niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Burdelowe dowcipy Rostowskiego i Sikorskiego. "Proszę jej włożyć obrożę"

Dodano: 23.06.2014 [07:02]
Burdelowe dowcipy Rostowskiego i Sikorskiego. "Proszę jej włożyć obrożę" - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
Dwóch brytyjskich dżentelmenów czy para prostaków? Ministrowie Jacek Rostowski i Radek Sikorski radzili, jak zaj...ć PiS, opowiadali o robieniu laski Amerykanom, ale i opowiadali niezbyt wyrafinowane dowcipy.
 
Najnowszy numer tygodnika "Wprost" po raz kolejny obnaża poziom platformerskich "elit".
 
Radosław Sikorski: Znasz to? Przychodzi pan Jacek do burdelu.
Jacek Rostowski: Pan Jacek?
RS: Tak.
JR: A może pan Radek? [śmiech] No, mówisz.
RS: A burdelmama mówi: Panie Jacku, pan już dzisiaj trzeci raz.
JR: [śmiech]
RS: Kurwa, przez tę sklerozę to się zapierdolę na śmierć.
JR: Piękne [śmiech].
RS: Słyszałem dziś kawał. Agencja towarzyska, oferta promocyjna, cennik. Szef agencji mówi: "Panowie, blow job - 25 złotych. Anal job - 35 złotych. To bardzo przystępnie". 
JR: To bardzo przystępnie.
RS: Klient pyta: a klasyczne pierdolenie? A szef burdelu odpowiada: klasyczne nie jest jeszcze w ofercie, bo niestety jestem jeszcze sam.
JR: [śmiech] Ja bym właśnie taki opowiadał, że przychodzi do burdelu facet i prosi o najchudszą dziewczynę. Jedną z najchudszych, wysoką... Gdy dziewczyna się pojawia, klient mówi: proszę jej włożyć obrożę.
RS: Obrożę?
JR: Obrożę. Reks! [woła psa] A ta cała zdenerwowana. Burdelmama zdenerwowana. Reks, widzisz? Jak nie będziesz jadł, będziesz tak wyglądać.
 
Z rozmowy dowiadujemy się także, co obaj panowie sądzą o Danucie Hubner, która kandydowała ostatnio z 1. miejsca warszawskiej listy do europarlamentu. Według Rostowskiego "to był skandaliczny pomysł ze starą komuszką". A Sikorski dodaje: "Niesympatyczną". I określa Hubner mianem "nadętego babska".
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Widać panowie zorientowani w temacie

To ja bardzo proszę Panią Środę o komentarz.

Klasyczne burdelmamy III RP rządzą i blow , anal , oral też . Burdelmamcia Jacentyna i Radosława. Burdelmamcia na burdelmamci i burdelmamcią pogania . Cieszycie się ? Wszystkie prywatnie zatroskane dobrem "tego kraju "

Ilu to naszych hierarchów Kościoła stręczyło nam tę burdel partię?
Mam coraz większe obrzydzenie do kard. Dziwisza, Nycza i paru innych.

Tak bez przyzwolenia tych chamów nie byłoby w polityce

Mam wrażenie, że akcja ABW i prokuratury we Wprost powiodła się. Ci, którzy liczą że kolejne nagrania będą nadal dyskredytowały ten rząd są w błędzie. Coś mi się wydaje, że raczej będziemy teraz mieli do czynienia z laurkami rządzących. Nie jestem pewien ale chyba Latkowski został zastraszony i poszedł na układ i będzie teraz publikował fałszywki przygotowane przez obóz władzy.

Przed urodzeniem, Bóg każdego jeszcze nie urodzonego pyta jaki chciałby być; wysoki? , niski?, gruby? , cienki?...Tak było i w przypadku Radka Sikorskiego.
Bóg się pyta:
- Chciałbyś być rudy czy głupi?
- Głupi, bo się tak nie rzuca w oczy - wybrał Radek.

Może nie wszystko w tym co napisałem jest prawdziwe, ale część - prawdziwa na pewno.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl