niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 listopada 2015

Tenisista potwierdza incydent w Izraelu

Dodano: 12.02.2013 [16:08]
Tenisista potwierdza incydent w Izraelu - niezalezna.pl
foto: facebook.com
Trzeba trzymać na korcie tenisowym jakiś fason, a oni zachowywali się bardzo, bardzo nieładnie - mówi Niezależnej Dawid Celt, członek polskiej ekipy tenisowej, która rozegrała piątkowy mecz z Izraelem. Siostry Radwańskie były w czasie meczu obrażane przez kibiców. Oprócz obraźliwych tekstów na kort tenisowy leciały również papierowe samolociki. Polski Związek Tenisowy nie chce komentować sprawy.

Celt nie chce zaogniać sytuacji i nie komentuje okrzyków z trybun. - Kibice nie zachowywali się adekwatnie do miejsca i rangi zdarzenia. Nie zachowywali się jak przystało na kibiców tenisa, przeszkadzali w grze, wznosili okrzyki. Nie jestem w stanie powiedzieć co krzyczeli – mówi Dawid Celt.

- Kibice izraelscy utrudniali grę nawet swoim zawodnikom, samoloty z papieru rzucali na kort. Myślę, że przez to dziewczyny mogły czuć się pokrzywdzone. Byłem świadkiem żywiołowych reakcji publiczności na kilku międzynarodowych meczach tenisowych, natomiast to piątkowe zachowanie nie ma żadnego usprawiedliwienia. Ich postawa była niedopuszczalna – stwierdza Celt.

Na pomeczowej konferencji siostry Radwańskie nie były rozmowne. – Wszystko było perfekcyjnie – ucięła ironicznie Agnieszka Radwańska.

- Czy to był powód zdegustowania na konferencji prasowej nie wiem, trzeba byłoby spytać dziewczyn. Moim zdaniem tak, miały prawo być zniesmaczone tym zachowaniem i nie chciały się wypowiadać na temat zachowania kibiców – mówi Celt.

Zobacz konferencję sióstr Radwańskich


A co na ten incydent dyplomatołek ,ten od poprawności politycznej.
Ten ,którego nie uważa się w Niemczech za profesora bo on nie ma nawet
studiów wyższych.
Czyżby SALON wciekał się za takie zdjęcia?

mieli swoje tradycyjne olbrzymie cylindry w krztałcie komina i cylinder w barwach białym z niebieską gwiazdeczką a rondo w biało czerwonym jako ziemia na którym stoi.
Będziemy wtedy bardzo socjalni i jednocześnie z poczuciem humoru.
Myślę że większość NASZYCH polityków będzie też zadowolona z popierania ich korzeni!

http://niezalezna.pl/36457-co-... -
a żydzi na cały świat wrzeszczą o antysemityzmie , sami przykładając ręce do dręczenia chrześcijan

do ~Supere z 21:19) piszac o burku zapomniales dodac rase , mysle,ze w mysl tego artykulu chodzi Ci o skundlone burki . W/g logiki praktycznej i b.pouczajacej takiego burka ,ktory obsikuje nogawki trzeba 'potraktowac' z tej wlasnie nogawki i dolozyc ze dwa,trzy fleki.Zgodnie ze St.Testamentem ...'oko za oko,zab za zab'... Teorie zostawmy filozofom , niech mysla skad i jakim 'cudem' takie skundlone burki znalazly sie na Swietej Ziemi.

Gdyby to zdarzyło się w POlsce wobec sportowców Izraela to natychmiast miejscowi renegaci zorganizowaliby międzynarodowy skandal a miejscowa POlicja, prokuratura i sąd doprowadziłyby do szybkiego aresztowania i skazania polskich kibiców. POlska i Polacy przy ochoczej zgodzie miejscowych renegatów zostali wyznaczeni na zastępczych sprawców zbrodni na Żydach (w miejsce Niemców) i dlatego ci którzy są patriotami są obrażani i POniżani na całym świecie. Bierność wobec takich incydentów będzie wzmagało ich natężenie i częstotliwość a w ostatecznej konsekwencji może doprowadzić do sytuacji, że ziści się "spiskowa teoria" Judeopolonii lub Drugiej Palestyny.

To były zawody drużynowe a nie turniej indywidualny więc polskie zawodniczki reprezentowały POlskę a nie siebie. Siostry Radwańskie znane z patriotycznej postawy, są od lat traktowane przez media w POlsce w sposób złośliwy i fałszywy (dobór zdjęć do artykułów, złośliwe uwagi komentatorów, wynajęte stado lemingów do obelżywych komentarzy pod artykułami, itp.). POdobnie i tym razem ukazały się artykuły, że siostry na konferencji prasowej po zwycięskim meczu z Izraelem były obrażone i nie chciały rozmawiać z izraelskimi dziennikarzami ale słowem nie wyjaśniono kibicom w POlsce jaki był POwód zdawkowych odpowiedzi Agnieszki Radwańskiej.
Wypowiedź Davida Duke'a dość dobrze wyjaśnia takie zachowanie "kibiców" w Izraelu:
http://youtu.be/-UrtAjBJUig

Dziewczyny i tak JESTESCIE NAJLEPSZE!!! Nad tym "przesladowanym" narodem to faktycunie juz tylko sie litowac mozna! Zalosne zydki!!!

Juz pomijajac to co zydzi tzw. zydokomuna zrobila polakom (nie da sie tego zapomniec) to zobaczcie jaki los zyd zydowi zafundowal, przeczytajcie transport "Bergen-Belsen" i tu wylania sie cala prawda o zydach, do czego ten narod jest sdolny. Ale za to w Polsce
w samej Warszawie PALMA, symbol izraela, a gdzie Polski krzyz albo pomnik Smolenski? Dajemy sie wodzic, sluchamy ich klamstwa a duzo Polakow w to wierzy, poddaja sie propagandzie. Dokad tak???

Agnieszka powinna po meczu, na korcie, uklęknąć przeżegnać się i uśmiechnąć do kamer. Niech kibole na trybunach, w Izraelu, pieją z nienawiści. Głupia swołocz nic więcej. Z idiotą trzeba inteligentnie, aby czół wyższość innych nad sobą.

A to dopiero "nowość" - Żydzi nienawidzą Polaków. Tak jakby w XX wieku nie dali dowodów swego antypolonizmu.
Żałosne jest, że nadal wielu moich naiwnych rodaków codziennie spożywa pasztet przygotowany im przez Michnika i jego żydowską ferajnę w postaci zakłamanej Gazety Wybiórczej.

Tak szczerze to Radwanska tez swieta nie jest.

POLSKIE /s...i - "nasikaly" im POKAZOWO W GNIAZDO i to jest FAKT:::)!!!

STANISŁAW STASZIC (1755-1826), ksiądz, najwybitniejszy polski myśliciel oświecenia, wybitny działacz społeczno-polityczny, czołowy przedstawiciel obozu reform społecznych w okresie Sejmu Czteroletniego: "Przestroga dla Polski" 1770: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza naszego kraju, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swych ojców, wśród pracowitego ludu utrzymać się nie może i tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę". Tenże: "O przyczynach szkodliwości żydów", 1816r.: "Żydzi byli zarazą wewnątrz, zarazą ciągle polityczne ciało słabiącą i nędzniącą. Chociażby nawet to ciało nie było podzielone (mowa o rozbiorze Polski - uw. autora), chociażby po podziale zjednoczone zostało, przecież z tą wewnętrzną skazą nigdy nie nabierze właściwych sobie sił ani czerstwości - musi być zawsze tylko słabe, wynędzniałe i nikczemne".

Nie było tam prawdziwego Polaka,żeby pokazał gest Kozakiewicza

Na ew. przyszły mecz w tamtym rejonie nasi kibice piłki nożnej(najlepiej ci najbardziej "wygłodniali"), kibicujący również tenisowi, powinni wyrazić wyjątkową chęć "obejrzenia" na żywo z trybun takiego turnieju, wtopić się w trybuny i to w zupełności wystarczy, aby samolociki, których "piloci" skądinąd musieli być dobrze zorientowani w politycznej sytuacji u nas w Polsce, nie latały. Prawdopodobnie istnieje grupa organizująca tego typu prowokacje, znane choćby z zadym w nasze Święto Niepodległości.
Obstawiam, że niejeden "izraelita" kibicujący "swoim", czyli rzucający, te samolociki, czy epitety pod adresem naszych zawodników, chodziłby przez jakiś czas z obitą twarzą(przypominającą świńskiego ryja) po powrocie do domu, do Polski...

Jak zwykle nikt z Polskich wladz nie ma odwagi skomentowac calego zajscia ... wiecie czemu bo Polskie elity istnialy w dwudziestoleciu miedzywojennym teraz to sa slupy kgb i stasi poplatanie z mosadem ...

nie od dziś, ale szczególnie dziś, posiadanie własnych poglądów i ich nie ukrywanie wymaga odwagi. Jestem dumny nie tylko z gry naszych wspaniałych Tenisistek, ale również z ich postawy poza kortem.

ostwa należy wklikać w google temat- prawdziwe oblicze żydostwa- a tam sąo by same "pochwały" na ich cześć. Gdyby to były dzisiejsze "pochwały" to byłby lament na cały świat. Warto przeczytać!!!!!!!!!!!

jeśli polski związek tenisa nie chce zabierać głosu w tej sprawie to dziewczyny powinny zrezygnować z gry dla związku,bo nie wiadomo co się może zdarzyć innym razem.Te chłystki ze związku niech pamiętają że siostry Radwańskie w tej chwili są naszą największą reklamą i to za darmochę

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl