niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 listopada 2015

Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU

Dodano: 12.11.2012 [12:59]
W jednym miejscu przedstawiamy wszystkie nasze galerie z Marszu Niepodległości. Możecie z jednego miejsca wybrać fotorelację i obejrzeć daną część Marszu Niepodległości. Znajdują się tu zdjęcia fotoreporterów "Gazety Polskiej Codziennie". Bardzo piękne zdjęcia - polecamy!

Grupom chuliganów i policyjnym prowokatorom nie udało się zatrzymać Marszu Niepodległości. Wielotysięczna manifestacja środowisk narodowych i klubów „Gazety Polskiej” przeszła wczoraj ulicami Warszawy. 

Tuż po rozpoczęciu marszu, który wyruszył z ronda Dmowskiego, na oczach dziennikarzy „Gazety Polskiej Codziennie” i kilku fotoreporterów policjanci ubrani po cywilnemu, w kominiarkach, dwukrotnie rzucili maszerującym petardy pod nogi. Następnie wyjęli teleskopowe pałki z kieszeni i wbiegli w tłum. Rozpoczęły się zamieszki. Funkcjonariusze użyli broni gładkolufowej i gazu pieprzowego. Grupa zamaskowanych chuliganów rzucała kamieniami i racami.

W krytycznym momencie na demonstrantów ruszyły policyjne polewaczki i kordony policji. Nie doszło do konfrontacji dzięki posłom PiS, którzy zastąpili drogę policjantom z armatką wodną i nie pozwolili im ruszyć. Demonstranci wciąż w otoczeniu policji mogli maszerować dalej. Politycy, a także uczestnicy, z którymi rozmawialiśmy, mówili o innych prowokacjach ze strony funkcjonariuszy.

Dalsza część marszu przebiegła już spokojnie. Licznie wzięły w nim udział kluby „Gazety Polskiej”, a także Węgrzy, którzy przybyli do naszego kraju z rewizytą – liczni przedstawiciele środowiska „Gazety Polskiej” odwiedzili ich 15 marca w dniu węgierskiego Święta Niepodległości.Autor: 
Marek Nowicki
Autor: 
Katarzyna Pawlak
Autor: 
Wojciech Mucha
Źródło: 
niezalezna.pl
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
Tego nie pokażą w telewizji! - ZDJĘCIA Z MARSZU - niezalezna.pl
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

dotychczas, stan wojenny, kopalnia Wujek, rok 70-ty Wybrzeże - wszystko to znałam z opowiadań rodziców...teraz zrozumiałam, doświadczyłam tego, kiedy z odległości kilkudziesięciu metrów widziałam jak policja strzela do demonstrantów.... czym się różni ostra amunicja od gumowej ? niczym : ostra może zabić, gumowa też może zabić albo ciężko okaleczyć człowieka... to co zobaczyłam to bezczelne chamstwo i buta rządzącej władzy, władzy która strzela do swoich obywateli... policja tak jak ścierwa typu : Lisy, Olejnikowe, Miecugowy, Gugały, Kraśki, Wojewódzkie, Palikoty, Niesiołowskie i wiele wiele innych - muszą być rozliczone za swoje postępowanie kiedy Polska odzyska niepodległość. Dziś służą oni postbolszewickiej, postkomunistycznej władzy, ale też niech pamiętają : każde szambo, choćby nie wiem jak najnowocześniejsze i jak pojemne, w końcu trzeba opróżnić gdy fekalia się przelewają - i my to szambo opróżnimy - taki będzie nieunikniony koniec tych pomiotów funkcjonariuszy komunistycznych i tych co wspierają ich dziś siłowo.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl