niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 grudnia 2015

​Tęczowe przedszkole

Dodano: 24.04.2013 [08:00]
​Tęczowe przedszkole - niezalezna.pl
foto: GP
Przebieranie chłopców w spódniczki oraz peruki z długimi włosami – to scenariusz zajęć w ramach projektu „Równościowe przedszkole”, który wprowadzany jest w 86 przedszkolach – ujawniła „Gazeta Polska”. Feministki będące autorkami projektu zalecają też przedszkolankom zmienianie płci bohaterów bajek. Kopciuszek ma być chłopcem, w którym zakochuje się księżniczka. Co ze Śpiącą Królewną i siedmioma krasnoludkami? Będzie Śpiący Królewicz i siedem karlic? Żarty? Autorki projektu traktują go śmiertelnie poważnie. Ma on spowodować, by dziewczynki odeszły od stereotypowej roli i polepszyły swoją pozycję w społeczeństwie. Poważne są też pieniądze z UE na program, którego częścią jest „Równościowe przedszkole” – 1 mln 400 tys. zł. Trafiły one do fundacji decyzją rządu Tuska w ramach Narodowej Strategii Spójności. W projekcie szokuje zalecenie dla przedszkolanek określone jako „szczególnie ważne”. To nie rodzice mają ostatecznie decydować, czy chcą w przedszkolu podobnych eksperymentów, gdyż „często nie posiadają oni fachowej wiedzy na ten temat i sami również kierują się stereotypami”.

tylko milosc prawdziwa ma rozsadek...

Biedne i samotne stworzenia zamieszkuja ta ziemie- nazywajace sie kolorowymi- moze oddychaja innym powietrzem? i dlatego tyle swirowania - a to rodzi agresje - czyli(idac tym tropem) przedszkola wychowywac beda przyszlych agresorow i nieudacznikow(?) czy rodzice tych dzieci wiedza o tym...

Czy mozna TAK przewrocic/odwrocic TO co poukladal Bog? Gdzie sa nasi Wybrancy- dlaczego nic nie robia poza patrzeniem na konto- kto kopnie ich w zadek zeby powiedziec STOP NIENORMALNOSCI!

http://www.youtube.com/watch?v=7eRbPHTTuII

(sorry za spam moderatorze :) )

Rząd Tuska na pewno zrobi kobietom dobrze. Już im poprawił byt wydłużając czas oczekiwania na jałmużnę emerytalną o siedem lat.

...to ta ta nieustanna WASZA obawa, że człowiek głupieje od braku nakazów uzusów. Tylko wówczas, gdy powiecie mu, co dobre, co złe (dla niego), wyrośnie z niego prawdziwy Polak. Nie to jest niepokojące, że przedszkolak zrozumie, że kim będzie, zależy tylko od niego. Nawet nie od jego rodziców. Niepokoi WAS, że może z tego prawa wyboru skorzystać. Kobieta, która nie chce być księżniczką i nie chce swojemu facetowi (tak, z premedytacją nie napisałem "mężowi") prasować koszul... straszne!
Ale będziecie z tym musieli żyć. Trochę się ponatrząsacie z tego, ale rzeka popłynie dalej. Historia tego uczy. Kiedyś kobiety nie mogły głosować. Dziś mogą. Musiały, co prawda spalić trochę staników, by takich twardogłowych, jak WY poruszyć. Stało się, jednak. I dziś do głowy już WAM nawet nie przychodzi kwestionować ich prawa wyborczego.
I tak będzie się dalej świat zmieniał. A WY będziecie stali z wybałuszonymi gałami i głupawym uśmiechem.

Państwo poważnie ?

Przypominam o zakładzie : 1 mln pln że wprowadzą lucyferianizm.

honorowe zakłady polegają na tym że się je przyjmuje takimi jakimi są.
pytania kto i kiedy mogą być przedmiotem innego zakładu...
pzdr

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl