niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 listopada 2015

Jaruzelski ma zdrowie na urodzinową imprezkę? Może wystarczy i na sądową rozprawę!

Dodano: 06.07.2013 [19:13]
Jaruzelski ma zdrowie na urodzinową imprezkę? Może wystarczy i na sądową rozprawę! - niezalezna.pl
foto: Jaruzelski w sądzie październik 2008 r.; fot. Michał Kołyga
Wojciech Jaruzelski cierpi na zaskakująca przypadłość. Choruje nagle, gdy zbliża się rocznica stanu wojennego. Atak dolegliwości wywołują również rozprawy, w których trakcie sąd powinien zajmować się zbrodniami popełnionym za jego rządów. Dzisiaj cudownie ozdrowiał. Fotoreporter "Faktu" zrobił zdjęcie akurat jak wybiera się na urodzinową imprezę do hotelu Hyatt.

Sąd wyłączył udział Jaruzelskiego z procesu o zbrodnie popełnione w stanie wojennym, bo biegli stwierdzili, że jest zbyt chory. Żona komunistycznego generała jeszcze niedawno mówiła o śmiertelnej chorobie. Gdy w ubiegłym roku zbliżała się rocznica stanu wojennego Jaruzelski karetką został zabrany z domu. Nasi reporterzy nagrali tamten moment - na filmie poniżej widać Jaruzelskiego tak słabego, że siedzi na wózku inwalidzkim.

A dzisiaj... "Fakt" opublikował zdjęcie, na którym widać Jaruzelskiego w dość dobrej formie (tutaj można obejrzeć zdjęcie). I miał dość siły, aby pojechać do hotelu Hyatt, gdzie dawni podopieczni i współpracownicy zorganizowali dla niego imprezę z okazji 90 urodzin. Widać, że idzie wyprostowany, wózek inwalidzki, ani pomoc funkcjonariusza BOR, nie są już potrzebne. Jeśli nastąpiła aż tak znaczna poprawia zdrowia, biegli sądowi koniecznie powinni Jaruzelskiego ponownie przebadać. I może wreszcie odpowie za zbrodnie stanu wojennego.

Jaruzelski w grudniu 2012 - OBEJRZYJ FILM!

za nasze podatki? Czy jest ktoś, kto mógłby skontrolować za czyje pieniądze ta "Feta" w hotelu, drogie cygara i koniaki? Jeżeli z funduszu partii SLD to oznacza, że z naszych podatków. Pora na zweryfikowanie tej radosnej "Fety" urządzonej mordercy Polaków. Pora na kontrolę faktur tego sowieckiego Hotelu, bo co do tego to chyba nikt już nie ma wątpliwości.

Ja bym Jaruzelskiego nie oceniał tak surowo. Trzeba na ten czas spojrzeć z szerszej perspektywy. Ilu Ludzi zginęło w kopalni "Wujek" - odpowiem kilkunastu, a ilu ludzi zginęło w tak zwanej "wolnej Polsce" ? nawet nie śmiem odpowiadać.

zrbic czerwonymu bykowi sciezka zdrowia

Elita zdrajcow na urodzinach mordercy patriotow.SLD,PO,PSL=KGB.

pisac tak samo zreszta i o obecnych zdrajcach tzw. "przywodcach " narodu
Polskiego . To sa POtwory ktorych naszym obowiazkiem jest POwiesic gdyz ci
pierwsi mordowali naszych dziadkow , pradziadkow i znajomych a ci obecni zamordowali naszego prezydenta Lecha Kaczynskiego i delegacje. Bez zmowy i wiedzy tuska , sikorskiego i komoruska taka zbrodnia nie byla by mozliwa . Amen .

Jan Paweł 2 świętym-nie lękajcie się, a bramy piekielne go nie przemogą........

W dniu twych zasranych urodzin sowiecie je...y obiecuję ci publicznie, ża nasikam na twój grób...!!! I szto skażecie na eto MARGULIS? Andy

Przecież to oczywiste, że ci, którzy tłamsili wolność i masakrowali podczas przesłuchań w ramach dyktatorskiego systemu z krańcową bezwzględnością wykorzystują możliwości ochrony także oskarżonego zaprojektowane dla demokratycznego państwa. Uczciwy jest zazwyczaj bardzo bezbronny wobec oszusta, a łagodny wobec bandyty - to się sprawdza i wobec ludzi, i wobec systemów prawno-politycznych. Ale niech te możliwości ochrony dóbr podejrzanego czy oskarżonego pozostaną nam wraz z wolnością na przekór generałom zniewolenia mimo takiej ich niemiłej do zniesienia ceny i choć... sprawiedliwie byłoby katów z tamtych systemów przesłuchiwać w ich katowniach i ich metodami. Niestety, ofiarom pozostaje tylko wiara, że kaci ci mylili się co do istnienia jakiegoś świata po śmierci i że nie pójdą po prostu w swoim czasie spokojnie do piachu, ale się zdziwią i, co więcej, za swoje czyny będą płacić wieczność - bez możliwości zasłaniania się opiniami usłużnych "lekarzy".

JEST TAKA ,ZE JARUZELSKI PUPILEK MOSKWY BYL CHRONIONY,I JEST CHRONIONY
I NIE TYLKO ON,DLACZEGO? BO AGENTURA RUSKA RZADZILA I RZADZI ,
NA ROZNYCH SZCZEBLACH WLADZY I NIE TYLKO JEST AGENTURA WPLYWOWA,I OPERACYJNA
WSZYTKIE DZIEDZINY ZYCIA ,KTORE MAJA WPLYW NA PANSTWO POLSKIE,
SA OPANOWANE,I TO JEST EFEKT,ZE SADY ,PROKURATURA,WOJSKO ITD
TAK WLASNIE SIE ZACHOWUJE,SA DOBRZE OPLACANI,I MAJA SIEDZIEC NA DUPIE CICHO,
TO WIDAC WYRAZNIE,SZCZEGOLNIE OD SMOLENSKA WYSTEPUJE POWRECHNIE,
I Z CALA MOCA ,
CZASAMI TO AZ SMIEJSZNIE SIE TO PREZETUJE ,
AGENTURA MIALA ZADANIE OPLACIC KASA URZEDASOW ,I ROBIC SWOJE
A KUPI SIE KAZDEGO,BO KAPITALIZM,BO WOLNY RYNEK,I WSZYTKO I WSZYCY SIE CHCA SPRZEDAC ,
I W DZISIEJSZYCH CZASACH ,O TYM WIEDZA AGECI I ICH KGB
KUPUJA CZYLI INWESTUJA ,CZYLI WOLNY RYNEK
ZDRAJCY ,I AGECI ,ZAWSZE SIE WSPIERAJA BO ICH LACZY WSPOOLNE CECHE
ZDRADA ,BRAK HONORU, OBLUDA,MILOSC DO PINIEDZY

To nie jest kwestia zdrowia aby spawacz odpowiedział za swoje czyny przed sądem to nie ma woli politycznej aby tak się stało a to dlatego, że układ okrągłostołowy komunistów , ubeków z ich konfidentami to mu zagwarantował do tego wszystkiego układ ten ciągle w Polsce ma władzę.

Po co ten cały cyrk jak i tak każdy doskonale wie że on jest zdrowy a te papiery mu tylko wystawiają na sprawy , zresztą on jest nietykalny to po co robić taką maszkarade nierozumiem i tak nikt go nie uzna za winnego skoro sądy mając w rękach dowody wydają wyroki uniewinniające więc coś tu jest nie tak . nietykalny czy zdrowy czy uddający chorego !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl