niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26/04/2015
1 % SWS)

Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU

Dodano: 12.11.2012 [13:59]
W jednym miejscu przedstawiamy wszystkie nasze galerie z Marszu Niepodległości. Możecie z jednego miejsca wybrać fotorelację i obejrzeć daną część Marszu Niepodległości. Znajdują się tu zdjęcia fotoreporterów "Gazety Polskiej Codziennie". Bardzo piękne zdjęcia - polecamy!

Grupom chuliganów i policyjnym prowokatorom nie udało się zatrzymać Marszu Niepodległości. Wielotysięczna manifestacja środowisk narodowych i klubów „Gazety Polskiej” przeszła wczoraj ulicami Warszawy. 

Tuż po rozpoczęciu marszu, który wyruszył z ronda Dmowskiego, na oczach dziennikarzy „Gazety Polskiej Codziennie” i kilku fotoreporterów policjanci ubrani po cywilnemu, w kominiarkach, dwukrotnie rzucili maszerującym petardy pod nogi. Następnie wyjęli teleskopowe pałki z kieszeni i wbiegli w tłum. Rozpoczęły się zamieszki. Funkcjonariusze użyli broni gładkolufowej i gazu pieprzowego. Grupa zamaskowanych chuliganów rzucała kamieniami i racami.

W krytycznym momencie na demonstrantów ruszyły policyjne polewaczki i kordony policji. Nie doszło do konfrontacji dzięki posłom PiS, którzy zastąpili drogę policjantom z armatką wodną i nie pozwolili im ruszyć. Demonstranci wciąż w otoczeniu policji mogli maszerować dalej. Politycy, a także uczestnicy, z którymi rozmawialiśmy, mówili o innych prowokacjach ze strony funkcjonariuszy.

Dalsza część marszu przebiegła już spokojnie. Licznie wzięły w nim udział kluby „Gazety Polskiej”, a także Węgrzy, którzy przybyli do naszego kraju z rewizytą – liczni przedstawiciele środowiska „Gazety Polskiej” odwiedzili ich 15 marca w dniu węgierskiego Święta Niepodległości.Autor: 
Marek Nowicki
Autor: 
Katarzyna Pawlak
Autor: 
Wojciech Mucha
Źródło: 
niezalezna.pl
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl

Od poczatku rzadow wspolczesnej Targowicy Tuska pisalem,ze Polska nie rzadza Polacy,lecz ci,ktorymi wysluguja sie obce agentury instalowane od stuleci, prawdziwi mocodawcy.Dotad nigdy nie napisalem ,ze premier Tusk nie jest Polakiem...dzis pisze te slowa z cala moca.Polski premier Tusk to nie Polak,,bowiem Polak nie wyslalby poststalinowskie bojowki bic polskie dzieci na ulicach stolicy w dniu Swieta Narodowego.W ubieglym roku POsluzono sie bandyckimi bojowkami z Niemiec,dzis uznano,ze wladza nie ma sie czego obawiawiac i wyslano rodzimych utrwalaczy klamstwa smolenskiego.Tak kiedys utwalali wladze ludowa ich przodkowie.
To te same metody walki "wladzy" kiedys ludowej dzis tuskowej z wszelkiego rodzaju elementami warcholow i patriotycznych oszolomow,ktore probuja zachwiac sojuszem targowickiego SALONU PO i Lewakow z milosciwie im panujacym Putinem,ktorego sa marionetkami.To ONI spadkobiercy mordercow komunistycznych mordujacych masowo najlepszych synow tej ziemi ,wracaja do metod minionej zdawaloby sie epoki,morduja ,POzoruja samobojstwa i oczerniaja,a sami to w wiekszosci ludzie bez rodowodow, ktorych ojcowie zmieniali nazwiska probujac w ten sposob ukryc swoje zbrodnie.Swietlanym przakladem jest pierwszy obywatel Rzeczpospolitej.
Mozna by sadzic,ze w tak smierdzaca komuna propagande potencjalni wyborcy nie uwierza.Jednak rzeczywistosc pokazuje zupelnie cos innego; kretynizacja medialnych hord Michnika, wroga wszystkiego co polskie i wartosciowe zbiera zniwo i pozwala niszczyc Polske targowickiej bandzie Rychow ,Zdzichow,Donkow i Bronkow.
Wojciech Cejrowski powiedzial mi ,ze to nie potrwa dlugo,ze Polacy jak to okreslil w koncu sie przebudza....

W dniu najważniejszego święta narodowego gdzie był.. ospowiedź jest prosta i doskonale POkazuje co to się za płemieła mamy.

"A ja zapytam. Media podają,że "ktoś" wczesniej przywiózł i ustawił obok trasy marszu 2 palety z kostką brukową.Jeśli to prawda to chyba ktoś nie dopatrzytł czegoś."
http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=42298

Osobiście na Palcu Piłsudskiego widziałam kilkanaście luźnych kostek granitowych i zastanawiałam się, skąd one się tam znalazły, bowiem nie bło żadnych wyrw w bruku. Nawet chciałam je pozbierać, ale nie wiedziałabym, co dalej z nimi zrobić, bo złozone w jednym miejscu też mogły by byc niebezpieczne.

milicjanci, zomowcy i ormowcy przebrali się za policjantów.

Niestety.Zdjecia zablokowano.Zobaczcie sami

dotychczas, stan wojenny, kopalnia Wujek, rok 70-ty Wybrzeże - wszystko to znałam z opowiadań rodziców...teraz zrozumiałam, doświadczyłam tego, kiedy z odległości kilkudziesięciu metrów widziałam jak policja strzela do demonstrantów.... czym się różni ostra amunicja od gumowej ? niczym : ostra może zabić, gumowa też może zabić albo ciężko okaleczyć człowieka... to co zobaczyłam to bezczelne chamstwo i buta rządzącej władzy, władzy która strzela do swoich obywateli... policja tak jak ścierwa typu : Lisy, Olejnikowe, Miecugowy, Gugały, Kraśki, Wojewódzkie, Palikoty, Niesiołowskie i wiele wiele innych - muszą być rozliczone za swoje postępowanie kiedy Polska odzyska niepodległość. Dziś służą oni postbolszewickiej, postkomunistycznej władzy, ale też niech pamiętają : każde szambo, choćby nie wiem jak najnowocześniejsze i jak pojemne, w końcu trzeba opróżnić gdy fekalia się przelewają - i my to szambo opróżnimy - taki będzie nieunikniony koniec tych pomiotów funkcjonariuszy komunistycznych i tych co wspierają ich dziś siłowo.

Byłem na marszu, na którym byli prawdziwi Patrioci, było nas ponad 50 tys., przyszliśmy świętować, a otoczono nas, nawoływano do rozejścia się, puszczono na nas kilka razy gaz, ostrzelano i spałowano. Nie mam najmniejszej wątpliwości, że Milicja chciała rozbić ten pokojowy marsz. Poczułem się jak w latach 80-tych. Dziękuję wszystkim Polakom, którzy zostali na miejscu i nie poddali się mimo terroru Milicji.

Potwierdzam. Tak było.

Dla bandytów NIE.Trzeba powiedzieć i pokazać policji koniec marszu.Policja brała udział w marszu.Szli ustawieni w kolumnie a za nimi sprzęt.Co na to tusk i komorowski.Policja, zróbcie czyszczenie w waszych szeregach z bandziorów i pozostałości komuny.

niemiecka w Europie!
Tusk zwial dzis do koloni karnej!!!!

pokaza, w TV Trwam;]

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl