niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

NAGRANIE! Prymitywne teksty Sikorskiego. "Zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy"

Dodano: 22.06.2014 [10:19]
NAGRANIE! Prymitywne teksty Sikorskiego. "Zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy" - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz
"Polsko-amerykański sojusz jest nic nie warty. Jest wręcz szkodliwy" - mówi minister Radosław Sikorski w nagranej rozmowie z byłym ministrem finansów Jackiem Rostowskim. Szef polskiej dyplomacji popisuje się również rasistowskimi tekstami.

Fragmenty nagranej rozmowy pomiędzy Sikorskim a Rostowski ujawniła dzisiaj Monika Olejnik w audycji Radia Zet "7 dzień tygodnia". - Premier chciał, aby wszystko było ujawnione - stwierdziła dziennikarka i zaczęła czytać fragment tekstu, który jutro ukaże się w tygodniku "Wprost".

Sikorski: - Wiesz, że polsko amerykański sojusz jest nic nie warty. Jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa.
Rostowski: - Dlaczego?
Sikorski: - Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Rosją, Niemcami, będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy.

Olejnik zacytowała też inny fragment wypowiedzi szefa dyplomacji. Chociaż po tym fragmencie z "dyplomacją" ma to niewiele wspólnego.

Sikorski: - Problem w Polsce jest, że mamy bardzo płytka dumę i samoocenę.
Rostowski: - Taki sentymentalizm.
Sikorski: - Taka murzyńskość.
Rostowski: - Jak, jak?
Sikorski: - Murzyńskość.

Radosław Sikorski, minister spraw zagranicznych, wojownik o tolerancję. Ale wstyd...
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: , ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Trzeba mieć papier Oxfordu za 40 funtów, żeby nazwać rzeczy po imieniu?

Czy tylko amerykanie mogą ewentualnie być w posiadaniu video jak Sikorski "robi laskę" może by tak i u nas odtajnić,
to może być obrzydliwe ale ukazujące jego śliskość i uniżoność ale trzeba to ukazywać aby nasi rodacy dowiedzieli się prawdy do czego do jakich podłości doprowadziła tuskawica. Trzeba z nią walczyć używając wszelkich dostępnych metod i uwaga: nie WYSTARCZY MYĆ RĘCE.

Sikorski mowił o was i o waszej postawie wobec USA...biedaku. A czy jego jezyk jest nieakceptowalny? W prywatnych rozmowach uzywa sie jezyka jakiego sie chce. Poczytajcie sobie własne wpisy na tej stronie...nie niektórych z was Sikorski to harcerzyk obłudnicy

Kogo my wybierali,czy my się do tego przyznali.
Teraz ci co wybierali oczy d.ie mieli i tam zostali.
Jeszcze teraz bronią tego,zwariowanego.
Wszyscy siedzieli i milczeli,
Gdzie ci profesorowie co pod chmury Tuska wynosili.
Gdzie swoje oczy podzieli,gdzie oni je trzymają.
A tak PIS DEPTALI opluwali i te g..no chwalili.

Bardzo monotematyczni jesteście.Tylko Sikorski,Sikorski,Sienkiewicz, no czasem się Tusk przemyci albo Obama...A przecież coraz wyrazniej widać jak Stokrotka zaczęła wybijać się na niezależną(sorki,redakcjo) samodzielną i obiektywną dziennikarkę... Bo to i premiera przy ludziach obsobaczy, i podsłuchy zacytuje nie licząc się zupełnie z faktem, że psuje opinię światowca i europejczyka samemu ministrowi Sikorskiemu! Zawistne ''pisiory''lekceważą zupełnie tą, jakże wyrazną i wiarygodną odmianę. Nie chcą widzieć nawrócenia grzesznicy.A nawet (tak jak ja sam) oceniają to lekceważąco i z komentując że Olejnik zmieniła hals na prawy, aby utrzymać się na pozycji i na kursie! Nienawistność i grubiaństwo ''pisiorów'' nie ma granic! Aprzecież - żyć z czegoś trzeba. Biust coraz bardziej obwisły, kolana pomarszczone, emerytura za pasem! Nie daj Boże, nastąpi ten ochydny Kaczor, niech przynajmniej zapamięta, że Monisia błądziła, ale w końcu kierunek obrała wlasciwy. I z tymi refleksjami zostawiam Was w to niedzielne popołudnie. Wykrzeszcie w sobie odrobinę litości dla walących się w gruzy, a tak dobrze zapowiadających się karier medialnych! A tak po cichu, między nami -PIES IM MORDY LIZAŁ! pozdro.

Nono, a to się Moniczka samookreśliła. Tuskowskaja, to ona z pewnością już nie jest. Więc czyja? I czyj jest Zaremba&Warzecha&Mazurek, miłośnicy "współkowania" z takimi osobnikami, wynalazcy "wspólnego mianownika", Pół-Polski, Polski pękniętej na pół!

Pół!? A więc ta nadreprezentacja ma już pół Polski? Przecież to co się teraz dzieje, to "ICH" spór wewnętrzny, normalnie jak w gangu, trwa zacięta walka o POdział łupów! Tu nikt nie mówi o wpływie tych podsłuchów na gospodarkę, politykę i życie narodu, tu wyłącznie roztrząsa się wpływ na kariery tych kukieł, które nam meblują życie prawdziwe, realne, codzienne.

Prawdziwy polityk po czyś takim zwyczajnie spaliłby się ze wstydu i w ramach ekspiacji wyniósł się na Kamczatkę. Tylko gangster ma inaczej, chrocha przez lewe ramię i idzie dalej.

pamietacie jak to ten warchol plul na sp.LECHA KACZYNSKIEGO ze maluski rasista ,ze konfident ktory polske do przepasci pcha itd..teraz pokazal swoje oblicze ,swoj chamski dwor arystokratyczny z chobanina , elite chamstwa kretynstwa ,brylantynowy ciul utluszczonych niemytych wlosow ,tak wyglada polska ,tak wygladamy na swiecie ,majac takich chamow ,szmirow ,agentow za rubla i kopiejke.

Co to znaczy , kedy o Sikorku mówią , stary kablociąg ? Ma coś wspólnego z France - Telecom?

To nie jest li tylko "poziom" ekipy rządzącej. Tak samo jest NA KAŻDYM SZCZEBLU WŁADZY SAMORZĄDOWEJ!!!
Od Urzędu Marszałkowskiego po Urząd Gminy. Od ministerstwa po Urząd Pracy czy Ośrodek Pomocy Społecznej!

Krotko - zdradzil Polska Racje Stanu. DYMISJA!!!!

prezydent Lech Kaczynski nie mylil sie co do niego alarmujac premiera Tuska odnosnie osoby Sikorskiego!

Tusk to olal bo jest taki sam zdrajca jak Sikorski albo jeszcze wiekszy,

Nie nazywajmy już lemingów lemingami, to są przecież murzyni. Nazywajmy tych kretynów murzynami. :)

Sikorski jest skonczony, powinien sie natychmiast podac do dymisji,

w sobote manifestacja w Warszawie, trzeba ten rzad pogonic natychmiast,

Jaka manifestacja? Panie kochany!
Od tej chwili Sikorkiego nie ma. Inna rzecz, że ów dupek nigdy nic nie znaczył.
Są jeszcze szanse, że dostanie wpierdol od nieznanych bandziorów; tak dla przykładu, co by mu się we łbie rozjaśniło.
I nie rząd trzeba zmienić, tylko ordynację wyborczą.

WSTYD!!! co za WSTYD!!! i to ma być polski rząd? WSTYD!!!
TO JEST ZWYKŁA HOŁOTA.

To teraz wiadomo że Sikorski robi laskę. Kiedyś J. Kaczyński mówił że w jego rządzie są geje.

No to Radzio...

... zrobił koło pióra(!) swojej małżonce!!! Mąż Anne Applebaum rasistą! A szanowna małżonka laureatką nagrody Pulitzera w 2004 roku za "Gułag"! Ciekawe kto przed kim zamknie teraz drzwi w Chobielinie i wymieni zamki?

Ma rację. Dobrze, że te taśmy się pojawiły. Nareszcie ktoś powiedział prawdę: z jednej strony płytka duma, z drugiej uniżony serwilizm.

To Sikorski jest murzynem. Takim POzującym na Anglika, podlizującym się Niemcom ze słomą w butach. Jego oszukańcza POlityka osłabia Polskę.

W Wiedniu organizuja manifestacje przeciwko putinowi ktory przyjechal podpisac umowe o rurze poludnia
podaje dane
Nasz plan:

13.00 - WAŻNE Hofburg miejsce, Ballhausplatz przed Urzędem Prezydenta (UWAGA: Środki bezpieczeństwa będą bardzo ciężkie, może przyjść w ostatniej chwili, aby zaplanować zmiany, należy zwrócić uwagę na stronę Facebook).
13:00 do 15:00 - protesty przed siedzibą kanclerza i prezydenta, Ballhaus, 1010
15:00 do 16:30 - Przerwa
16.30 - WAŻNE - sala konferencyjna Pierścień 8-10, 1010, Vienna Chamber of Commerce
16:30 do 18:30 - Protest przed Wiedeńskiej Izby Gospodarczej, Stubenringu 8-10, 1010
18:45 do 19:30 - Protest w Schwarzenberg, 1010, pomnik żołnierzy radzieckich

Będzie to demo całej polityki narodowościowej wobec Putina! Wobec propagandy Putina przeciwko wojnie, Putin wystawił we wschodniej Ukrainie, przeciwko bezprawnej aneksji Krymu!

Mieszkańcy Berlina: Austriacy, Ukraińcy, Rosjanie, Białorusini, Gruzini, Węgry, niemiecki, francuski, Łotysze i Litwini, wszystko! Pytamy znajomych wszystkich krajów i narodowości, aby przyjść i przynieść swoje flagi!

POwygranej PO W 2007 PROPAGANDYSCI TEJ PARTII POwiadali , Sikorski ma wszystkie drzwi w Waszyngtonie otwarte, DZISIAJ WIDZIMY , ZE PO 7 LATACH MINISTROWANIA POzamykal wszystkie , oby tylko nie z trzaskiem. MOZE POMOGLY MU WSCHODNIE PRZECIAGI.

Rosja robi z nami co chce.
Rozmowa z Putinem na molo wyjaśnia wszystko, wtedy go omotał, a potem zginęli wybitni Polacy i miał go w garści. Teraz to tylko bułka z masłem.
Myślę, że jeszcze puszczą jakieś zdjęcia ze Smoleńska.
Rząd chamów, ludzi z rynsztoka bez klasy , bez ogłady, bez wizerunku polityka najmniejszej rangi.
Obdarci do cna , ich już na szczęście nie ma.
Cieszę się, że ten , który o Prezydencie mówił, że to mały człowiek sam obnażył się i zniszczył.
Putin pokazuje jak słaba jest Polska więc Ukraina nie może się na nas wzorować bo jesteśmy bandą , zdolni do wszystkiego nawet pomocy w zatuszowaniu zabójstwa własnego prezydenta.
Pokazuje, że 50% polaków w wyborach , którzy pójdą do urn głosuje na komunistów /peło, sld / .

Kto hoduje w nas tą murzyńskość? Kto ją w nas pielęgnuje? Przede wszystkim Michnik, od lat. Kołtuny, które czytają ścierwo wyborcze to wypatroszeni z mózgów masochiści. Aspirują chorobliwie do miana intelektualnej elity (chociaż nie mają szans - są z reguły marnie wykształceni), a czytanie wyborczej ma im to zapewnić. Pogrążają się w ten sposób jeszcze bardziej. Wiem, bo znam osobiście kilka takich beznadziejnych przypadków.

PROTEST POD ABW w Łódzi

http://www.youtube.com/watch?v=-tO-22cfKTI
http://www.youtube.com/watch?v=BN8xGfHrR14

TO SA WYPOWIEDZI P R O S T A K A I WIELKIEGO C Y N I K A

ktory nie zasluguje na miejsce w polityce polskiej ! moze w Keni!

Wprost" ujawnił kolejną część treści nagrań rozmów polityków. Tym razem pojawia się dialog między Radosławem Sikorskim z Jackiem Rostowskim. - Sojusz polsko-amerykański jest nic nie warty. Jest szkodliwy, bo daje poczucie bezpieczeństwa - powiedział szef MSZ.

Dalej Sikorski mówi: "Bullshit, skonfliktujemy się z Niemcami, Francuzami… Bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy. Problem w Polsce jest, że mamy płytką dumę i niską ocenę. Taka murzyńskosc....)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl