niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

NASZ NEWS: Sikorski nie ma zamiaru zwracać pieniędzy za kolację z Rostowskim

Dodano: 27.06.2014 [14:07]
NASZ NEWS: Sikorski nie ma zamiaru zwracać pieniędzy za kolację z Rostowskim - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska zapewniała, że Radosława Sikorskiego „nie trzeba będzie namawiać” do zwrócenia pieniędzy za kolację z Jackiem Rostowskim. Tymczasem szef polskiej dyplomacji najwyraźniej nie ma zamiaru niczego oddawać i utrzymuje, że jego spotkanie miało charakter służbowy.

- Myślę, że nie trzeba będzie ministra Sikorskiego namawiać i zwróci pieniądze za kolację. To była prywatna rozmowa – oświadczyła na antenie TVN24 Małgorzata Kidawa-Błońska.

Tymczasem zupełnie inaczej całą sprawę widzi sam Radosław Sikorski. Ciekawa dyskusja na Twitterze wywiązała się między szefem MSZ a naszym dziennikarzem.

- Rzecznik rządu liczy, że @sikorskiradek zwróci za kolację. Absurd! To było służbowe spotkanie o sprawach publicznych. Z relacją audio – napisał na Twitterze Samuel Pereira.

Na odpowiedź Sikorskiego nie trzeba było długo czekać:
 
- Co fakt, to fakt. :)  - odparł szef MSZ.
 
- Tylko wtedy wersja z szajką upada, bo nagrywający zdobywali informację publiczną – drążył temat Pereira.
 
- Rozmowa była służbowa i miała być niepubliczna. Ujawnienie wynikiem przestępstwa
– skwitował Radosław Sikorski.

Na uwagę, że takie stanowisko szefa polskiej dyplomacji jest całkowicie rozbieżne z tym, co mówi rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska, Radosław Sikorski już nie odpowiedział.

(fot. Twitter)
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zwracam uwagę dziennikarzom i redaktorom którzy są po naszej stronie barykady na pewną przemilczaną i niezauważaną sprawę. Zarówno , pożal się Boże, premier - herszt Tusk jak i jego podwładni zbóje z watahy rządowej twierdzą, że działanie kelnerów to przestępstwo. Tak twierdząc sami popełniają przestępstwo. W sprawie kelnerów toczy się śledztwo. Potem zapewne będzie proces sądowy a na koniec orzeczenie. Nie można przed orzeczeniem wyroku przesądzać o przestępstwie bo jest to polityczne podżeganie sędziów by ferowali wyroki na zamówienie polityczne. To jest niedopuszczalny, przestępczy nacisk i szantaż. Wszak może się zdarzyć, że sąd zgodnie z oczekiwaniem narodu, orzeknie o niewinności kelnerów którzy swoim działaniem zdemaskowali przestępcze knowania niebezpiecznej dla państwa bezwzględnej bandy. Przestępstwo członków watahy jest tym większe im wyższe zajmują stanowiska.

tu chodzi o interesy na setki miliardów pl anie o teatr dla biedoty.

Wyczuwam, że Radek chce zaimponować żonie... żeby nie było w domu gadania, że jest do niczego...

żal.pl

ja już tego kur.a nie rozumiem : w Sejmie kacapy twierdzą, że to były prywatne spotkanie a tu ten dureń Sikorski twierdzi, że to były spotkania służbowe ?... kiedy te kur.y, platformerskie kacapy przestaną nam łżeć w żywe oczy ???

O co tyle hałasu?
Raduś zwraca wszystko za budką z piwem, jak przystało na obszczymurka.
Tylko wstyd mu sie przyznać, bo jeszcze i sra w porty.

Po części to mu się i nie dziwię, że odmawia zapłacenia rachunku za biesiadę skoro POlitycy widzą, że mogą sobie na to POzwalać. Jaka jest skuteczność opozycji względem obecnego obozu rządzącego? Żadna...! Obóz rządzący czuje się w swojej POlsce jak ryba w wodzie z tak nieskuteczną opozycją.

A oto co zaczynają po słowach Sikorskiego pisać w USA:

Za artykułem na wp.pl :
" "The National Interest" stwierdza, że wypowiedzi Sikorskiego powinny być "pobudką" dla Ameryki. "Prawdziwym frajerem w tym porozumieniu jest Waszyngton. USA powinny ponownie rozpatrzeć, kogo chronią przed kim, zastrzegając 'wartościowe' sojusze dla krajów, które w zamian oferują Ameryce coś sensownego". "

Tak oto Sikorski grzebie szansę na wzmocnienie sojuszu z USA

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl