niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 grudnia 2015

Wielki wstyd i kompromitacja na Kremlu. Zgasł ogień olimpijski. ZOBACZ FILM

Dodano: 07.10.2013 [08:30]
Wielki wstyd i kompromitacja na Kremlu. Zgasł ogień olimpijski. ZOBACZ FILM - niezalezna.pl
foto: YouTube
Choć przygotowania do Olimpiady w Soczi w 2014 roku nagłaśniane są przez wszystkie rosyjskie media, jeden incydent jest całkowicie pomijany. Chodzi o wielką wpadkę na Kremlu, gdy Rosjanom zgasł ogień olimpijski. Film z wydarzenia już stał się hitem internetu.

Wszystko wydarzyło się podczas uroczystości powitania ognia olimpijskiego, w których uczestniczył Władimir Putin. Gdy sztafeta z ogniem olimpijskim zainaugurowana przez samego Putina wreszcie ruszyła, praktycznie u bram Kremla ogień zgasł.

Do jednej z większych wpadek w historii Igrzysk Olimpijskich doszło w tunelu w okolicach Kremla. Gdy biegnący z pochodnią Szawarsz Karapietian (słynny rosyjski sportowiec, medalista w pływaniu z płetwami) zauważył, że pochodnia z olimpijskim ogniem zgasła przez chwilę biegł jeszcze niewzruszony, później jednak zaczął wykonywać rozpaczliwe gesty.

Z opresji 60-letniego sportowca uratował jeden z pilnujących trasy sztafety funkcjonariuszy, który po prostu odpalił pochodnię własną zapalniczką. Okauje się, że w sumie w historii Igrzysk Olimpijskich ogień gasł pięciokrotnie.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że w związku z Olimpiadą w Soczi Rosjanie chwalili się, że ich pochodniom nie straszne są żadne warunki atmosferyczne. W kampanii propagandowej przekonywali, że pochodnia nie zgaśnie nawet pod wodą i w kilkudziesięciostopniowym mrozie.

Choć całą sprawę próbowano jeszcze wyciszyć, nagranie gasnącej pochodni robi już furorę w internecie.

ZOBACZ FILM

A ja się pytam Platformy: Co z tym "bulem w du*ie"?

<<<>>> Platforma, w gospodarce, "spiepszyła" już prawie wszystko. Teraz mówią; Nie ma innej rady, musimy to naprawić. - "My", czyli "ONI", znaczy się Platforma. To ma być uzasadnienie do ich reelekcji. - Rację niby mają. - "Spiepszyli, to powinni wiedzieć, gdzie i co naprawić. Tylko czy "ONI" mają kwalifikacje i czy "MY" chcemy, żeby to właśnie "ONI", to "gów*o" naprawiali? - Oto jest pytanie. - To jest tak, jak z tym Dr. Rakiem. Choroba, choroba, a jak już umierać trzeba, to oni się za leczenie bierą.Taka jest mniej więcej diagnoza Platformy na naszą i swoją, czyli "ICH" przyszłość. A w praktyce to wygląda tak: Podłączenie do respiratora i reanimacja dla Platformy, sekcja zwłok dla nas Polaków. Diagnoza dobra, praktyka i działanie, za późno i dobre nie dla nas. - Nowotwór trzeba było w czasie zoperować, a nie tłumaczyć teraz, że sekcja zwłok pomoże. - Dlatego powiem: "Im kury szczać prowadzać, a nie politykę robić" , jak mawiał marszałek Piłsudski. Ale oni nie. Mówią; Jak my źle decydujemy, to Wy "Bach!", dostajecię nowe prawo. W referendum, bez żadnych progów frekwencji, będziecie mogli decyzję wójta, burmistrza, czy prezydenta miasta odrzucić. - Ale nas ( czyli ich , matołów ), "producentów" tych decyzji, to Wy już prawa z posad ruszyć nie macie. ... i "Bach!". Prezydent proponuje zaporowe progi frekwencji. - "Wiecie przecież, demokracja musi być!" Przecież to "zadekretowana anarchia". - "Włodarz - głupol" nic nie zrobi i mieszkańcy też! To ja się teraz przed referendum w Warszawie ( 13.10.13 r. ), pytam Platformy, jaka jest diagnoza; -"Bul w dupie" to niegroźny hemoroid, czy złośliwy rak?- A może to "Bronkowe Liberum Veto"? *** PODAJ DALEJ >> http://kacpro.blogspot.com/

ponoć Putin buduje specjalne góry, a chemicy opracowują jakiś śnieg co nie topnieje ..., no ale ogień olimpijski, przy zefirku, gaśnie :). W 1980 na letnich Igrzyskach w Moskwie dochodziło do absurdów, teraz nie będzie inaczej ...

że Putin zgaśnie jak ten ogień może już w czasie olimpiady

Te ruskie zapalniczki, którą posłużył się ochroniarz, zapaliła znicz dopiero za którymś razem. Prymityw rosyjski jest jak putin i jego zgraja.

Ten facet z zapalniczką jest wielki, jest twórcą ognia olimpijskiego, powinien poznać go cały świat (wywiady, wykłady, zdjęcia), a zapalniczka powinna być sprzedana na aukcji za miliony dolarów. Dla wielu może stać się medialnym autorytetem.

Po prostu ogień olimpijski nie chce płonąć w kraju który jest dnem cywilizacyjnym.

Tak sie konczy niezachwiana wiara I zaufanie na dostawy Gazpromu.Radziecki dowcip z lat 70-tych:
Jeden Rosjanin pokazuje drugiemu Rosjaninowi turystyczna kuchenke gazowa I mowi z przekasem: popatrz a to jest najnowszy model zapalniczki jaka kupilem od jednego zagranicznika.

...z tą "pochodnią" to ruski minister sportu czy "pijoczek" spod sklepu ? Bo jakiś taki nieświeży albo nierozgarnięty.

Ogień olimpijski pokazał, co sądzi o nurzaniu igrzysk w gównie.
Olimpiadę można uznać za nieważną.

To jest znak,że w Rosji nie ma sprawiedliwości, bo tacy ludzie tu rządzą.

zostało jak zwykle wypite.

Nawet ogień się zbuntował. Idea igrzysk już dawno sięgnęła bruku.

to czerwone, bolszewickie plemię morderców i ludobójców, plemię czerwonej dziczy, bydła i zarazy !!!!!!!!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl