niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

NASZ NEWS: Sikorski nie ma zamiaru zwracać pieniędzy za kolację z Rostowskim

Dodano: 27.06.2014 [14:07]
NASZ NEWS: Sikorski nie ma zamiaru zwracać pieniędzy za kolację z Rostowskim - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska zapewniała, że Radosława Sikorskiego „nie trzeba będzie namawiać” do zwrócenia pieniędzy za kolację z Jackiem Rostowskim. Tymczasem szef polskiej dyplomacji najwyraźniej nie ma zamiaru niczego oddawać i utrzymuje, że jego spotkanie miało charakter służbowy.

- Myślę, że nie trzeba będzie ministra Sikorskiego namawiać i zwróci pieniądze za kolację. To była prywatna rozmowa – oświadczyła na antenie TVN24 Małgorzata Kidawa-Błońska.

Tymczasem zupełnie inaczej całą sprawę widzi sam Radosław Sikorski. Ciekawa dyskusja na Twitterze wywiązała się między szefem MSZ a naszym dziennikarzem.

- Rzecznik rządu liczy, że @sikorskiradek zwróci za kolację. Absurd! To było służbowe spotkanie o sprawach publicznych. Z relacją audio – napisał na Twitterze Samuel Pereira.

Na odpowiedź Sikorskiego nie trzeba było długo czekać:
 
- Co fakt, to fakt. :)  - odparł szef MSZ.
 
- Tylko wtedy wersja z szajką upada, bo nagrywający zdobywali informację publiczną – drążył temat Pereira.
 
- Rozmowa była służbowa i miała być niepubliczna. Ujawnienie wynikiem przestępstwa
– skwitował Radosław Sikorski.

Na uwagę, że takie stanowisko szefa polskiej dyplomacji jest całkowicie rozbieżne z tym, co mówi rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska, Radosław Sikorski już nie odpowiedział.

(fot. Twitter)
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zwracam uwagę dziennikarzom i redaktorom którzy są po naszej stronie barykady na pewną przemilczaną i niezauważaną sprawę. Zarówno , pożal się Boże, premier - herszt Tusk jak i jego podwładni zbóje z watahy rządowej twierdzą, że działanie kelnerów to przestępstwo. Tak twierdząc sami popełniają przestępstwo. W sprawie kelnerów toczy się śledztwo. Potem zapewne będzie proces sądowy a na koniec orzeczenie. Nie można przed orzeczeniem wyroku przesądzać o przestępstwie bo jest to polityczne podżeganie sędziów by ferowali wyroki na zamówienie polityczne. To jest niedopuszczalny, przestępczy nacisk i szantaż. Wszak może się zdarzyć, że sąd zgodnie z oczekiwaniem narodu, orzeknie o niewinności kelnerów którzy swoim działaniem zdemaskowali przestępcze knowania niebezpiecznej dla państwa bezwzględnej bandy. Przestępstwo członków watahy jest tym większe im wyższe zajmują stanowiska.

Wyczuwam, że Radek chce zaimponować żonie... żeby nie było w domu gadania, że jest do niczego...

żal.pl

ja już tego kur.a nie rozumiem : w Sejmie kacapy twierdzą, że to były prywatne spotkanie a tu ten dureń Sikorski twierdzi, że to były spotkania służbowe ?... kiedy te kur.y, platformerskie kacapy przestaną nam łżeć w żywe oczy ???

O co tyle hałasu?
Raduś zwraca wszystko za budką z piwem, jak przystało na obszczymurka.
Tylko wstyd mu sie przyznać, bo jeszcze i sra w porty.

Po części to mu się i nie dziwię, że odmawia zapłacenia rachunku za biesiadę skoro POlitycy widzą, że mogą sobie na to POzwalać. Jaka jest skuteczność opozycji względem obecnego obozu rządzącego? Żadna...! Obóz rządzący czuje się w swojej POlsce jak ryba w wodzie z tak nieskuteczną opozycją.

A oto co zaczynają po słowach Sikorskiego pisać w USA:

Za artykułem na wp.pl :
" "The National Interest" stwierdza, że wypowiedzi Sikorskiego powinny być "pobudką" dla Ameryki. "Prawdziwym frajerem w tym porozumieniu jest Waszyngton. USA powinny ponownie rozpatrzeć, kogo chronią przed kim, zastrzegając 'wartościowe' sojusze dla krajów, które w zamian oferują Ameryce coś sensownego". "

Tak oto Sikorski grzebie szansę na wzmocnienie sojuszu z USA

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl