niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
06/10/2015
Redaktor wydania: Grzegorz Broński

​Tęczowe przedszkole

Dodano: 24.04.2013 [09:00]
​Tęczowe przedszkole - niezalezna.pl
foto: GP
Przebieranie chłopców w spódniczki oraz peruki z długimi włosami – to scenariusz zajęć w ramach projektu „Równościowe przedszkole”, który wprowadzany jest w 86 przedszkolach – ujawniła „Gazeta Polska”. Feministki będące autorkami projektu zalecają też przedszkolankom zmienianie płci bohaterów bajek. Kopciuszek ma być chłopcem, w którym zakochuje się księżniczka. Co ze Śpiącą Królewną i siedmioma krasnoludkami? Będzie Śpiący Królewicz i siedem karlic? Żarty? Autorki projektu traktują go śmiertelnie poważnie. Ma on spowodować, by dziewczynki odeszły od stereotypowej roli i polepszyły swoją pozycję w społeczeństwie. Poważne są też pieniądze z UE na program, którego częścią jest „Równościowe przedszkole” – 1 mln 400 tys. zł. Trafiły one do fundacji decyzją rządu Tuska w ramach Narodowej Strategii Spójności. W projekcie szokuje zalecenie dla przedszkolanek określone jako „szczególnie ważne”. To nie rodzice mają ostatecznie decydować, czy chcą w przedszkolu podobnych eksperymentów, gdyż „często nie posiadają oni fachowej wiedzy na ten temat i sami również kierują się stereotypami”.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

tylko milosc prawdziwa ma rozsadek...

Biedne i samotne stworzenia zamieszkuja ta ziemie- nazywajace sie kolorowymi- moze oddychaja innym powietrzem? i dlatego tyle swirowania - a to rodzi agresje - czyli(idac tym tropem) przedszkola wychowywac beda przyszlych agresorow i nieudacznikow(?) czy rodzice tych dzieci wiedza o tym...

Czy mozna TAK przewrocic/odwrocic TO co poukladal Bog? Gdzie sa nasi Wybrancy- dlaczego nic nie robia poza patrzeniem na konto- kto kopnie ich w zadek zeby powiedziec STOP NIENORMALNOSCI!

http://www.youtube.com/watch?v=7eRbPHTTuII

(sorry za spam moderatorze :) )

Rząd Tuska na pewno zrobi kobietom dobrze. Już im poprawił byt wydłużając czas oczekiwania na jałmużnę emerytalną o siedem lat.

...to ta ta nieustanna WASZA obawa, że człowiek głupieje od braku nakazów uzusów. Tylko wówczas, gdy powiecie mu, co dobre, co złe (dla niego), wyrośnie z niego prawdziwy Polak. Nie to jest niepokojące, że przedszkolak zrozumie, że kim będzie, zależy tylko od niego. Nawet nie od jego rodziców. Niepokoi WAS, że może z tego prawa wyboru skorzystać. Kobieta, która nie chce być księżniczką i nie chce swojemu facetowi (tak, z premedytacją nie napisałem "mężowi") prasować koszul... straszne!
Ale będziecie z tym musieli żyć. Trochę się ponatrząsacie z tego, ale rzeka popłynie dalej. Historia tego uczy. Kiedyś kobiety nie mogły głosować. Dziś mogą. Musiały, co prawda spalić trochę staników, by takich twardogłowych, jak WY poruszyć. Stało się, jednak. I dziś do głowy już WAM nawet nie przychodzi kwestionować ich prawa wyborczego.
I tak będzie się dalej świat zmieniał. A WY będziecie stali z wybałuszonymi gałami i głupawym uśmiechem.

Państwo poważnie ?

Przypominam o zakładzie : 1 mln pln że wprowadzą lucyferianizm.

honorowe zakłady polegają na tym że się je przyjmuje takimi jakimi są.
pytania kto i kiedy mogą być przedmiotem innego zakładu...
pzdr

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl