niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

Milion złotych za absurdalne "logo Polski". Internauci wyśmiewają akcję Krajowej Izby Gospodarczej

Dodano: 15.10.2014 [15:20]
Milion złotych za absurdalne "logo Polski". Internauci wyśmiewają akcję Krajowej Izby Gospodarczej - niezalezna.pl
foto: mat. pras.
220 tysięcy euro kosztować będzie nowe "logo Polski", mające promować nasz kraj za granicą. Internauci mogą wybrać, która z trzech propozycji stworzonych przez brytyjskich "artystów" jest najlepsza, ale na razie - póki co - chętniej wyśmiewają całą akcję i proponowane projekty.

"Od dzisiaj, na specjalnie dedykowanej stronie internetowej, można głosować nad propozycją nowego logo dla Polski. Wybierać można spośród trzech propozycji. Każda symbolizuje sprężynę, która, w zamyśle twórców znaku, oddaje charakter i energię wyzwoloną w Polakach" - pisze Onet.pl.

Propozycje, które kosztowały 220 tys. euro, czyli okoła miliona złotych, przedstawiła brytyjska firma Saffron Brand Consultants. Inicjatorami akcji byli zaś: Pracodawcy RP i Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Krajowa Izba Gospodarcza i Konfederacja „Lewiatan”. To właśnie te stowarzyszenia zapłaciły za poniższe projekty, z których mogą wybierać Polacy:Internauci póki co zajmują się jednak wyśmiewaniem inicjatywy i zaproponowanych projektów. Oto najlepsze "alternatywne" pomysły użytkowników internetu:"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To logo, to nie tylko absurd i smiac sie z tego nie nalezy.Trzeba potraktowac to smiertelnie powaznie od strony prawnej. Jakos nie potrafie uwierzyc, ze nie istnieja paragrafy, ktore chronia moja Ojczyzne przed pozbawianiem Jej powagi. Logo, ktore ma promowac nasz kraj za granica, nie nazywa sie logo, lecz godlo i bylo, jest i MUSI pozostac jedno : BIALY ORZEL NA CZERWONYM TLE. A kazdy, kto probuje to osmieszac (rowniez "rozowym orzolem" ) zasluguje minimum na to by traktowac go jak persona non grata. To prywatnie moze zrobic kazdy z nas, a prawnicy powinni zajac sie tym od strony prawnej.

durnota

Kto Ty jesteś - Polak Mały
Jaki Znak Twój - ORZEŁ BIAŁY
Polacy mają swoje logo
ciekawe ile dziesiątek milionów złotych wydano na ten projekt
i do kogo one trafiły
wie ktoś ?????

Czy to oznacza, ze zaczel sie kolejny rozbior? Mozxe w takim razie zmienmy orla na sierp i mlot albo wrone? Czy nie ma podstaw aby postawic pod sad bande, ktora to wymyslila i za to zaplacila?

http://www.rebrandblog.pl/nowe-logo-poczty-polskiej-jest-zle-bardzo-zle/

Idealne logo dla PO + wkomponowane (byle gdzie),
litery CHDiKK.

Spodobały się widać "szczałki na prezydencję rudzizny" i bączki ....co je puszczał.To "logo" to akurat pasuje do lewiatanów i tym podobnych kretaczy.tanów

PrzyPOminam sobie, że wcale nie tak dawno wywalono sPOrą kasę za logo TERAZ POLSKA... A co, już nie dobre????

To plagiat , ten znak został dawno wymyślony Z to znak ZORRO . Co ma promować Zorro ?

Czy nie da się tego zablokować i próbować odzyskać sprzeniewierzoną do tej po4y kasę? Może lepiej dożywić za to głodne dzieci!!!!! Przecież takie działania są niemoralne i powinny być osądzone i ukarane!!!!!
A w głównym wydaniu dziennika TV apele o zbiórkę telewidzów na chłopca i jego matkę chorych na raka - czy ta banda może patrzeć w lustro!!!!!????

Te bazgroły to sprężyna ? Mnie to wygląda na "Ch..., dupa i kamieni kupa".

A od kiedu to "Lewiatan" ma swoje "prywatne" pieniądze?
To są pieniądze wydarte murzynom pracującym niewolniczo w sieci ich sklepów, i to się nadaje tylko do Prokuratora!
To jest rabowanie naszego Narodu, powinien ktoś za to zdrowo beknąć.
Ile ludzi pracuje w tej sieci za 1.200,-zł? Ile tysięcy polskich niewolników?

Ciekawe jak ci pracodawcy płacą zatrudnionym przez siebie pracownikom ??? Tam moze żebracze wynagrodzenia a tu maja gest !!!!

Jak sprężynka to i gumka! Będzie gender i trendy.

co nie co wiem o "profesjonaliźmie" brytyjskich firm reklamowych - i powiem jedno : takie logo to mógł wymyślić tylko debil nie wiedzący gdzie Polska leży i na jakim etapie rozwoju cywilizacyjnego jest - a wielu debili na wyspach myśli, że u nas to niedźwiedzie chodzą po ulicach...

Camerun POparl rudego do brukselki -wicek POparl jacka a jacek radka razem corke spolke.

Czy to w tej Krajowej Izbie Gospodarczej zasiada dostojna Chędryka Bochniasz . Co to zasiada wszędy owędy gdzie się da ?

Hm... To chyba raczej jakiś nowy podgatunek krętka bladego. Tylko dlaczego cały taki czerwony? Albo może rozgrzany do czerwoności korkociąg, mający symbolizować skłonność wyzwolonych Polaków do napojów wyskokowych, szczególnie tych własnej roboty, bo na drogie produkty dostępne w handlu wielu nie stać.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl