niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

Nie będzie obiecanego raportu o aferze podsłuchowej! Tusk znowu okłamał Polaków

Dodano: 17.09.2014 [08:17]
Nie będzie obiecanego raportu o aferze podsłuchowej! Tusk znowu okłamał Polaków - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Mimo zapowiedzi premiera Tuska, do 30 września nie poznamy raportu o aferze podsłuchowej - informuje Radio Zet. Jak powiedział tej stacji jeden z antybohaterów afery Bartłomiej Sienkiewicz - plany publikacji raportu może pokrzyżować... dymisja rządu.

Wszystko wskazuje więc na to, że nie tylko nikt nie poniesie odpowiedzialności za to, co ujawniono na nagraniach, ale i Polacy nie dowiedzą się o aferze niczego więcej.

Najpierw, 11 lipca 2014 r., Sejm odrzucił wnioski o wotum nieufności dla rządu i dla ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza.We wrześniu 2014 r. prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie rzekomego przekroczenia uprawnień przez Sienkiewicza i Marka Belkę. Teraz dowiadujemy się, że zapowiadany przez Tuska raport o aferze nie zostanie ogłoszony z powodu dymisji rządu.

A byłoby co wyjaśniać - nawet jeśli chodzi o działania służb w sprawie podsłuchiwania. Poseł PiS Marek Opioła ujawnił niedawno, że na posiedzeniu sejmowej komisji ds. służb specjalnych - jeszcze przed wybuchem afery podsłuchowej - pytał o podsłuchiwanie polityków, lecz wówczas Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprzeczała, jakoby miała informacje na ten temat.
 
– Z informacji biznesmena Marka Falenty wynika, że policja nagrywała polityków, a służby, choć o tym wiedziały, to nic z tym nie robiły. To jeden wielki skandal. Pierwsze pytania zadawałem ABW na posiedzeniach sejmowej komisji służb specjalnych. Było to dwa miesiące przed opublikowaniem treści z taśm z podsłuchanymi rozmowami polityków. Już wtedy krążyły nieoficjalne informacje, że ktoś nagrywał ważnych polityków PO, a przede wszystkim rządzących ministrów (...) Wszystko wskazuje na to, że CBŚ prowadziło swoją operację tak, iż udało się jej zwieść ABW i BOR, które mają chronić polityków przed nielegalnymi podsłuchami. W tej sytuacji powstają pytania, dlaczego nagrywano polityków i komu to miało służyć. Nie wiadomo też, dlaczego nie ujawniono najciekawszych nagrań, m.in. wicepremier Bieńkowskiej z szefem CBA czy nagrań z udziałem Jana Burego związanych z aferą korupcyjną na Podkarpaciu
– mówił poseł Opioła.

Co o aferze podsłuchowej mówią wicemarszałkowie Sejmu? - WYSŁUCHAJ
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

"BALLADA O NOWEJ PANI PREMIR i STARYM PREMIERZE"

"Jan Pietrzak felieton >>> https://www.youtube.com/watch?v=VpQ0KqLLRgg

REMIX

Koopatrz, ... o POopatrz! - Tyle kłamstwa w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze! Koopatrz, ... o POopatrz! - Szerokimi ulicami chodzą ludzie oszukani. Koopatrz! ..., o POopatrz! - Wstyd ukrywa ich spojrzenia, bo zrobiono z nich jelenia. Kopatrz, o POopatrz! - Zaciskają w pięści dłonie i pukają się po głowie ... ( Ejjj! , Polaku! Polaku! ). Kopatrz, ... o POopatrz - Szerokimi ulicami chodzą ludzie oszukani. - Koopatrz! ..., o POpatrz!

Naprawdę jaka będziesz nie wie nikt! Gdy sił zabraknie aby dalej iść, zostanie nam jałmużna. - Uciekł Tusk, pozostał "Kac" i pusty portwel nasz. - Unieś go! Pokażę wszędzie! ... w aptece, w sklepie, na komendzie! - Kopatrz, ... o POpatrz!

Oszukany przez złodzieji, w nędzy beznadziei został "Kac"! Strat odrabiania nadszedł czas!

Zostawił nas zimny drań! Dobrze mu z tym, bez dwuch zdań! - Bo w tym jest rzeczy sedno, że nam nie wszystko jedno, czym jest naród, czym jest kraj. Gówno nas obchodzi, że "stary dziadek nad kołyską" przepowiedział mu to wszystko, ... że do Berlina całkiem blisko, ... że w Europie będzie szyszką. - Taki z niego zimny drań! Oj Kopatrz, nim znów wybierzesz popatrz jeszcze raz!<> PODAJ DALEJ >>> http://nichcik.neon24.pl/post/112902,ballada-o-nowej-pani-premier-i-starym-premierze

Komisje i raporty rządów Tyfuska wyróżniały się prostotą myślenia.

Będzie tak, jak pasuje rządzącym.

Reszta choćby chciała coś zrobić, to i tak prowadzona jest na krótkim sznurku.

Tusk nic wybitnego dla Polski i Polaków, nie uczynił.
TO POLITYCY UNI EURO-PEJS-KIEJ ODZNACZAJĄ TYCH, KTÓRZY ODDALI ICH KRAJOM NIE MAŁE KORZYŚCI.
Jako osoba, Tusk nic sobą nie reprezentuje, jedynie może przydać się swoim mocodawcą.

Chciałoby się powiedzieć; tuskowość to nienormalność, wręcz przypadłość i upadłość.

Otrzymujesz były płemierze tytuł dozgonny Donalda Prawdomównego.

To ze klamca i korumpator polskiego zycia politycznego ucieka do Brukseli to jedno, ale to ze ponoc jeszcze PO ma ponad 20% poparcia wsrod Polakow to dowod na to ze albo Polacy sa debilami albo ze te sadazownie biora czynny udzial w lamaniu demokracji w Polsce sluzac swoimi uslugami, lamiac prawo.

Przykryta afera przez medi agłownego nurtu w ksiązce Prawdziwa Twarz, Jan Kulczyk.

"Nie będzie obiecanego raportu o aferze podsłuchowej! Tusk znowu okłamał Polaków"

>>Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział!<<
Sprzątaczka w toalecie Klubu „Tęcza” o prezesie Ochódzkim. Teraz, aż oczy będą bolały patrzeć, jak się będzie "przemęczać" dla swego klubu, prezes, naszego kraju „tęcza”. Ciągle się "przepracuje"! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!
Nawet "Niech żyje nam prezes sto lat!" odśpiewały "spontanicznie" młode Jarząbki platformiane :))))))))))))))))))

Nic się nie zmieniło od czasów Barei.

Gratuluję poczucia humoru wszystkim tym, a szczególnie lemingom odmiany vulgaris, którzy uwierzyli w ten tuskowy bełkot. Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało ...

To było do przewidzenia, przecież rządziciele sami siebie nie będą rozliczać tak było z każdą wcześniejszą aferą no i oczywiście z powołaniem komisji międzynarodowej ws Smoleńska, gdyż ujawnienie w pełnej krasie ich przekrętów i oszustw mogłoby doprowadzić do upadku ich władzy a oni już tak są upojeni tą władzą iż chcą rządzić wiecznie. W Polsce żeby nastąpiły zmiany musiałby zostać posłany na śmietnik historii układ okrągłostołowy a jak widać szanse na takie zmiany są marne bo ludkowi ciągle jest tak dobrze. Praktycznie to zmian chce w porywach ok 30% ludzi a reszta to albo nie chce albo jest im obojętne to jak można coś zmienić.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl