niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 listopada 2015

Jurek serduszko

Dodano: 10.01.2014 [08:00]
Jurek serduszko - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Odznaczenia służą wyróżnieniu ludzi. Inaczej jest z serduszkiem Jerzego Owsiaka. Serduszko musi mieć każdy. Idziesz ulicą i nie masz serduszka – kup je od napotkanego patrolu. Jeżeli nie chcesz, coś z tobą jest nie w porządku. Przecież cel nabywania serduszek jest szlachetny. Gdybyś, nie daj Bóg, wydał te pieniądze na inne cele, to nie wydałeś ich dobrze. Bo dobry cel jest odznaczony serduszkiem. A skąd wiadomo, że jest dobry?

Skoro Jurek ci to powiedział z prawie wszystkich ekranów telewizora, to musi być dobry. Wątpliwości mają tylko ci, którzy nie mają serduszka. A nie mają go ci, którym nie podoba się, że Jurek wciska kit w sprawach politycznych i ideowych, a zapytany o rozliczenie zebranych pieniędzy, dostaje histerii albo pozywa do sądu. Widziałem ludzi, którzy mieli odwagę nie poddać się terrorowi serduszkowców. Odwracali szybko głowę i przyspieszali kroku. Błąd. Idźcie z dumą. Brak serduszka to dowód na to, że człowiek myśli i nie ładuje pieniędzy na lans gościa, który sprowadził piękne idee do błota. A jeżeli ktoś ma potrzebę wydania tego dnia pieniędzy na szlachetny cel, niech wpłaci na Fundację Niezależne Media, która będzie broniła ściganych przez Owsiaka.

Od wielu lat to trwa. Wielu Polaków uwierzyło w WOŚP bezrefleksyjnie. Jureczku, kochaj swoim a nie cudzym sercem!!!"Mówi Wam to coś?"

Chcialbym Panstwu zaprezentowac tylko pare artykulow na temat oszustw na sciaganiu datkow na bezdomnych i chorych!!!

W Niemczech znana postac oszusta z Treberhilfe to Harald Ehlert, ktory zyl na konto bezdomnych i chorych.
Oszukal na dziesiatki milionow swoich dawcow.

Jezdzil sluzbowym Maserati / roumie sie z szoferem/, kupowal za datki wille nad jesziorem /rozumie sie z JACHTAMI/,
wydal 80.000 Euro za Saune i Whirlpool, tysiace za delikatesy /np:maluze/.
Poczytajcie sami o tym oszuscie!

http://www.sueddeutsche.de/politik/betrug-mit-spendengeldern-obdachloser-maserati-1.1022038

http://www.bz-berlin.de/aktuell/berlin/treberhilfe-chef-gibt-den-maserati-ab-article745112.html

http://www.morgenpost.de/berlin-aktuell/article1274160/Wie-die-Politik-gegen-Bereicherung-vorgehen-will.html

http://www.spiegel.de/panorama/treberhilfe-affaere-berliner-senat-schaltet-staatsanwaltschaft-ein-a-682923.html

http://www.rbb-online.de/politik/beitrag/2013/08/prozesseauftakt-ex-chef-treberhilfe-ehlert-bestreitet-steuerhinterziehung.html

http://www.stern.de/panorama/affaere-um-treberhilfe-chef-was-kostet-ein-gebrauchter-maserati-1546396.html

80.000 za Saune i Whirlpool, tysiace za delikatesy /np:maluze/, Harald Ehlert / byly szef Treberhilfe/ zyl na koszt bezdomnych!

Zadziwiajace jest to ze Owsik tak zajadle broni sie KONTROLI SPOLECZNEJ !!!!

Pytanie:

D L A C Z E G O ?
CO MA OWSIK DO UKRYCIA???

to akurat WOŚP, podobnie jak każda tego typu organizacja w Polsce, jest dogłębnie sprawdzany, badany i weryfikowany z urzędu m.in. przez Ministerstwo Finansów. I działo się to tak samo jak PiS rządził w Polsce i nikt wtedy nie zgłaszał żadnych nieprawidłowości. Co innego Caritas, który nie podlega na mocy konkordatu żadnej kontroli i w żaden sposób nie rozlicza się ze swojej działalności. Oczywiście Caritas może deklarować, że ileś dostał i ileś wydał ale za taką informacją nie stoi nic. Czyli Caritas może np. przeznaczać dowolne kwoty na transportowanie i ukrywanie kościelnych pedofilów i nikt tego się nie dowie. Jest różnica?

Wykaze sie daleko idaca konsekwencja i odmowi rowniez leczenia siebie jak i swoich bliskich przez sprzet oznaczony tym czerwonym serduszkiem.

taka maja prace, Owsiak sie wpierniczyl jako donator i kupuje sprzet,
i teraz tak: kogo prawnie jest ten sprzet - bo Owsiak mowi ze bedzie nim w szpitalach zarzadzal,
robi sie panstwo (Owsiak) w panstwie (sluzbie zdrowia) - czyli zamieszanie,

Sakiewicz jakby trafil do szpitala ma byc leczony, jezeli szpital go leczy to szpital decyduje jakim sprzetem,
co Sakiewicz by mial do gadania, szpital ma miec potrzebny sprzet na stanie,
a ze Owsiak wykonuje zadania panstwa to juz Owsiaka sprawa i jego skladkowiczow,
sprzet do panstwowych szpitali kupuje panstwo,
sprzet do prywatnych szpitali kupuja wlasciciele szpitala,
co w tym wszystkim robi Owsik ze sprzetem WOSP? czyj to sprzet,

Kościół też atakuje gender, co nie przeszkadza w fakcie, że Warszawskie Opus Dei dostało milion złotych na warsztaty z równości (z puli unijnej przeznaczonej na gender właśnie).

Proszę mnie poprawić jeśli źle zrozumiałem: z powodu zastrzeżeń co do postawy ideologicznej osoby fizycznej prowadzącej charytatywną akcję mam nie dać skromnego datku na ten cel właśnie? I do tego mam być z tego dumny? I jeszcze mam żyć w przekonaniu, że ta osoba dokonuje malwersacji finansowych? I żeby już być całkiem w zgodzie ze swoim sumieniem, mam wpłacić na media niezależne? Jeszcze nie oszalałem, bo dla mnie ważna jest poprawa (nawet minimalna) opieki medycznej nad dziećmi i osobami starszymi. I jeśli trafię do szpitala, to nie powiem: proszę mnie nie leczyć przy pomocy sprzętu zakupionego przez tę fundację, bo mi jeszcze rozumu nie odjęło.

Nikt ci nie musiał nic odejmować, bo nie ma co odejmować - między uszami zauważalna jest u ciebie próżnia prawie doskonała ... dawaj dalej swoje pieniądze złodziejom ze Złotego Melona i bądź nadal przekonany, że to potrzebujący na tym najwięcej korzystają ... możesz też wierzyć w garbate aniołki itp. ... skąd w Polsce tylu niepełnosprawnych intelektualnie ??? chyba ze stepów Mongolii ich tylu przywiało ...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl