Izraelscy kibice do sióstr Radwańskich: „Katolickie s...i”

radwanskasisters.com

  

W czasie meczu z Izraelem w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej polski debel sióstr Radwańskich był wyzywany przez izraelskich kibiców. Otrzymaliśmy informację, że pod adresem tenisistek krzyczano: „Katolickie s...i!”. Media na ten temat milczą, jednak nam udało się uzyskać potwierdzenie informacji o skandalicznym zachowaniu kibiców u jednego z członków polskiej ekipy tenisowej. Dyskusja na ten temat toczona jest nawet na oficjalnym profilu Agnieszki Radwańskiej na Facebooku.

Agnieszka i Urszula Radwańskie doprowadziły do zwycięstwa Polski 2:1 w meczu grupy C, pewnie pokonując gospodynie turnieju Julię Glushko i Shahar Peer 4:6, 6:3, 6:4. Według relacji internautów, którzy oglądali mecz, polskie tenisistki były lżone przez siedzących na trybunach kibiców.

O całej sprawie milczą media, które zastanawiają się tylko, dlaczego na trwającej zaledwie kilkadziesiąt sekund konferencji prasowej polskie tenisistki wraz z opiekunem siedziały z „kwaśnymi minami” i udzielały jedynie „kilku zdawkowych odpowiedzi”.

Jak dowiedział się portal Niezalezna.pl, oburzeni zachowaniem izraelskich kibiców katolicy i miłośnicy tenisa w Polsce domagają się wyjaśnienia całej sytuacji i wystosowanie pisma do rządu, z żądaniem zajęcia oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,naszeblogi.pl


Wczytuję komentarze...

Prokuratura szuka świadków wypadku

/ podlaska.policja.gov.pl

  

Kutnowska prokuratura poszukuje świadków wypadku, do którego doszło 12 października w miejscowości Janów w gm. Bedlno. W wyniku potrącenia przez samochód śmierć poniosła 35-letnia kobieta.

Jak wynika z poczynionych przez śledczych ustaleń, do potrącenia kobiety w Janowie doszło w miniony piątek, 12 paźdzernika, w godzinach wieczornych w Janowie (gm. Bedlno).

-  Kierowca pojazdu nie udzielił pokrzywdzonej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Oględziny miejsca zdarzenia i zwłok wskazują, iż 35 - latka mogła zostać potrącona przez kierowcę, który poruszał się białym Volkswagenem Caddy

- informuje Krzysztof Kopania z Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Śledczy badają dokładne okoliczności zdarzenia. Prokuratura zwraca się do wszystkich osób, które mogą pomóc w identyfikacji sprawcy zdarzenia z apelem o kontakt z kutnowską Komendą Powiatową Policji lub Prokuraturą Rejonową w Kutnie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: lodz.po.gov.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl