niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Rosja odrzuca propozycję pomocy UE przy badaniu katastrofy, Kopacz dziękuje. ZOBACZ NAGRANIE

Dodano: 10.09.2014 [19:00]
Rosja odrzuca propozycję pomocy UE przy badaniu katastrofy, Kopacz dziękuje. ZOBACZ NAGRANIE - niezalezna.pl
foto: vod.gazetapolska.pl
13 kwietnia 2010 r. w Moskwie odbyło się międzyrządowe spotkaniu polsko-rosyjskie, na którym przedstawiono wniosek krajów UE i "innych państw europejskich" oferujących pomoc w badaniu przyczyn katastrofy smoleńskiej. Projekt ten, przy całkowicie biernej postawę przedstawicieli rządu Donalda Tuska, nie został rozpatrzony. Mimo, że nagrania na stronie KPRM Rosji już nie ma (początkowo dostępnego) - dotarliśmy do kopii.

Portal niezalezna.pl prezentuje film, na którym widać jak Ewa Kopacz zamiast podjąć temat pomocy międzynarodowej, skupiła się na dziękowaniu Rosji za pomoc w Smoleńsku. - Pracujemy jak jedna wielka rodzina - zapewniała Kopacz.

- Organy śledcze Unii Europejskiej oraz innych państw europejskich wyraziły gotowość uczestnictwa w pracach komisji technicznej, jeżeli zaistnieje taka potrzeba - mówiła trzy dni po katastrofie smoleńskiej, na polsko-rosyjskiej naradzie Tatiana Anodina, szefowa rosyjskiej komisji MAK. Wniosek ten nie został rozpatrzony, ponieważ jak przekonywała Anodina "nie ma wątpliwości co do obiektywności MAK". Ewa Kopacz, ówczesna minister zdrowia i przedstawiciel polskiego rządu, nawet nie oponowała, a zamiast twardo negocjować, mówiła o fantastycznej współpracy oraz rozpływała się nad gościnnością, profesjonalizmem i doskonałym tempem pracy Rosjan.Decyzje podjęte na spotkaniu w Moskwie 13 kwietnia 2010 r. z dzisiejszej perspektywy są jedne z najbardziej kluczowych dla przebiegu smoleńskiego śledztwa, identyfikacji ciał ofiar katastrofy, stanu dowodów z miejsca zdarzenia i ustaleń prawnych obowiązujących w badaniu tragedii do dzisiaj. Zaraz po katastrofie, międzynarodowe organizacje - wraz ekspertami - zaoferowały swoją pomoc. MAK te propozycje odrzucił, a polski rząd nie zaprotestował.

JAK KOPACZ DZIĘKOWAŁA ANODINIE - POSŁUCHAJ


Spotkaniu w Moskwie przewodniczył premier Władimir Putin, a obecni byli, oprócz przedstawicieli prokuratorów z Polski (Krzysztofa Parulskiego) i Rosji (Aleksandra Bastrykina), również m.in. szef kancelarii premiera Donalda Tuska - Tomasz Arabski (obecnie ambasador w Hiszpanii), podsekretarz stanu w MSZ - Jacek Najder (obecnie ambasador RP przy NATO), akredytowany polskiego rządu przy MAK - Edmund Klich i ambasador Polski w Rosji - Jerzy Bahr oraz Sergei Ivanov - wicepremier w rządzie Putina (i jego przyjaciel z KGB) i szefowa rosyjskiej komisji MAK - Tatiana Anodina.

Po latach Ewa Kopacz przekonywała dziennikarza "Codziennej", że na naradzie była jedynie jako… opiekunka rodzin.

NARADA W MOSKWIE. ZOBACZ NAGRANIE W CAŁOŚCI:
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Strona rosyjska biegle posługuje się rosyjskim językiem,ale bez rosyjskiej nuty Za to sowieckiego,kłamliwego" gazu"jest jak w butli gazowej.Anodina jest gorsza w tej materii od Putina.W jej wypowiedziach kryją się całe laboratoria sowieckiej psychomanipulacji i zwykłego kłamstwa w oczy.Mogłaby podać sobie rączki z Berią.Kopacz wygląda na przerażoną,a jej wypowiedzi wydają się być ukartowane.Tchórze nie nadają się do prowadzenia"rozmów" z takimi rozmówcami.

Nie jestem w stanie ogladac tej klamliwej, plugawej mordy. Ten film powinien byc wyswietlany 24/7 na kazdym mozliwym telebimie w Polsce. Dodatkowo, bilboardy ze zdjeciami Kopacz/Anodina, ramie w ramie. Natomiast we wszystkich szkolach ten film powinni zobaczyc dzieci. Chyba sie zapedzilem. Z tymi dziecmi to trzeba poczekac na po Trybulale.

Jak widać przed hołdem berlińskim(Sikorskiego) był hołd moskiewski(Kopaczki)! To naiwne myślenie, że wiernopoddańczą i służalczą postawą wobec silnych można osiągnąć ich szacunek i sympatię, jest odrażające! Po takim akcie można zyskać co najwyżej pogardę co zresztą w całej rozciągłości pokazują stosunki polsko - rosyjskie po 10 kwietnia 2010 roku.

Już sama mimika twarzy kopacz wskazuje na zupełne zbydlęcenie. Mówi, że jest niedługo po tragedii a jest rozanielona, wszystko jest cacy, czuje się tam i bawi wspaniale, jakby wpadła z wizytą do rodziny. Nawet Rosjanie-proputinowscy dranie patrzą na nią z politowaniem. Podobnie uśmiechał się tusk na sławnym już zdjęciu z Putinem (chciał ze swoim Wielkim Bratem przybić żółwiki ale nic z tego nie wyszło) i podobnie śmiał się komorowski w oczekiwaniu na trumny ze Smoleńska. Cała ekipa tuska to zdrajcy, cwaniacy i pozbawieni wszelkich wartości przygłupy.

Serce krwawi gdy się patrzy co ci rządziciele, miglance wyrabiają z naszym krajem i, że taką babę takie zero, łgarza wsadzili raz na marszałka sejmu a teraz jakby było mało wsadzają na premiera. W kraju normalnym i prawym to takie osobniczki lądują na śmietniku historii.

wie, co było w tych zalutowanych trumnach, dlatego awansują ja, żeby trzymała gębę na kłódkę.
Odegrała ważną rolę w mataczeniu z podstawowymi dowodami w postaci zwłok.

To wszystko jest po prostu chore....

"Wot" szmaciura z sowieckiego szaletu.

Jak obiektywny jest MAK opisuje historia badania przez tą organizację katastrofy w EREWANIU w 2006r---KOMPETENCJE tej organizacji są tak określone że w każdej sytuacji w której bada daną katastrofę jest jednocześnie sędzią we własnej sprawie---to jedyne takie kuriozum na świecie--ale powszechnie znane w świecie lotniczym--oddanie im śledztwa przez TUSKA na wyłączność ---TO DZIALANIE Z PREMEDYTACJĄ MAJĄCE NA CELU UKRYCIE PRAWDZIWYCH PRZYCZYN.

Tytul pownieni byc: Jak Kopacz Polske sprzedawala.

Kopacz pod Sąd Narodowy i Trybunał Karny w Hadze! Nie na premiera, do ciupy z nią za Zdradę Polskiej Racji Stanu!
Natychmiast w obliczu grożącego niebezpieczeństwa ze strony Rosji należy tych bandytów odsunąć od rządu w Polsce.
Pod Trybunał Stanu z tą przeklętą bandą, Jeżeli Bul zgodzi się na jej wybór, to razem z nią ON też pod Trybunał Stanu i Sąd Narodowy!
Tusk, Sikorski i Komorowski w chwili ustanawiania i zatwierdzenia Ustawy 0066 o wejściu do Polski obcych wojsk musieli wtedy już wiedzieć co się święci na Ukrainie i umożliwili tą Ustawą wejście Rosjan do Polski.
Należy ich za to postawić pod mur i kula w czerep za zdradę Polskiej Racji Stanu i wystawienie nas szwabom oraz ruskiemu Stalinowi! To samo zdrajca szwabski Tfusk!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl