niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 maja 2016

Jarosław Kaczyński na miesięcznicy o dzisiejszym głosowaniu: "To napawa otuchą"

Dodano: 10.06.2014 [21:29]
Jarosław Kaczyński na miesięcznicy o dzisiejszym głosowaniu: "To napawa otuchą" - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
"Dziś mamy pięćdziesiąty marsz, ale mamy też szczególny dzień, ktory powinien napawać nas otuchą. Nie został uchylony immunitet Mariuszowi Kamińskiemu" - mówił dziś przed Pałacem Prezydenckim Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS wziął - jak co miesiąc - udział w obchodach upamiętniających ofiary katastrofy smoleńskiej. Dziś odbył się pięćdziesiąty Marsz Pamięci.

- To już pięćdziesiąty raz jesteśmy tutaj, domagamy się prawdy o Smoleńsku, domagamy się tego, żeby ofiary katastrofy smoleńskiej zostały uhonorowane [....] Jestem pewny, że przyjdzie moment, że te cele będą spełnione - mówił Jarosław Kaczyński do zgromadzonych na Marszu Pamięci osób.

Prezes PiS nawiązał też do dzisiejszego głosowania ws. uchylenia immunitetu Mariuszowi Kamińskiemu. - Dziś mamy pięćdziesiąty marsz, ale mamy też szczególny dzień, który powinien napawać nas otuchą. Nie został uchylony immunitet Mariuszowi Kamińskiemu. Prawda częściowo zwyciężyła, to pokazuje, że może ona zwyciężyć w każdej sytuacji. [...] Dziś błysnęło światło nad Polską.

ZOBACZ PRZEMÓWIENIE JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGOPo Jarosławie Kaczyńskim głos zabrała Anita Czerwińska z warszawskiego klubu "Gazety Polskiej", organizatorka uroczystości. - Po raz pięćdziesiąty spotykamy się w wielu miejscach w Polsce i na świecie by przypomnieć opinii publicznej o tragedii Polaków, którzy 10 kwietnia 2010 r stracili swojego prezydenta i elitę narodu. Głęboka rana zadana nam ponad cztery lata temu nie może się zabliźnić gdyż do dzisiaj władze uczciwie nie zbadały przyczyn katastrofy. Cały czas podejmowana jest też walka z pamięcią o zabitych w czasie tragedii nad Smoleńskiem. Dzisiaj, przypominanie całemu światu o tej zbrodni ma jeszcze inny głęboki sens: musimy uświadomić ludziom, że Polska była jedną z pierwszych ofiar agresji reżimu panującego w Moskwie. Mimo naszej przynależności do NATO i gwarancji bezpieczeństwa nie zapobieżono atakowi na wojskowy samolot z polskim dowództwem państwa i armii na pokładzie - powiedziała.

ZOBACZ PRZEMÓWIENIE ANITY CZERWIŃSKIEJ

fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polskafot. Filip Błażejowski/Gazeta Polskafot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

"KTOŚ MYŚLAŁ. ŻE NARÓD ZNIEWOLI WYRYWAJĄC SERC 96"

"Modlitwa współczesnych Rycerzy"
"Marsz! Marsz, 11 listopada!"
Na Polskę i Naród podnieśli znów rękę,
kolejne chcieli wyrwać serca!

<>

Wystarczy! Teraz, już tylko słowa potrzeba,
by "bratnia" przelała się krew.
To Naród marszczy swe czoło,
niczym Piłsudski ściąga swą brew.

<>

Z Wawelskich Krypt powstaje duch,
powstaje w obronie polskich serc,
bestialsko wpierw wyrwanych.
Powstaje duch! Potężną prężąc pierś!

Szczęk szabel słychać, pieśń.
"Urodziłem się w Polsce"- słychać słowa!
Łopoczą flagi niczym orle skrzydła.
"Bójcie się!"
Nienawiść wasza, już nam zbrzydła!

<>

Giń i przepadnij hydro podstępna!
Naród wie, znów był podstęp i zdrada!
Miecz zetnie siedem łbów przeklętego gada,
jeszcze raz załopoczą flagi! Będzie defilada!

<>

Do boju ruszą hetmańscy Rycerze!
Odwagi! Jeszcze raz Orzeł rozłorzy skrzydła!
Bo Naród, zawarł przymierze z Ojczyzną...
Zawarł przymierze, "na wolność wiekuistą"!

To dzisiejsze głosowanie to ustawka koalicji, a nie żadne przyzwoitości. Gdyby chcieli to by to przegłosowali.
Co zyskuje koalicja:
-brak wybuchu w szambie, który pokaże jak się zataja haki
-jest tajne i niedookreślone
-można gnoić dalej Kamińskiego i PIS bo tajemnica i nie może się bronić
-można naciskać na lewicę (bo ujawnimy) i odstrzelić jej guru Kwaśniewskiego
-przejmować lewy elektorat
-pokazać, że nie są mściwi tylko pełni sumienia i wrażliwi
A reszta to bleble

A czy ktoś wie co się dzieje z tym pajacem i "pętakiem" Dudą, POdobno pełniący funkcję przewodniczącego ZZ "Solidarności" z protekcji platformianych typów?
Nie słyszałem czy jest zadowolony z odsunięcia Solidarności z rocznicowych, reżimowych obchodów 25 -lecia pseudo-transformacji z PRL na PRL-bis.

Do modlitwy za dusze 96 Ofiar smoleńskich dołącz modlitwę za tych, którzy musieli umrzeć tylko za to,że MOGLI PRAWDĘ O SMOLEŃSKU PRZYBLIŻYĆ. Jeszcze Polska nie zginęła.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl