niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26/05/2015
Redaktor wydania: -

Jaruzelski ma zdrowie na urodzinową imprezkę? Może wystarczy i na sądową rozprawę!

Dodano: 06.07.2013 [20:13]
Jaruzelski ma zdrowie na urodzinową imprezkę? Może wystarczy i na sądową rozprawę! - niezalezna.pl
foto: Jaruzelski w sądzie październik 2008 r.; fot. Michał Kołyga
Wojciech Jaruzelski cierpi na zaskakująca przypadłość. Choruje nagle, gdy zbliża się rocznica stanu wojennego. Atak dolegliwości wywołują również rozprawy, w których trakcie sąd powinien zajmować się zbrodniami popełnionym za jego rządów. Dzisiaj cudownie ozdrowiał. Fotoreporter "Faktu" zrobił zdjęcie akurat jak wybiera się na urodzinową imprezę do hotelu Hyatt.

Sąd wyłączył udział Jaruzelskiego z procesu o zbrodnie popełnione w stanie wojennym, bo biegli stwierdzili, że jest zbyt chory. Żona komunistycznego generała jeszcze niedawno mówiła o śmiertelnej chorobie. Gdy w ubiegłym roku zbliżała się rocznica stanu wojennego Jaruzelski karetką został zabrany z domu. Nasi reporterzy nagrali tamten moment - na filmie poniżej widać Jaruzelskiego tak słabego, że siedzi na wózku inwalidzkim.

A dzisiaj... "Fakt" opublikował zdjęcie, na którym widać Jaruzelskiego w dość dobrej formie (tutaj można obejrzeć zdjęcie). I miał dość siły, aby pojechać do hotelu Hyatt, gdzie dawni podopieczni i współpracownicy zorganizowali dla niego imprezę z okazji 90 urodzin. Widać, że idzie wyprostowany, wózek inwalidzki, ani pomoc funkcjonariusza BOR, nie są już potrzebne. Jeśli nastąpiła aż tak znaczna poprawia zdrowia, biegli sądowi koniecznie powinni Jaruzelskiego ponownie przebadać. I może wreszcie odpowie za zbrodnie stanu wojennego.

Jaruzelski w grudniu 2012 - OBEJRZYJ FILM!
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

za nasze podatki? Czy jest ktoś, kto mógłby skontrolować za czyje pieniądze ta "Feta" w hotelu, drogie cygara i koniaki? Jeżeli z funduszu partii SLD to oznacza, że z naszych podatków. Pora na zweryfikowanie tej radosnej "Fety" urządzonej mordercy Polaków. Pora na kontrolę faktur tego sowieckiego Hotelu, bo co do tego to chyba nikt już nie ma wątpliwości.

takie mam zdanie na temat tej kanalii.

aby udławił się wisienką na torcie z domieszką cykuty. A jeżeli przeżyje tą obrzydliwą fetę, to niech do końca swego żywota kata cierpi męki.

Ja bym Jaruzelskiego nie oceniał tak surowo. Trzeba na ten czas spojrzeć z szerszej perspektywy. Ilu Ludzi zginęło w kopalni "Wujek" - odpowiem kilkunastu, a ilu ludzi zginęło w tak zwanej "wolnej Polsce" ? nawet nie śmiem odpowiadać.

Ty, który relatywizujesz zbrodnię i zbrodniarza JESTEŚ JEDNYM Z NICH.
Rodziny pomordowanych z Wójka do dziś nie dostali odszkodowania, renty. Wiesz, co znaczy żyć bez jedynego żywiciela rodziny. Te same struktury ,co do 1990 r kradły i dewastowały kraj, robią to DALEJ po 1990 r. Nic się nie zmieniło - TYLKO PROPAGANDOWA otoczka. Pierwszy milion trzeba ukraść, żeby dostać się do wyścigu szczurów. CI ZBRODNIARZE są jednak poza nim. Oni mają biznesy w Afryce, Chinach i spokojnie dalej w bielutkich rękawiczkach dalej łupią i mordują ten naród. Ile milionów ludzi ukatrupił NFZ od początku swego istnienia?

Zgadzam się we wszystkim co napisałeś. Mego Ojca zabiła prawdopodobne SB w 1981, był oficerem LWP, odszedł, póżniej pracował jako kierowcą w WPKM, W czasie strajków szkolił ludzi jak atakować czołgi (tylko tyle mi powiedział), gdyby weszli rosjanie. Więc wiem co znaczy stracić jednego żywiciela rodziny. Mimo wszystko uważam że Jaruzelski dobrze zrobił że wprowadził stan wojenny. Inna sprawa że w ciągu tych 10 lat (81-89) wyrzucono z Polski na emigrację tysiące ludi, którzy by nie dopuścili do grabieży majątku polskiego.

zrbic czerwonymu bykowi sciezka zdrowia

UWAGA!!! Sieć Red Bull Mobile wyłączyła usługę darmowy YouTube w smartfonie bez powiadamiania o tym klientów, w wyniku czego wielu z nich straciło pakiety danych które wykupili za złotówki

śmierdząca gnida i kanalia, która dawno powinna była zostać osądzona i zdegradowana, a ci co go popierają są takimi samymi kanaliami jak on.
Komunizm jest w Polsce zakazany, są na to paragrafy w Kodeksie Karnym i Konstytucji RP, te kanalie powinny zostać surowo osądzeni, ale niestety, nie mamy w Polsce uczciwych Sądów, musimy czekać na zmiany albo wyjść na ulicę sami to zmienić, bo z całą pewnością uczciwych wyborów nie będzie. Nie łudżcie się, że bandyci i mordercy Polaków wyrzekną się dobrowolnie koryt i okupacji w Polsce, i poddadzą się demokratycznym Sądom w Wolnej Polsce. Będą walczyć o swoje tyłki z nami do ostatniej kropli krwi.
MY albo ONI. To będzie walka na śmierć i życie, jak w latach 80-tych aby dokończyć dzieło "Solidarności". Jak mówiła śp P. Ania Walentynowicz, "musimy policzyć się od nowa" jeżeli chcemy żyć w suwerennym i demokratycznym kraju. I żadne kłamstwa tego nie zmienią.
To co nieodwołalnie musi nastąpić tylko odwlekamy w czasie ze strachu.

Prosimy wymieniać ich z nazwisk, to urzędnicy państwowi mamy prawo znać ich nazwiska tak samo jak Sędziów Kapturowych chroniących BANDYTÓW I MORDERCÓW!
Te niby Sądy w Polsce i cały wymiar przestępców komunistycznych, byłych UBeków i ich rodzin okupujących Sądy Polskie nadają się tylko do osądzenia za swoją zbrodniczą działalność przeciw Polakom. W Wolnej Polsce, sami powinni zasiąść na ławach oskarżonych razem ze swoimi pomagierami niby to "Biegłymi Sądowymi".
To my im wypłacamy co miesiąc ogromne pensje, a oni profanują nasze Godło Orła Białego, który mają na piersiach wydając Kapturowe wyroki. Znieważają swoimi wyrokami najwyższy urząd w państwie jakim jest Sąd.
Ilu naprawdę ciężko chorym odebrano renty a nawet emerytury, a bandyci komunistyczni dostają ogromne emerytury i odszkodowania? Kaci i mordercy Polaków żyją w luksusach, ofiary umierają z głodu w Polsce.
Ilu Polaków jest niewinnie skazanych za co MY póżniej z naszych podatków wypłacamy tym ludziom ogromne odszkodowania na mocy wyroków Sądu w Strasburgu? Cały ten rzekomy "Wymiar Sprawiedliwości" w Polsce czyli MAFIA nadaje się tylko do delegalizacji i osądzenia za swoje zbrodnicze czyny przeciwko Polsce i Polakom.
Jak to jest że na wolności przebywają mordercy, bandyci i złodzieje w imieniu prawa, a niewinni ludzie są skazywani na długoletnie wyroki i ogromne grzywny?
Gdzie jest Komisarz Unii Europejskiej? Nie widzi co się dzieje w Polsce? Gdzie obrońcy praw człowieka? Też są ślepi?
TO SIĘ MUSI ZMIENIĆ!

Elita zdrajcow na urodzinach mordercy patriotow.SLD,PO,PSL=KGB.

pisac tak samo zreszta i o obecnych zdrajcach tzw. "przywodcach " narodu
Polskiego . To sa POtwory ktorych naszym obowiazkiem jest POwiesic gdyz ci
pierwsi mordowali naszych dziadkow , pradziadkow i znajomych a ci obecni zamordowali naszego prezydenta Lecha Kaczynskiego i delegacje. Bez zmowy i wiedzy tuska , sikorskiego i komoruska taka zbrodnia nie byla by mozliwa . Amen .

.
Bohaterski Polak Stanisław Helski pier..nął ruskiego zbrodniarza jaruzela

w łeb 11 października 1994 we Wrocławiu. Niestety bandyta wylizał się

z ran i rozkazał zniszczyć Polaka-Bohatera. Polskiego chłopskiego

działacza Stanisław Helskiego z zemsty na wniosek jaruzela zamknięto

po stalinowsku i putinowsku w "psychiatryku".

PS
Stanisław Helski (ur. 29 września 1929 r. w Terespolu, zm. 23 lipca 2004 r.

w Ząbkowicach Śląskich) – rolnik. Założyciel Niezależnego Samorządnego

Związku Zawodowego Chłopów Województwa Wałbrzyskiego.

Po wprowadzeniu stanu wojennego w maju 1982 roku pod eskortą milicji, na

pola Helskiego wjechało 14 ciągników z siewnikami. Z zemsty komuniści

dokonali przymusowego zagospodarowania pola Helskiego. Obsiano je

bezsensownie jęczmieniem. Kosztami całej akcji obciążono

rolnika. Helski zaorał niewyrośnięte zboże na własnym polu, za co został

aresztowany i skazany na łączną karę 6 lat pozbawienia wolności, a komornik

zajął i zlicytował maszyny rolnicze i sprzęty Helskiego. Ponadto jego jedyny

syn został wcielony do wojska. Po wyjściu z więzienia, Helski zrujnowany

całkowicie finansowo i zdrowotnie, rozpoczął wieloletnią batalię z

komunistycznym systemem PRL o uniewinnienie. Trzykrotnie w

jego sprawie wyrokował komunistyczny Sąd Najwyższy utrzymując w mocy

zarzuty. Helski bezskutecznie usiłował odrzucić postanowienie o amnestii

wobec siebie i domagał się uniewinnienia, które dawałoby mu podstawę prawną

do dochodzenia roszczeń za bezprawne działania komunistycznych urzędników.

Sytuacji nic nie zmieniły zmiany ustrojowe po 1989 r. w postkomunistycznej

III RP. Wszystkie skargi do organów władzy państwowej i do Rzecznika Praw

Obywatelskich pozostawały bez odpowiedzi.

Helski domagał się postawienia zbrodniarza Jaruzelskiego przed Trybunałem

Stanu, a kopię wniosku w tej sprawie zaniósł osobiście zbrodniarzowi

jesienią 1992 r. na spotkaniu, na którym zbrodniarz Jaruzelski

promował swoją książkę. Jego apele o rozliczenie stanu wojennego

pozostawały bez odpowiedzi. Jesienią 1994 r. zbrodniarz Jaruzelski wydał

kolejną książkę. Stanisław Helski w akcie desperacji na spotkaniu autorskim

zorganizowanym w tym samym miejscu, co poprzednim razem, 11 października

1994 r. wymierzył zbrodniarzowi jaruzelowi karę zawiniętym w gazetę

kamieniem w łeb.

Stanisława Helskiego postkomunistyczne sądownictwo umieściło po stalinowsku

w zakładzie psychiatrycznym i wytoczyło mu proces. Został skazany

na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz 200 zł grzywny.

Ten bohaterski Polak, ofiara rosyjskiego zbrodniarza jaruzela i POkomuny,

zmarł zrujnowany i schorowany 23 lipca w 2004 r. Jego oprawca jaruzel

do dziś nie został rozliczony za dokonane zbrodnie.

Jan Paweł 2 świętym-nie lękajcie się, a bramy piekielne go nie przemogą........

W dniu twych zasranych urodzin sowiecie je...y obiecuję ci publicznie, ża nasikam na twój grób...!!! I szto skażecie na eto MARGULIS? Andy

jak gra zdrajca chorego. bez przygotowania aktorskiego dobrze odstawia ta role. tylko dlaczego ryczymy ze zdrajcy? szmata szmata ale jak najblizsza rodzina moze kibicowac? to jest pytanie? wystarczy jedno zdjecie i reszty nie czytam.

nie jeden co zginął w walkach o Polskę(za Jaruzelskiego czasów )bardzo pragnął też obchodzić takie urodziny,co Wy na to? dziwię sie też niezależnej że tak go reklamuje. co sie z ludżmi podziało.

kazdy ,powie ,bo to bo tamto itd
czlowiek z partii robotniczej strzelac kazal do robotniow
i dzis SLD to to samo co PZPR gruby wypasiony kalisz uzdrawia biedych
i wszyscy razem z poli kotem nazywaja sie lewica
a psl chlopami

Przecież to oczywiste, że ci, którzy tłamsili wolność i masakrowali podczas przesłuchań w ramach dyktatorskiego systemu z krańcową bezwzględnością wykorzystują możliwości ochrony także oskarżonego zaprojektowane dla demokratycznego państwa. Uczciwy jest zazwyczaj bardzo bezbronny wobec oszusta, a łagodny wobec bandyty - to się sprawdza i wobec ludzi, i wobec systemów prawno-politycznych. Ale niech te możliwości ochrony dóbr podejrzanego czy oskarżonego pozostaną nam wraz z wolnością na przekór generałom zniewolenia mimo takiej ich niemiłej do zniesienia ceny i choć... sprawiedliwie byłoby katów z tamtych systemów przesłuchiwać w ich katowniach i ich metodami. Niestety, ofiarom pozostaje tylko wiara, że kaci ci mylili się co do istnienia jakiegoś świata po śmierci i że nie pójdą po prostu w swoim czasie spokojnie do piachu, ale się zdziwią i, co więcej, za swoje czyny będą płacić wieczność - bez możliwości zasłaniania się opiniami usłużnych "lekarzy".

JEST TAKA ,ZE JARUZELSKI PUPILEK MOSKWY BYL CHRONIONY,I JEST CHRONIONY
I NIE TYLKO ON,DLACZEGO? BO AGENTURA RUSKA RZADZILA I RZADZI ,
NA ROZNYCH SZCZEBLACH WLADZY I NIE TYLKO JEST AGENTURA WPLYWOWA,I OPERACYJNA
WSZYTKIE DZIEDZINY ZYCIA ,KTORE MAJA WPLYW NA PANSTWO POLSKIE,
SA OPANOWANE,I TO JEST EFEKT,ZE SADY ,PROKURATURA,WOJSKO ITD
TAK WLASNIE SIE ZACHOWUJE,SA DOBRZE OPLACANI,I MAJA SIEDZIEC NA DUPIE CICHO,
TO WIDAC WYRAZNIE,SZCZEGOLNIE OD SMOLENSKA WYSTEPUJE POWRECHNIE,
I Z CALA MOCA ,
CZASAMI TO AZ SMIEJSZNIE SIE TO PREZETUJE ,
AGENTURA MIALA ZADANIE OPLACIC KASA URZEDASOW ,I ROBIC SWOJE
A KUPI SIE KAZDEGO,BO KAPITALIZM,BO WOLNY RYNEK,I WSZYTKO I WSZYCY SIE CHCA SPRZEDAC ,
I W DZISIEJSZYCH CZASACH ,O TYM WIEDZA AGECI I ICH KGB
KUPUJA CZYLI INWESTUJA ,CZYLI WOLNY RYNEK
ZDRAJCY ,I AGECI ,ZAWSZE SIE WSPIERAJA BO ICH LACZY WSPOOLNE CECHE
ZDRADA ,BRAK HONORU, OBLUDA,MILOSC DO PINIEDZY

To nie jest kwestia zdrowia aby spawacz odpowiedział za swoje czyny przed sądem to nie ma woli politycznej aby tak się stało a to dlatego, że układ okrągłostołowy komunistów , ubeków z ich konfidentami to mu zagwarantował do tego wszystkiego układ ten ciągle w Polsce ma władzę.

Bo beton postsolidrnosciowy jedynie co potrafil zrobic to awanture Nie majac kompletnie zaplecza i pomyslu co dalej jak osiagniemy wladze..Ale to klasyczne wsrod Polakow..Dlatego jest tak jak jest

tak więc post-Mongole (Car-Stalin_Bierut- jaruzelski- P0chołki Putina) glosuj na swoje PO dopoki żresz jeszcze ochłapy ze stołu Pana/Batiuszki. PO Drzewiecki, skarbnik pierzacy PLN gangu Pruszkowa, jego zona, zlodziejka na Florydzie (zogacz jej zdjecia na internedie), kompromitacja MSZ wobec Swiata w sprawie Smolenska, wszystkie gloswoanai w ONZ aby zachwycicć Putina - POlak potrafi. Ty i tobie podobni nie macie pojęcia jak daial normalne panstwo a nie MongołoBantustan=obecny R.P!

Oj nie zgodzę się, środowiska solidarnościowe były tak naszpikowane kretami - wszelkiej maści TW,KO etc. że można odnieść mylne wrażenie, wystarczy spojrzeć gdzie dziś są pewne osoby uważane swego czasy za liderów ruchu.

Po co ten cały cyrk jak i tak każdy doskonale wie że on jest zdrowy a te papiery mu tylko wystawiają na sprawy , zresztą on jest nietykalny to po co robić taką maszkarade nierozumiem i tak nikt go nie uzna za winnego skoro sądy mając w rękach dowody wydają wyroki uniewinniające więc coś tu jest nie tak . nietykalny czy zdrowy czy uddający chorego !

http://www.youtube.com/watch?v=qXlTx3IRYs4

zycze ci duzo zdrowia abys mogl zostac skazany za swoje zbrodnie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl