niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2016

NAGRANIE! Prymitywne teksty Sikorskiego. "Zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy"

Dodano: 22.06.2014 [10:19]
NAGRANIE! Prymitywne teksty Sikorskiego. "Zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy" - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz
"Polsko-amerykański sojusz jest nic nie warty. Jest wręcz szkodliwy" - mówi minister Radosław Sikorski w nagranej rozmowie z byłym ministrem finansów Jackiem Rostowskim. Szef polskiej dyplomacji popisuje się również rasistowskimi tekstami.

Fragmenty nagranej rozmowy pomiędzy Sikorskim a Rostowski ujawniła dzisiaj Monika Olejnik w audycji Radia Zet "7 dzień tygodnia". - Premier chciał, aby wszystko było ujawnione - stwierdziła dziennikarka i zaczęła czytać fragment tekstu, który jutro ukaże się w tygodniku "Wprost".

Sikorski: - Wiesz, że polsko amerykański sojusz jest nic nie warty. Jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa.
Rostowski: - Dlaczego?
Sikorski: - Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Rosją, Niemcami, będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy.

Olejnik zacytowała też inny fragment wypowiedzi szefa dyplomacji. Chociaż po tym fragmencie z "dyplomacją" ma to niewiele wspólnego.

Sikorski: - Problem w Polsce jest, że mamy bardzo płytka dumę i samoocenę.
Rostowski: - Taki sentymentalizm.
Sikorski: - Taka murzyńskość.
Rostowski: - Jak, jak?
Sikorski: - Murzyńskość.

Radosław Sikorski, minister spraw zagranicznych, wojownik o tolerancję. Ale wstyd...
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: , ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Trzeba mieć papier Oxfordu za 40 funtów, żeby nazwać rzeczy po imieniu?

Czy tylko amerykanie mogą ewentualnie być w posiadaniu video jak Sikorski "robi laskę" może by tak i u nas odtajnić,
to może być obrzydliwe ale ukazujące jego śliskość i uniżoność ale trzeba to ukazywać aby nasi rodacy dowiedzieli się prawdy do czego do jakich podłości doprowadziła tuskawica. Trzeba z nią walczyć używając wszelkich dostępnych metod i uwaga: nie WYSTARCZY MYĆ RĘCE.

Sikorski mowił o was i o waszej postawie wobec USA...biedaku. A czy jego jezyk jest nieakceptowalny? W prywatnych rozmowach uzywa sie jezyka jakiego sie chce. Poczytajcie sobie własne wpisy na tej stronie...nie niektórych z was Sikorski to harcerzyk obłudnicy

Ręce opadają, ten człowiek powinien być zdymisjonowany w ciągu 24 godzin. Oni kompromitują nasz naród i państwo w sposób urągający i haniebny.
Jak to mówił Józef Piłsudski - Kury Wam szczać prowadzać, a nie politykę robić. Ciągle słowa marszałka dźwięczą w uszach. Naród ma takich przywódców, na jakich zasługuje!!!

Ciekawe jak "laskowicz" ćwierka na twitter-że???

Kogo my wybierali,czy my się do tego przyznali.
Teraz ci co wybierali oczy d.ie mieli i tam zostali.
Jeszcze teraz bronią tego,zwariowanego.
Wszyscy siedzieli i milczeli,
Gdzie ci profesorowie co pod chmury Tuska wynosili.
Gdzie swoje oczy podzieli,gdzie oni je trzymają.
A tak PIS DEPTALI opluwali i te g..no chwalili.

Tyle szkód ile ten rząd wyrządził nikt jeszcze nie zrobił. Słowa szefa polskiego MSZ 3 godz. temu zacytował Washington Post w artykule:
Polski minister mówi: więzi z USA bezwartościowe
Polish minister says US ties worthless
http://www.washingtonpost.com/world/europe/report-polish-minister-says-us-ties-worthless/2014/06/22/0687380c-f9f9-11e3-b836-a372189b76a6_story.html

Bardzo monotematyczni jesteście.Tylko Sikorski,Sikorski,Sienkiewicz, no czasem się Tusk przemyci albo Obama...A przecież coraz wyrazniej widać jak Stokrotka zaczęła wybijać się na niezależną(sorki,redakcjo) samodzielną i obiektywną dziennikarkę... Bo to i premiera przy ludziach obsobaczy, i podsłuchy zacytuje nie licząc się zupełnie z faktem, że psuje opinię światowca i europejczyka samemu ministrowi Sikorskiemu! Zawistne ''pisiory''lekceważą zupełnie tą, jakże wyrazną i wiarygodną odmianę. Nie chcą widzieć nawrócenia grzesznicy.A nawet (tak jak ja sam) oceniają to lekceważąco i z komentując że Olejnik zmieniła hals na prawy, aby utrzymać się na pozycji i na kursie! Nienawistność i grubiaństwo ''pisiorów'' nie ma granic! Aprzecież - żyć z czegoś trzeba. Biust coraz bardziej obwisły, kolana pomarszczone, emerytura za pasem! Nie daj Boże, nastąpi ten ochydny Kaczor, niech przynajmniej zapamięta, że Monisia błądziła, ale w końcu kierunek obrała wlasciwy. I z tymi refleksjami zostawiam Was w to niedzielne popołudnie. Wykrzeszcie w sobie odrobinę litości dla walących się w gruzy, a tak dobrze zapowiadających się karier medialnych! A tak po cichu, między nami -PIES IM MORDY LIZAŁ! pozdro.

Nono, a to się Moniczka samookreśliła. Tuskowskaja, to ona z pewnością już nie jest. Więc czyja? I czyj jest Zaremba&Warzecha&Mazurek, miłośnicy "współkowania" z takimi osobnikami, wynalazcy "wspólnego mianownika", Pół-Polski, Polski pękniętej na pół!

Pół!? A więc ta nadreprezentacja ma już pół Polski? Przecież to co się teraz dzieje, to "ICH" spór wewnętrzny, normalnie jak w gangu, trwa zacięta walka o POdział łupów! Tu nikt nie mówi o wpływie tych podsłuchów na gospodarkę, politykę i życie narodu, tu wyłącznie roztrząsa się wpływ na kariery tych kukieł, które nam meblują życie prawdziwe, realne, codzienne.

Prawdziwy polityk po czyś takim zwyczajnie spaliłby się ze wstydu i w ramach ekspiacji wyniósł się na Kamczatkę. Tylko gangster ma inaczej, chrocha przez lewe ramię i idzie dalej.

pamietacie jak to ten warchol plul na sp.LECHA KACZYNSKIEGO ze maluski rasista ,ze konfident ktory polske do przepasci pcha itd..teraz pokazal swoje oblicze ,swoj chamski dwor arystokratyczny z chobanina , elite chamstwa kretynstwa ,brylantynowy ciul utluszczonych niemytych wlosow ,tak wyglada polska ,tak wygladamy na swiecie ,majac takich chamow ,szmirow ,agentow za rubla i kopiejke.

W poniedzialek Prawo i Sprawiedliwosc powinno sie domagac natychmiastowej DYMISJI tego typa. Zdradzil Polska Racje Stanu i podwarzyl istote istnienia sojuszu z USA a tym samym z NATO na ktorym opiera sie bezpieczenstwo Polski. To zdrajca. Tylko przypomnijcie sobie co robil w czasie planowanego rozmieszczenia tarczy w Polsce? Pamietacie jak straszyl Ukraincow? O Smolensku juz nie wspomne. S.p. Prezydent RP Lech Kaczynski juz dawno sie na nim poznal.

Co to znaczy , kedy o Sikorku mówią , stary kablociąg ? Ma coś wspólnego z France - Telecom?

To nie jest li tylko "poziom" ekipy rządzącej. Tak samo jest NA KAŻDYM SZCZEBLU WŁADZY SAMORZĄDOWEJ!!!
Od Urzędu Marszałkowskiego po Urząd Gminy. Od ministerstwa po Urząd Pracy czy Ośrodek Pomocy Społecznej!

polska racja stanu jest trzymanie z USA a nie oddawanie sie Berlinowi lub Putinowi,

w UE mamy tak dzialac by Niemcy nie przejely kontroli nad Europa,

powinnismy ZAWSZE przeszkadzac w zblizeniu niemiecko-rosyjskim bo to dla Polakow konczy sie zniszczeniem polskiej panstwowosci,

Krotko - zdradzil Polska Racje Stanu. DYMISJA!!!!

Moim zdaniem zamiast ujawniać kolejne sensacyjne nagrania wszyscy którym leży na sercu dobro naszego kraju powinni wpłynąć na ten niegodziwy rząd aby podał się do dymisji. Demoralizacja tak zwanych elit sięgnęła zenitu. Tak żle jak jest w chwili obecnej jeszcze nigdy po 89 roku nie było. Polska już nie istnieje jako gospodarczo i politycznie suwerenny kraj. Zastanówcie się "Elity" co będzie jak i Wam bieda zacznie zaglądać w oczy? Czy znowu będziecie pchali ludzi do buntu i przelewu krwi aby znowu dla Was było lepiej?

Bzdura, tak jest od 89 roku, z małymi przerwami. Gdybyśmy poznali wszystkie świństwa tej i poprzednich ekip rządzących to zabrakłoby latarni do wieszania tych bandytów. Posłuchajcie ostatniego nagrania ś.p Leppera.

"zamiast ujawniać kolejne sensacyjne nagrania wszyscy którym leży na sercu dobro naszego kraju powinni wpłynąć na ten niegodziwy rząd aby podał się do dymisji"
No to wpływaj adaś, wpływaj...zamiast wypisywać dyrdymały i pobożne życzenia. Ja to mam robić za ciebie?

prezydent Lech Kaczynski nie mylil sie co do niego alarmujac premiera Tuska odnosnie osoby Sikorskiego!

Tusk to olal bo jest taki sam zdrajca jak Sikorski albo jeszcze wiekszy,

Nie nazywajmy już lemingów lemingami, to są przecież murzyni. Nazywajmy tych kretynów murzynami. :)

Rosja ma powod do satysfakcji, ten Sikorski zdRadek podwazyl sojusz Polski z USA w NATO,

naruszyl bezpieczenstwo Polski polozonej miedzy dwoma mocarstwami Niemcami a Rosja,
bo podwazyl polska racje stanu,

i ten polityk kandydowal na szefa NATO, po co? zeby skompromitowac ten pakt?
tak jak zalatwil teraz Polske,

Sikorski jest skonczony, powinien sie natychmiast podac do dymisji,

w sobote manifestacja w Warszawie, trzeba ten rzad pogonic natychmiast,

Jaka manifestacja? Panie kochany!
Od tej chwili Sikorkiego nie ma. Inna rzecz, że ów dupek nigdy nic nie znaczył.
Są jeszcze szanse, że dostanie wpierdol od nieznanych bandziorów; tak dla przykładu, co by mu się we łbie rozjaśniło.
I nie rząd trzeba zmienić, tylko ordynację wyborczą.

WSTYD!!! co za WSTYD!!! i to ma być polski rząd? WSTYD!!!
TO JEST ZWYKŁA HOŁOTA.

To teraz wiadomo że Sikorski robi laskę. Kiedyś J. Kaczyński mówił że w jego rządzie są geje.

Ze wszystkich dotychczas ujawnionych nagrań to akurat uważam za całkiem OK. O ile nigdy specjalnie nie popierałem Sikorskiego to.. tym razem muszę przyznać mu rację. Sojusz z USA to fikcja, inne interesy, inne kontynenty, sojusz oparty tylko na medialnym PR. To sojusz, w który wierzą już chyba tylko ludzie wychowani w głębokim PRLu, których rodziny złapały Pana Boga za nogi uciekając na Green Point czy do Chicago. Czy lubimy czy nie cierpimy UE, to jednak nasi najbliżsi sąsiedzi będą jedyną realną pomocą w przypadku W. Dużo bardziej trafie do mnie taka prywatna gadka niż to lanie wody przed kamerami.

Natomiast jeżeli chodzi o język.. Oburzenie niektórych jest hipokryzją. Owszem dożyliśmy strasznie schamiałych czasów, ale udawanie, że my sami jesteśmy święci to żart. Takiego języka używa się na piwie, na fabrycznej hali, na papierosie przed biurowcami, na spotkaniach zarządów, w sejmowych kuluarach, prowadząc samochód i przy rodzinnym obiedzie. Natomiast nasi politycy już trzecią dekadę są nagrywani jak rzucają mięsem i nie robi to już na mnie wrażenia.

Halo! halo!
Tutaj ptasie radio w sowim gaju,

Nadajemy audycję z ptasiego kraju.

Proszę, niech każdy nastawi aparat,
Bo sfrunęły się niebieskie ptaszki
dla odbycia narad.

Po pierwsze - w sprawie
Co świtem piszczy w trawie?

Po drugie - gdzie się
drukuje pieniążki w lesie?

Po trzecie - kto się
Ma pierwszy kąpać w forsie?

Po czwarte - jak
Poznać, kto murzyn,
A kto nie murzyn?

A po piąte przez dziesiąte
Będą ćwierkać, świstać, kwilić,
Pitpilitać i pimpilić
Ptaszki następujące:

Sikorka, wróbel, kos, jaskółka,
Kogut, dzięcioł, gil, kukułka,
Szczygieł, SOWA, kruk, czubatka,
Drozd, sikorka i dzierlatka,
Kaczka, gąska, jemiołuszka,
Dudek, trznadel, PO-śmieciuszka,
Wilga, zięba, bocian, szpak
Oraz każdy inny ptak.

Pierwszy - sikorka
Zaczęła tak:
"Halo! O, halo lo lo lo lo!
Tu tu tu tu tu tu tu
Radio, radijo, dijo, ijo, ijo
oksfordyjo, murzynijo,
francyjo, szkopijo lu lu lu lu
Po po po lo lo lo lo lo
tuskijo, tuskijo, porażkijo, hallo!"

Hehe. A "Słońce Peru" dalej świeci.

No to Radzio...

... zrobił koło pióra(!) swojej małżonce!!! Mąż Anne Applebaum rasistą! A szanowna małżonka laureatką nagrody Pulitzera w 2004 roku za "Gułag"! Ciekawe kto przed kim zamknie teraz drzwi w Chobielinie i wymieni zamki?

chciał dorżnąć watahę , i się chłopina sam zarżnął

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl