niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Kandydat Ruchu Narodowego do europarlamentu popiera rosyjską okupację Ukrainy

Dodano: 06.03.2014 [15:31]
Kandydat Ruchu Narodowego do europarlamentu popiera rosyjską okupację Ukrainy - niezalezna.pl
foto: facebook.com
"Bolszewicka inwazja? NIE! Zwykłe dbanie o sprawy swego narodu i swej ludności, zagrożonej przez szowinistyczne, nielegalne władze Ukrainy" - to odezwa założycieli strony "Polacy popierają Rosyjski Krym" na Facebooku. Zrzesza ona ponad 1000 internautów, w tym wielu sympatyków RN. Wśród nich jeden z liderów tej partii, Sylwester Chruszcz. - Putin udowodnił że jest dobrym przywódcą Rosji - mówi Chruszcz.

Kariera polityczna Chruszcza rozwija się bardzo prężnie. W 2004 r. został europosłem z ramienia partii Romana Giertycha, Ligi Polskich Rodzin. Gdy LPR upadł, zakładał partię narodową Libertas, która w kampanii wyborczej współpracowała z Lechem Wałęsą. W 2011 r. próbował dostać się do Sejmu z list PJN i zdobył 257 głosów.

Obecnie Sylwester Chruszcz o stanowisko europosła będzie walczył jako członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego i kandydat tej partii w tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Polityk nie kryje swojego poparcia dla Rosji, w dużej mierze tłumacząc to względami ekonomicznymi ("Jeśli dzisiaj na handlu ze Wschodem stracimy olbrzymie kwoty, bo nie będziemy wysyłać do Rosji polskich produktów, to realnie stracą na tym wszyscy obywatele") oraz oskarżając Ukraińców walczących z Janukowyczem i Putinem o faszyzm.

Jak poinformował nas jeden z czytelników Chruszcz jest również aktywnym fanem strony "Polacy popierają Rosyjski Krym". Postanowiliśmy to sprawdzić i okazało się, że jest to jedna z ulubionych stron, obok np. strony Polaków popierających panslawizm: "West Slaves"


Również po ostatniej konferencji Putina, Chruszcz stanął po jego stronie, gdy ten nazwał rosyjską armię "samoobroną Krymu", a demonstrantów z majdanu "bojówkami szkolonymi w Polsce".

To są mocne zarzuty i Putin powinien przedstawić na to dowody, ale też nie wierzyliśmy w więzienia CIA. Okazuje się, że chyba to była prawda - mówił w Radio Szczecin działacz Ruchu Narodowego. - Putin udowodnił że jest dobrym przywódcą Rosji - chwali byłego pułkownika KGB działacz Ruchu Narodowego.

Co ciekawe Chruszcz również chwali Radosława Sikorskiego i porozumienie z 21 lutego, na który w ostatnich dniach powołuje się prezydent Rosji, Władimir Putin i szef MSZ Rosji, Siergiej Ławrow.
- On zrobił dobry ruch. Wynegocjował rozejm, pokazał klasę - chwali ministra spraw zagranicznych działacz RN.

Przeglądając wpisy na stronie "Polacy popierają Rosyjski Krym", możemy dowiedzieć się jak wspaniała jest rosyjska armia, jak złe są Stany Zjednoczone, a administratorzy wzywają do zaprzestania "rusofobii".


"A tu już kolejny świt na Rosyjskim Krymie! Najwięcej witaminy mają słowiańskie dziewczyny, najwięcej mikroelementa u ruskiego interwenta!" - taki komentarz pod zdjęciem uśmiechniętej dziewczyny z rosyjskim żołnierzem, zamieścili dziś administratorzy strony.


- Pozdrawiamy wszystkich hejterów, dobrze wiemy, że nienawidzicie Rosjan bo do was nigdy żadna ładna dziewczyna nie podeszła - czytamy na stronie
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ale chyba nie ten naród chcą reprezentować.

Ktoś mu ...ow w...!
A ja rozważałem oddać głos w wyborach do euro-parlamaentu na RN. Dzięki Ci Panie ten cymbał mi oczy otworzył!

Młody i głupi !

Sylwester Chruszcz, a może Chruszczow i to wszystko by tłumaczyło.
Drodzy internauci, takich jak Chruszcz i wszelkie kłamliwe informacje "wielkiego brata" powinniśmy bojkotować, nie robić przedruków, nie dyskutować po prostu nie robić im rozgłosu.
Stać nas chyba na taki gest jak te dwie Amerykanki, które odeszły z tv bo nie godziły się na kłamstwa Moskwy i traktowanie świata jak stada baranów.
Moskwa bzdurami chciała usprawiedliwić swoje barbarzyńskie czyny.
Dwie dziewczyny pokazały klasę, wysoka kulturę osobista oraz niewątpliwie wysoka moralność.
Czy wśród rodzimych dziennikarzy poprawnych mediów nie ma ludzi pokroju Amerykanek?
Uważam, że taki S. Chruszcz-ow to owoc demagogi propagandystów komunistycznych chorymi, zdradzieckimi poglądami, które upowszechniane są w mediach i kształtują światopogląd ludzi o małych predyspozycjach do samodzielnego myślenia.

Posłużmy się metodą agresorów ze wschodu. Wszelki kłamliwy, chory, przesiąknięty głupotą bełkot - do kosza, bez umieszczania gdziekolwiek.

Tak władze na Kremlu postępują z prasą zachodnią.
Zachodnia prasa wychodząca w Rosji nieoglądana jest przez społeczeństwo tylko wykupowana przez agendy rządowe i na przemiał, by naród nie wiedział jak można żyć.
"Jaką bronią walczysz od takiej giniesz" powiedzmy, czerwonej nawałnicy.
ZACHODNIOPOMORZACY nie wierzę, że taką osobę chcecie na przedstawiciela w Europarlamencie!!!!

nia tych chłopców. myślę że Tusk wie kto jest kto , ale wygodnie jest używać ich przeciw kaczorowi

W takim razie nie nazywajcie sie prawicowcami i narodowcami.
Widać bliżej wam do palikota

Jesteś ruSSki cwel rafał - oto kto jesteś! Ktokolwiek popiera to ruSSkie ścierwo, które tak niszczy od ponad 300 lat Polskę i wymordowało miliony Polaków jest tylko polskojęzycznym, ruSSkim gównem - cwelem Kwy mać roSSiji! Zapewne jak ponownie najadą Polskę, to takie śmieci, jak ty i RN+Młodzież Wszech-ruSSka (bo nie polska!) będziecie witali ruSSkich mass-morderców i totalnie zdziczałych dzikusów (sic!) z kwiatami i - oczywiście waszym chamskim, ruSSkim zwyczajem - wódą! My należymy do cywilizacji grecko-łacińskiej, a nie dzokoazjatycko-ruSSkofaszystowskiej! Wal się, ruSSki kmiocie!

W przypadku janukowycza to putinek ograł go jak przedszkolaka, wysłał snajperów na Majdan z rozkazem rozpętania wojenki. Ofiary niestety były po dwóch stronach. Teraz wiktor dostał zawału, choć mogł się lepiej powiesić było by bardziej wiarygodne. Idąc dalej w kolejce znajduje się tussk i tutaj jestem przekonany że putinek ma potężnego haka na naszego płemieła. Już nie długo się przekonacie. Zastanowcie się teraz jeżeli Smoleńsk to tuskowa sprawa to w niedługim czasie pozmieniamy granice.

Kałmucka morda, prokagiebowskie poglądy. Dobrze chociaż, że dekonspiruje niejakiego Radka - podwładnego Ławrowa.

z górala ze "Wzgórz Golan" podhalański gazda.

CUDOKIEM

<><><>
To żadana rewelacja, że "nasi narodowcy" od dawna kombinowali z Ruskimi. Mają to w genach, żeby powrócić chociażby do okresu rozbiorów Polski...

A dzisiaj? Przypomnijmy sobie rewelacje, jakie miały miejsce podczas marszu niepodległości w dniu 11 listopada, ubiegłego roku - narodowcy maszerowali nie napastowani przez żadnych "prowokatorów", dostali nawet pozwolenie od MSW do stworzenia własnej ochrony. Maszerowali sobie spokojnie, a pardziesiąt metrów od pochodu palila się budka wartownicza pod rosyjską ambasadą.
Pradopodobnie winą za podpalenie miało być obciążone PiS, ale przewidujacy Kaczyński rozpoznał prowokację i przeniósł swoje rocznicowe obchody do Krakowa...

Trzeba też dziś postawić koniecznie pytanie - co na to pierwszy narodowiec w obrębie TV Republika i jego "towarzysze" z programu "salonik polityczny"?...Chyba, że jestem tak ślepa i jeszcze nie zaskoczyłam, że obowiązują w niej polityczne parytety, bo przecież nieustanna nagonka na Kaczyńskiego i dezawuownie ukraińskiego Majdanu wystawia "salonowcom" Ziemkiewicza jednoznaczna cenzurkę...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl