż do polskich domów.
Niestety do tego ju\ż sami doprowadzili!!! I sami tę gorzką zupe muszą wylizać.

Policja robi z Polski, jak w PRL-u, PAŃSTWO POLICYJNE...! A jak wiadomo to własnie Antifa jest agresywna.
Komunistyczne bojówki są OK??! Za PRL-u komuniści uważali opozycjonistów prawicowych za faszystów! I jak można mysleć inaczej skoro Policja wyjmuje spod prawa narodowców?! Policja do lustracji i weryfikacji!

Czytając kolejne artykuły ogarnia mnie coraz większy strach o przyszłość Polski i o to, co się tutaj dzieje. Nie do pomyślenia jest, że żyjemy w takim kraju. Dlaczego nie możemy w końcu się z tego wyrwać. ???

Rewizje w domach obywateli i rekwirowanie prywatnej własności (bez nakazu sądowego) mają być działaniami prowadzonymi "rutynowo od lat"? Ciekawe od kiedy? Chyba od 13 grudnia 1981 roku.

od kiedy sowiety wkroczyly do Polski podczas II wojny swiatowej i ustanowily poddanczy kraj sowiecka republike polska rzadzona przy wspoludziale zdrajcow Polski/sowieckich mutantow, precz z olkami, bolkami i zdrajcami Polski!

Dziękuję Ci za PRAWDĘ!!!

Musimy powstać z kolan, na które rzucił nas ten parszywy rząd i obce korporacje, wypijające resztki krwi Polaków, a z nią ostatnie siły uciśnionych i upodlonych przez polskojęzyczne zdradliwe ścierwa!
POWSTANIE i wytłuczenie ciemiężców - tylko to nas - NARÓD POLSKI może uratować!!!!

Siedzibę "Krytyki Politycznej" też policja przeszukała?

chłopaki, nagrywać wszystko i dokumentowac. Spisywać nazwiska zomowców. Na marszu organizowac sie w małe grupy, ściągać kominiarki tajniakom i filmować. Kiedyś mendy za to bekną

Przeciez mamy poslow aby zapytali się dlaczego Polska POd rzadami Partii Obywatelskiej staje się państwem POlicyjnym która to POlicja zachowuje się jak za czasów komuny-czyli brutalnie a czasami bandycko.Bandytow się rozlicza i to surowo {i dobrze},POczynania POlicji albo sa tuszowane albo dziwnym trafem to oni zostają PObici. POmalu a systematycznie ta wladza wprowadza do POLSKI metody putunowskie czytaj bandyckie.Przy wyborach potrzeba odsunąć od władzy rząd który zaczyna opierać swoja władze na sluzbach specjalnych i Policji.

"Państwo, to aparat UCISKU I PRZEMOCY - ta leninowska definicja obowiązująca w całej pełni szczególnie w III RP pod rządami Tuska i KOmorowskiego TRWA. Otóz MO w III RP ma zawsze rację".

tylko przeszukali?
a mogli zabić

No dobra. A czy nikt nie pomyślał,żeby skrzyknąć ludzi przez inetrnet.
Czyżby nie było w kraju ludzi, którzy umieją to skrzyknięcie zorganizować?
Gdzie to jest?
Dlaczego tego nie ma?
Dlaczego to co jest to tylko spontaniczne działanie niewielu odważnych?

3 RAZY TYLE LUDZI BY PRZYSZŁO GDYBY BYŁY JASNE HASŁA W DWÓCH ZDANIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak się bawi platformerska POlicja polityczna.

fajne Święto Niepodległości w tym chorym kraju, który zdaje się być tylko czyjąś kolonią.

tekst na blogu Andrzeja Kołakowskiego: Nowy światowy ład - i myśl z niego: "W moim przekonaniu dokonuje się właśnie nowy podział świata, a loże doszły do wniosku, że poziom ludzkiej głupoty pozwala już na grę w otwarte karty. Obawiam się, że niestety mają rację. Świadczą o tym sondaże wyborcze. Kto ma uszy niechaj słucha."

doskonały tekst, wart przeczytania:

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6050

Podinsp. Krzysztof Hajdas z Komendy Głównej Policji w jednym na pewno ma rację, robią to rutynowo od lat... a dokładnie, od siedmiu lat!

Coś tu jest nie tak!! Przecie to PiS miał o 06,00 wpadać do mieszkań i wyciągać za włosy POwców a tu patrzcie państwo! Ktoś tu kłaamie.....aaa zapomniałem , że przecie kłamaczka jest premierem. ;))

Tak chodziło po mieszkaniach kiedyś ZOMO, i POwróciły te same czasy.

Oddajecie zajęty sprzęt??? Znajomy mówił że nie - a to podpada pod kradzież.

KONTYNUACJA REŻIMU TUSKA PRZEZ KOPACZOWĄ I PLATFOMERSÓW !!! NADAL TKWIMY W PRL-U . ŚŁYNNE SŁOWA J.KACZYŃSKIEGO ,,JEŚLI PLATFORMA PRZEJMIE WŁADZĘ POWRÓCIMY DO SYTUACJI Z PRZED STANU WOJENNEGO,, STAŁY SIĘ PROROCZE .

Gonic tych nierobów. Gonic to tałatajstwo.Ciekaw jestem ile będziemy musieli zapłacic z podatków po przemarszu tych komuszych faszystów.Dwa w jednym q...a.Gdy słysze wypowiedzi narodowców to jakbym słyszał stalina i hitlerka.Gdzie tu q patriotyzm????

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl