niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Skrytykował w internecie Rosję za Krym i Smoleńsk, weszła do niego polska policja

Dodano: 11.05.2014 [13:38]
Skrytykował w internecie Rosję za Krym i Smoleńsk, weszła do niego polska policja - niezalezna.pl
foto: flickr.com/photos/mr_ipk/2582726465
Policjanci weszli do mieszkania mężczyzny, który na lokalnym portalu skrytykował przyjazd rosyjskich motocyklistów do Braniewa i prowadzenie śledztwa smoleńskiego. Jak ujawnił portal „Do Rzeczy” powodem interwencji funkcjonariuszy policji, był felieton umieszczony na początku kwietnia na lokalnym portalu Braniewiak.pl. Autor wpisu, Dariusz Łaszyca, zagorzały harleyowiec zaapelował do polskich harleyowców by nie popierali przyjazdu motocyklistów z Kaliningradu.

– Wpuściłem ich, choć nie mieli nakazu, chodzili po mieszkaniu, rozglądali się, zaglądali wszędzie i zadawali dziwne pytania – mówi tygodnikowi „Do Rzeczy” Dariusz Łaszyca, który pod krytyczną publikacją podpisał się jedynie pseudonimem. „Policja, proszę otworzyć! Czy to pan jest właścicielem komputera o adresie IP... Czy to z niego napisano... Kogo z polityków pan zna, kontaktuje się...” – takie pytania miał usłyszeć Łaszyca, inżynier i radny gdyńskiej dzielnicy Mały Kack. Dwóch funkcjonariuszy policji zastukało do jego drzwi 23 kwietnia przedpołudniem.

Jak informuje serwis, felieton, który sprowokował akcję funkcjonariuszy, zawierał krytykę Rosji m.in. za wydarzenia na Krymie i utrudnianie śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. - Jego tekst w żaden sposób nie łamie prawa, ani do tego nie nawołuje. Jednak funkcjonariusze policji rozpoczęli ustalanie tożsamości autora - twierdzi "Do Rzeczy".

– Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie polecił służbom kontroli wyjaśnienie trybu uzyskiwania informacji w tej sprawie przez braniewskich funkcjonariuszy – poinformowała "Do Rzeczy" podinsp. Anna Fic rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Putin to zbrodniarz. Tusk reżyserował wraz z Putinem zbrodnię Smoleńską. To oczywistość. I Policja to nie zmieni. I nimi powinni się zajmować.

BOJA SIE I ZACZYNAJA PEKAC, ale jednoczesnie moga Polakom bardzo zszkodzic. jestem pod wrazeniem wielu podobienstw tego co sie dzieje w Polsce I na Ukrainie. Obejrzalam video z akcji w Katowicach kiedy to katowickie tutuszki zatrzymaly jednego z uczesntikow patriotyznego wiecu kiedy on wlasnie wyvhodzil z publicznej toalety. Te same tituszki byly bardzo agresywne w stosunku do wladzy. Jeden w kominiarce jednoczesnie byl kierowca I jak malpa zabrali uczestnika wiecu do prywatnego samochodu I najzwyczajniej gdzies wywiezli, podobno byla o policja I jechali na komisariat. Ja sie zastanawiam ze z tymi lobuzami trzeba walczyc wiedza I personalnie, wszyscy musza podawac swoje prawdziwe nazwiska I pseduonimy, musimy ich kompletnie odkryc. Jest to wielkie zadanie dla specjalistow od informacji, spoleczny kontrywiad I wtedy od razu pod sad sprawiedliwy nawet spoleczny. Jesli te ubeckie malpy beda wiezdialy ze my ich cnamy oraz ich rodziny zaczna sie bac, bo odpowiedizalnosc za czyny przyjdzie reka opatrzonosci. Spoleczny kontrwywiad jest jedyna odpowiedzia na to co nam mafia miedzynarodowa szykuje.

Niech uwaza po masowy samobojca moze go dorwac w jego mieszkaniu.

Wystarczy popatrzyć na wypowiedzi na Interii, a można się naocznie przekonać ile tam jest ruskich lub ich popleczników, na tym forum. Polska jest zawszona ruskimi gnidami, i do puki nie usunie się ze sfer rządzących wszystkich zwolenników komuny, wszystkich rusofilów, którzy obsadzili w Polsce wysokie stanowiska dopóty życie w tym kraju zawsze będzie obarczone niebezpieczeństwem a prawda będzie ścigana, zawsze będą pojawiać się nie widoczni sprawcy zabójstw...

zrobic plakaty opisac co wyprawia sowiet w polsce ,jakie nagonki sa na nas polakow czyli UBECKIE POLICJANTY NA ROZKAZ RYZEGO Z SOPOTA -SOWIECKIE KGB NAPADA NA NAS INTERNAUTOW ,ZA PO ZWOLENIEM REZYDENTA BELWEDERA, po co pomagacie ukrainie tutaj macie ruskie bandyty ,tutaj w polsce ,sa na zawolanie ruskiego szefa policj,Sienkiewicza.powolanego przez FSB:

Platforma Obywatelska to Platforma Obłąkańców Patologia nie Policja w Polsce powinno się stworzyć normalną policję a nie jak jest teraz patologia na czele z tym głupkiem Sienkiewiczem i następny matoł Donald Tusk

... To jest polska Policja?? Tę Policję należy natychmiast aresztować z tym,który wydał takie polecenie.
Jeżeli to się nie stanie, to wiadomo ,że nie jest to polska Policja.A to po prostu zmusza do tworzenia
polskiego zbrojnego podziemia,którego celem będzie Samoobrona Narodu. Kto wydal takie polecenie powinien
już być aresztowanym.

Człowiek staje się nikim w obliczu agresji drugiej strony. Hm....Rosja to wielki i piękny kraj, ale ma dziwnych szefów. Zamiast handlować i bogacić sie to im ciagle wojna w głowie, podboje, mordy i prowokacje.
Oczywiście nie myślcie, że Ukraina to aniołki......Wiemy czym śmierdzi UPA i dzisiejsi spadkobiercy tego gó...a, ale.....coś za coś.. Biorąc na szalę plusy i minusy wypada popierać wolność dla Ukrainy choć pod pewnymi warunkami. UPOwska dzicz musi dorosnąć do zycia z innymi ludźmi. Nie można gloryfikować kogoś kto mordował dla samego mordowania. To nie było zwykłe strzelanie, ale bestialstwo ciecie ludzi na pół, gwałty i wszelkiej maści okropności.
Rosjanie nie są lepsi. Wiemy czym jest symboliczny Katyń, wiemy jak działali w czasie okupacji i po tzw wyzwoleniu....
Wiemy też kto nimi po części kierował. Tzw aj waj to była norma a dziś ta norma(ich potomkowie) są w mediach, polityce, biznesie. I tak urabia się polski naród.....
Mój krewny powtarzał za życia "pamietaj Niemiec i Rosjanin nigdy nie będzie naszym przyjacielem" Tego się trzymajmy. Jednocześnie próbujmy z nimi rozmawiać, edukować i współpracować.

Polska stała się bagnem, w którym tonie prawda i sprawiedliwość. Dopóki nie oszuszy się tego bagna nie ma co liczyć na jakieś normalne standardy.

U mnie w tamtym roku była policja, policjant kulturalny, wykształcony facet i odczytał mi tekst mojego? wpisu na stronie 'wprot', w którym miałam obrazić Sikorskiego. A było to 3 lata temu. Jesli to mój był wpis to nie był obrazą napewno Sikorskiego, ani tez jego zony, a mimo to Sikorski zgłosił do do śledczego o zydowskim nazwisku, bo wymusiłam na policjancie kto i co. TO NORMA w państwie Tuska i Komorowskiego. To jest państwo POlicyjne, również mordercze. POd ich rzadami zgineło kilkadiesiat osób. W zadnym normalnym, europejskim kraju takie rzeczy sie nie dzieją, bo tam rzadzą ludzie normalni, kulturalni, których krytykują ludzie. U nas tego nie mozna robić. Tu juz nie ma Polski POd tymi antypolskimi rzadami, tu już jest ruskaja kolonia. Moze i u nas zrobia referendum czy chcemy być przyłaczeni do Rosji.

I pewnie by się po taki referendum okazało że nagle 70% polaków dziwnym trafem chce do Ruskich.... ehhh degrengolada...

Czyżby jakaś wierchuszka wyszkolona jeszcze w czasach jedynie słusznego bolszewizmu poczuła się obrażona. PRL-owskie zobowiązania jeszcze nadal czynne? Trzeba było wszystkie czerwone wieprze i esbecko-zomowskie popłuczyny wywalić poza nawias społeczeństwa. Świnie do świń, bolszewicy do bolszewi, kacapy do kacapów.

Na funkcjonariuszy policji powinna być złożona skarga o przekroczenie uprawnień, wtargnięcie na teren prywatny bez nakazu prokuratora. Ciekawe jakie na szybko notatki wytworzą aby uzasadnić wejście.

Wasalna władza przygotowuje się na przyjęcie swojego seniora ze Wschodu i musi oczyścić teren z reakcyjnego elementu. Dziwnym posunięciem było otworzenie granic z Rosją, czy jest jakiś plan mający na celu oddanie w przyszłości w lenno część ziem polskich? To wszystko jest dla mnie nie zrozumiałe.

Niestety opisane powyżej metody Policja stosuje często. Również wobec mnie osobiście. Dlatego wcale nie jestem tym zaskoczony. To AmberPaństwo pajaca z Peru już dawno wyzbyło się cech demokratycznych. Dlatego też nie dziwię się ukrywaniem i przeinaczaniem faktów związanych ze Smoleńskiem. jedyne hasło jakie ciśnie mi się na usta: RZĄD POD SĄD! Nie zdziwię się też jeśli naród chwyci za kije bejsbolowe i inne eksponaty. Chyba nikt zdrowo myślący nie powinien powstrzymywać młodych przed radykalnymi krokami.

Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości że Polska to kraj rządzony przez faszystowską bandę ?.

"... polecił(...) wyjaśnienie trybu uzyskiwania informacji w tej sprawie przez braniewskich funkcjonariuszy –..."

Zaraz, zaraz, to nie było rozkazu? Policjanci tak z samości, z czystej ciekawości naszli człowieka? Czyżby formacja jurgieltników, dorabiająca po godzinach u innego pracodawcy?

Za komuny mieliśmy do dyspozycji broszurę "Obywatel a Służba Bezpieczeństwa". Zawierała ona jasne instrukcje, do czego są zobowiązani esbecy i na jakie przepisy możemy się powoływać, żeby im skutecznie przeszkodzić. Przećwiczyłem jej działania w praktyce - udawało się doprowadzić skunksów do szału, a bez jasnego zezwolenia przełożonych na łamanie komunistycznego prawa nie mogli mi nic zrobić. W tej chwili nie tylko działania polityczne, ale też różne inne całkowicie zgodne z prawem działania obywateli narażają nas na represje policyjne i istnieje pilna potrzeba opracowania podobnej broszury. Czy nie można by poprosić jakiegoś emerytowanego adwokata, żeby się tym zajął? Trud niewielki, pożytek ogromny i popularność murowana. Przecież pan Łaszyca miał pełne prawo nie wpuścić skunksów i jeszcze złożyć skargę na bezprawne najście i naruszenie miru domowego.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl