niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30/03/2015
-
1 % SWS)

Jurek serduszko

Dodano: 10.01.2014 [09:00]
Jurek serduszko - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Odznaczenia służą wyróżnieniu ludzi. Inaczej jest z serduszkiem Jerzego Owsiaka. Serduszko musi mieć każdy. Idziesz ulicą i nie masz serduszka – kup je od napotkanego patrolu. Jeżeli nie chcesz, coś z tobą jest nie w porządku. Przecież cel nabywania serduszek jest szlachetny. Gdybyś, nie daj Bóg, wydał te pieniądze na inne cele, to nie wydałeś ich dobrze. Bo dobry cel jest odznaczony serduszkiem. A skąd wiadomo, że jest dobry?

Skoro Jurek ci to powiedział z prawie wszystkich ekranów telewizora, to musi być dobry. Wątpliwości mają tylko ci, którzy nie mają serduszka. A nie mają go ci, którym nie podoba się, że Jurek wciska kit w sprawach politycznych i ideowych, a zapytany o rozliczenie zebranych pieniędzy, dostaje histerii albo pozywa do sądu. Widziałem ludzi, którzy mieli odwagę nie poddać się terrorowi serduszkowców. Odwracali szybko głowę i przyspieszali kroku. Błąd. Idźcie z dumą. Brak serduszka to dowód na to, że człowiek myśli i nie ładuje pieniędzy na lans gościa, który sprowadził piękne idee do błota. A jeżeli ktoś ma potrzebę wydania tego dnia pieniędzy na szlachetny cel, niech wpłaci na Fundację Niezależne Media, która będzie broniła ściganych przez Owsiaka.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Od wielu lat to trwa. Wielu Polaków uwierzyło w WOŚP bezrefleksyjnie. Jureczku, kochaj swoim a nie cudzym sercem!!!"Mówi Wam to coś?"

Kotanski, ale nawet przy takim zalozeniu - zebranina na sprzet jest bez sensu,
np. podnosi sie bankom podatki powiedzmy o 1 promil i juz mamy sume z kilku takich akcji Owsiaka,

a nie robienie szumu medialnego (zaslona dymna) zeby wladze mogly rozkrasc za ten czas majatek panstwowy,
zadluzyc kraj i tak gospodarke prowadzic by deficyt byl ciagly i poglebiajacy sie w kolejnych latach,
a za te sabotazowa robote mialy jeszcze przywileje i bonusy,

Chcialbym Panstwu zaprezentowac tylko pare artykulow na temat oszustw na sciaganiu datkow na bezdomnych i chorych!!!

W Niemczech znana postac oszusta z Treberhilfe to Harald Ehlert, ktory zyl na konto bezdomnych i chorych.
Oszukal na dziesiatki milionow swoich dawcow.

Jezdzil sluzbowym Maserati / roumie sie z szoferem/, kupowal za datki wille nad jesziorem /rozumie sie z JACHTAMI/,
wydal 80.000 Euro za Saune i Whirlpool, tysiace za delikatesy /np:maluze/.
Poczytajcie sami o tym oszuscie!

http://www.sueddeutsche.de/politik/betrug-mit-spendengeldern-obdachloser-maserati-1.1022038

http://www.bz-berlin.de/aktuell/berlin/treberhilfe-chef-gibt-den-maserati-ab-article745112.html

http://www.morgenpost.de/berlin-aktuell/article1274160/Wie-die-Politik-gegen-Bereicherung-vorgehen-will.html

http://www.spiegel.de/panorama/treberhilfe-affaere-berliner-senat-schaltet-staatsanwaltschaft-ein-a-682923.html

http://www.rbb-online.de/politik/beitrag/2013/08/prozesseauftakt-ex-chef-treberhilfe-ehlert-bestreitet-steuerhinterziehung.html

http://www.stern.de/panorama/affaere-um-treberhilfe-chef-was-kostet-ein-gebrauchter-maserati-1546396.html

80.000 za Saune i Whirlpool, tysiace za delikatesy /np:maluze/, Harald Ehlert / byly szef Treberhilfe/ zyl na koszt bezdomnych!

Zadziwiajace jest to ze Owsik tak zajadle broni sie KONTROLI SPOLECZNEJ !!!!

Pytanie:

D L A C Z E G O ?
CO MA OWSIK DO UKRYCIA???

to akurat WOŚP, podobnie jak każda tego typu organizacja w Polsce, jest dogłębnie sprawdzany, badany i weryfikowany z urzędu m.in. przez Ministerstwo Finansów. I działo się to tak samo jak PiS rządził w Polsce i nikt wtedy nie zgłaszał żadnych nieprawidłowości. Co innego Caritas, który nie podlega na mocy konkordatu żadnej kontroli i w żaden sposób nie rozlicza się ze swojej działalności. Oczywiście Caritas może deklarować, że ileś dostał i ileś wydał ale za taką informacją nie stoi nic. Czyli Caritas może np. przeznaczać dowolne kwoty na transportowanie i ukrywanie kościelnych pedofilów i nikt tego się nie dowie. Jest różnica?

Wykaze sie daleko idaca konsekwencja i odmowi rowniez leczenia siebie jak i swoich bliskich przez sprzet oznaczony tym czerwonym serduszkiem.

pomogl odciac politykow od oddzielnego uprzywilejowanego leczenia, i politycy zaraz by wiedzieli jaka jest sytuacja sluzby zdrowia, kolejki, brak sprzetu, brak na place, brak na wszystko,

a tak politycy maja korytkowe leczenie i maja gdzies reszte,
wiec Owsiak przez te zebranine utrudnia zmiany a nie pomaga,

ja rozumiem spontaniczna akcje w 1992 czy 1993 (nie pamietam - wiem ze byl styczen wtedy),
ale nie instytucje do zebrania wspierana przez media ktore maja inne zadania:
kontrolowac politykow,

taka maja prace, Owsiak sie wpierniczyl jako donator i kupuje sprzet,
i teraz tak: kogo prawnie jest ten sprzet - bo Owsiak mowi ze bedzie nim w szpitalach zarzadzal,
robi sie panstwo (Owsiak) w panstwie (sluzbie zdrowia) - czyli zamieszanie,

Sakiewicz jakby trafil do szpitala ma byc leczony, jezeli szpital go leczy to szpital decyduje jakim sprzetem,
co Sakiewicz by mial do gadania, szpital ma miec potrzebny sprzet na stanie,
a ze Owsiak wykonuje zadania panstwa to juz Owsiaka sprawa i jego skladkowiczow,
sprzet do panstwowych szpitali kupuje panstwo,
sprzet do prywatnych szpitali kupuja wlasciciele szpitala,
co w tym wszystkim robi Owsik ze sprzetem WOSP? czyj to sprzet,

Kościół też atakuje gender, co nie przeszkadza w fakcie, że Warszawskie Opus Dei dostało milion złotych na warsztaty z równości (z puli unijnej przeznaczonej na gender właśnie).

W tym roku po raz pierwszy nie dam pieniędzy na WOŚP. Wpłacę je na Fundację Niezależne Media. Oczywiście o ile wcześniej zobaczę rozliczenie finansowe Fundacji.

Nigdy w życiu nie dałem zbieraczom na Owsiaka jednej złotówki i jestem z tego dumny.

Proszę mnie poprawić jeśli źle zrozumiałem: z powodu zastrzeżeń co do postawy ideologicznej osoby fizycznej prowadzącej charytatywną akcję mam nie dać skromnego datku na ten cel właśnie? I do tego mam być z tego dumny? I jeszcze mam żyć w przekonaniu, że ta osoba dokonuje malwersacji finansowych? I żeby już być całkiem w zgodzie ze swoim sumieniem, mam wpłacić na media niezależne? Jeszcze nie oszalałem, bo dla mnie ważna jest poprawa (nawet minimalna) opieki medycznej nad dziećmi i osobami starszymi. I jeśli trafię do szpitala, to nie powiem: proszę mnie nie leczyć przy pomocy sprzętu zakupionego przez tę fundację, bo mi jeszcze rozumu nie odjęło.

Nikt ci nie musiał nic odejmować, bo nie ma co odejmować - między uszami zauważalna jest u ciebie próżnia prawie doskonała ... dawaj dalej swoje pieniądze złodziejom ze Złotego Melona i bądź nadal przekonany, że to potrzebujący na tym najwięcej korzystają ... możesz też wierzyć w garbate aniołki itp. ... skąd w Polsce tylu niepełnosprawnych intelektualnie ??? chyba ze stepów Mongolii ich tylu przywiało ...

Przeczytane w Gazecie Polskiej - cytat: "
"Róbta co chceta
nie dam ani zeta".

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl