niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26/04/2015
1 % SWS)

Oto dowód na trotyl w tupolewie!

Dodano: 02.11.2012 [13:27]
NASZ NEWS! Ujawniamy dokument – opis analizy przeprowadzonej 26 kwietnia 2012 roku, na obecność materiałów wybuchowych na szczątkach rządowego TU-154 M. Dokument opublikował na swoim blogu profesor Kazimierz Nowaczyk, ekspert parlamentarnego zespołu badającego katastrofę smoleńską.

Portal Niezalezna.pl i „Gazeta Polska Codziennie” informowały już wielokrotnie o przeprowadzonych przez amerykańskie laboratorium badaniach na zlecenie Stanisława Zagrodzkiego, którego kuzynka Ewa Bąkowska zginęła w katastrofie smoleńskiej. Eksperci w USA badali m.in. fragment pasa bezpieczeństwa oraz część rękawa koszuli. I stwierdzili na pierwszym z nich obecność śladów trotylu.Prof. Kazimierz Nowaczyk na stronie Naszeblogi.pl ujawnił opinię po badaniach amerykańskich naukowców. Treść dokumentu nie pozostawia wątpliwości. We wnioskach opublikowanych przez profesora Nowaczyka czytamy:

"Podczas gdy ekstrakt z prόbki rękawa koszuli nie wykazał obecności materiałόw wybuchowych, trzy prόby przeprowadzone na ekstrakcie z pasa bezpieczeństwa wykazały obecność T.N.T. (2,4,6-trinitrotoluen, trotyl).  Test został powtόrzony po 24 godzinach i dokonano w tym czasie dokumentacji fotograficznej".

„Wyniki uzyskane drogą  szybkiego testu terenowego wskazują na możliwy kontakt pasa bezpieczeństwa z materiałem wybuchowym T.N.T.  Badanie przy użyciu technik analitycznych, takich jak spektrometria mas jest konieczne dla potwierdzenia zaprezentowanych tu wynikόw wstępnych, ktόre wskazują obecność T.N.T. w materiale testowanym”.

Fragmenty pasa poddanego badaniu na obecność trotylu


Cały wpis profesora Kazimierza Nowaczyka można przeczytać tutaj

 

Autor: 
gb
Źródło: 
naszeblogi.pl
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl
foto: arch.
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl

Tylko ludzie prymitywni, czyli produkty propagandy "zaprzyjaźnionych" mediów, nie chcą znać prawdy o masakrze smoleńskiej. Nie są oni w stanie pojąć, jakie są konsekwencje tej tragedii na nasze być albo nie być. Znormalizowanie naszej przestrzeni egzystencjalnej normą kłamstwa, uniemożliwia sensowny rozwój naszego nieszczęśliwego kraju, natomiast wzmacnia procesy ogłupiania, rolowania i trzebienia naszego umęczonego i zagubionego ludu.

Wrak samolotu przebywał dość długo na dworzu,więc wątpie w to żeby zachowały się jakiejś ślady trotylu. Wkoncu na wrak działały czynniki atmosferyczne. W tym PiS-ie poupadali na łby. Ta katastrofa całkiem im mózgi zasłoniła. Szkoda że tam cały pis nie leciał, bynajmniej byłby spokój i nikt by nie ciągnął tak uporczywie tego tematu cholernego i nudngo.

Gościu PIS jeszcze będzie rządził, a tacy jak ty do Putina niedzwiadkom tyłki myć.

Ale wiesz świnia jesteś, ja tobie śmierci nie życzę. Tacy jak ty teraz rządzą Polską. Ale to się skończy prędzej czy później i wszyscy odpowiecie za swoje sprawki.

oto ekspert!!! Aż mój pies się uśmiał!20

znowu się PIS ośmieszy - i dobrze. swoją drogą ilu to się namnożylo polskich profesorów za granicą i to takich o ktorych nikt wcześniej nie slyszal

Nic dziwnego, w końcu idiotów zatrudniają co nawet czytać nie potrafią. W "dokumencie" wyraźnie pisze, że badanie trzeba potwierdzić spektrometrem masowym, oczywiście tych wyników nigdy nie zobaczymy, a powód jest prosty:
Odczynniki reagujący na trotyl(2,4,6-trinitroTOULEN) reagują identycznie na sam toluen, który jest składnikiem tworzyw sztucznych z jakich i ten pas jest wykonany. Reakcja na pas i brak reakcji na naturalny ciuch pokazuje, że wynik jest fałszywie pozytywny. Ostatnim gwoździem do trumny "torii trotylowej" byłby właśnie spektrometr masowy, który pozwoli odróżnić TNT od toulenu.

W związku z Twoją rewelacją wszystkie służby na wszystkich mądrze zorganizowanych lotniskach świata, powinny wyrzucić dotychczas używane do wykrywania materiałów wybuchowych detektory! Nic to, że mają one 99% skuteczności i określają odkryty materiał, podając nawet jego nazwę! Powinno się wyrzucić ten sprzęt, bo w badaniu laboratoryjnym a więc rozstrzygającym można toluen wziąć za trotyl! Pokrętność wysoka, jak Himalaje...

A może po prostu ten "naturalny ciuch" znajdował się w chwili wybuchu pod innym ciuchem? Po co te myślowe, niebotyczne zapętlenia?

"Kiedy słyszysz za sobą tętent, to prawdopodobnie masz za plecami stado koni a nie stado zebr." - niezrównany dr. House

Tu widać jak działała komisja Millera:
1. Czy słyszeliście o takim badaniu podczas działania komisji?
2. Co zrobiono by zbadać wnętrze samolotu w taki sposób?
3. Co zrobiono by potwierdzić dlaczego takie badanie nie jest potrzebne?
4. Czy wobec powyższego komisja Millera działała uczciwie w kierunku wyjaśnienia katastrofy?
Nie dyskutujcie z ludźmi którzy nie umieją konstruktywnie myśleć i posługują się inwektywami , obrażaniem innych i wysnuwają w nioski z brudnych rąk sobie podobnych. Szkoda nerwów na dyskusje z nimi.

Popieram Gmyza gdyż rzetelne sprawdzenie dowodów jest podstawą dziennikarstwa , a on to zrobił. Jeżeli nie to proszę go oskarżyć , ale moje pytanie o co?
Kopacz swoim kłamstwem tez udowodniła że nie sprawdzała źródeł informacji i to zostało udowodnione. Pytam gdzie jest jej odpowiedzialność. Kopacz zrobiła więcej szkód dla śledztwa niż niejeden dziennikarz, jej oddziaływanie było większe, a gdzie jej odpowiedzialność?
Popieram Gmyza choćby tylko dlatego ze miał odwagę wywołać dyskusje na ten temat.

bo jak długo będziemy patrzeć na takiego dzikiego zwierzaka.Ewentualnie do Tworek!!!
Prokuratura musi działać bardziej kreatywnie,szybciej ,nie kupować dla Tuska czasu.On i tak już od chwili wybuchu trotylu w samolocie jest spakowany-siedzi na walizkach.Jego twarz coraz bardziej przypomina dzikiego przestraszonego zwierza,nie wie co mówi-musi go wyręczać w odpowiedziach dla dziennikarzy ten cwaniak Graś ,ale nic to.Widziałam ten wyraz twarzy zaraz po katastrofie na ekranie telewizora.Odtwórzcie to wystąpienie i pokażcie jego przerażoną twarz- bardzo proszę.Nawet na twarzy miał ślady trotylu.
A swoją drogą to ładunek musiał być bardzo duży ,że tak rozerwał na maleńkie cząsteczki samolot i że ciała też były rozerwane na drobne cząsteczki, które " kopaczka"(patrz pełniąca zaszczyty w nagrodę za posprzątanie zamachu) musiała Tony szczątków z katastrofy spalać,żeby nie stwierdzić na nich T R O T Y L U .Mam jeszcze jedno pytańko-??-kto rozebrał zmarłych podczas wybuchu- katastrofie-Prosta jak budowa cepa odpowiedź-wybuch trotylu zerwał im ubrania.Jak długo ten człowiek będzie rządził Polakami ???. Boże jedyny -jak długo ??????

kochani - niech naszym jarosławem zajmą się specjaliści lekarze, bo w przeciwnym razie chłopak podpali POLSKĘ :(

08:01. ty podpalasz swój mózg

Czy po tylu kłamstwach rządzących, n.p. Kopacz, chcecie wierzyć im ?

Ale póki co lepszego nie wynaleziono. Podobnie jest z PO. Do d..y partia ale lepszej niestety nie ma...

trzeba próbki wysyłać aż do Stanów?

Czy zostały przeprowadzone badania za pomocą profesjonalnego spektrometru?

Ale sprytne robią teraz bomby! Wybuch niszczy pasy bezpieczeństwa, nie dotykając ubrań. Technologia poszła ostatnio bardzo do przodu...
Ale teraz na poważnie. Ślady TNT mogły być zostawione przez innych pasażerów, którzy wcześniej używali samolotu np. żołnierzy.
Chętnych do dyskusji, proszę o nieobrażanie mnie, oraz poziom wypowiedzi wyższych niż na onecie.

mr.Leming próbujesz swoją socjotechniką wciągnąć do dyskusji Polaków czy pas nasączony trotylem mógł spowodować wybuch i rozczłonkować samolot .
dzisiaj to jest przedmiotem badań twej zaufanej prokuratury ale i naukowców z komisji p.Macierewicza , hipokryzją byłoby zaprzeczanie tym dwóm instytucją , których stanowiska są zbierzne co do wykrycia związków materiałów wybuchowych .( odsyłam do artykułu guardian.uk na podstawie prokuratury RP ).
Niemniej jednak bezsprzeczne jest
1 . fakt samolot z Panem Prezydentem nie leciał na wysokości 100m ale 50m
2 . fakt nierówność terenu na drodze ścieżki podejścia(Anodina , Miller ),
która w ostatniej fazie lotu mogła doprowadzić do zakłamania wysokości
a tym samym rzeczywista wysokość to już nawet nie 50m
3 . fakt były dwa głuche wybuchy ( zeznanie śp.chor.Pana Musia )
4 . fakt samolot był naprowadzany do lądowania w poprzek pasa startowego
( zeznanie z lądowania Jaka-40 śp.chor.Pana Musia " musiałem przełączyć
się na dalszą radiolokację bo w/g tych w Smoleńsku wylądowalibyśmy tam
gdzie TU - 154 )
Tym samym raport Anodiny można uznać za rażąco nieścisły , zawierający błędy .
Natomiast raport tzw.komisji Millera to raport fałszywy - co dla części Polaków to zdrada stanu.
mr.Leming - stara zasada nad faktami się nie dyskutuje , a co najwyżej można je tworzyć .

z tym pełnym pampersem

...wymagasz, jak na leminga?

Chyba to znaczy ze to jest test najwyzeszej jakos absolutnie bezbledny:
http://www.wbdg.org/ccb/ARMYCOE/PWTB/pwtb_200_1_61.pdf
tak jest tam napisan o nim, kto przelumaczy ???
The system does not generate
quantitative results.Tendency
to false positive when
fertilizers are present. The
kit does not distinguish
between fertilizer and nitrate
based explosives.Some field
samples may not react fully
with the Expray solution,
yielding false negatives.

Od potwierdzenia materiałów wybuchowych na wraku bardzo daleka droga do stwierdzenia że przyczyną katastrofy była eksplozja/zamach/akt wrogi.Powyższe co najwyżej mogło nastąpić.Ja jak Niewierny Tomasz nie uwierzę w zamach tak długo jak nie zobaczę niepodważalnych dowodów np.śladów eksplozji znalezionych na wraku lub ciałach ofiar.

Przeciez sa zdjecia tysiecy fragmentow porozrywanych silami rozrywajacymi, wyrwane nity, poszycie rozerwane na miliony kawalkow. Ciala ofiar z niebieskimi przebarwieniami na kosciach od naglej zmiany cisnienia. Pozrywane calkowicie ubrania ze zwlok... NIe wiem jakich ty dowodow jeszcze potrzebujesz

Popatrzcie na to :

http://www.youtube.com/watch?v=1Mifb8aG3c0&feature=related

próbują dyskredytować metodę i narzędzia demonstrowane przez prof. Nowaczyka. Tymczasem wystarczy poczytać że Departament Sprawiedliwości USA zaleca dokładnie to do szybkiej diagnostyki w warunkach polowych.
https://www.ncjrs.gov/pdffiles1/nij/178913-2.pdf

sensownie ludziom tłumaczyc,ponieważ ponad 34%(!!!) tych ludzi skłonnych jest wierzyc w teorię zamachu.Jest tysiąc sposobów na to,aby ten"trotyl" znalazł sie na pokładzie TUpolewa-wg Czapiewskiego,między innymi to częste loty do Afganistanu,gdzie "trotylu" jest pełno w ...powietrzu!

Prowadzący red.Ordynski siedział jak zahipnotyzowany przez Czapiewskiego,ktory to ewidentnie przejął program,gdzie przewidział,że PIS dąży do zamieszek na 11-go listopada,oraz planuje zamach stanu.
Ordynski był bliski zawału,odjęło mu mowę i z uniesioną ręką,pozostał tak na dłuższy czas.
Czapiewski z łagodnym usmiechem zakonczył program.
To mogło poruszyc!

W Smoleńsku był zamach i trotyl został znaleziony. Amerykanie to udowodnili.

Jechanie po lemingach - OK, ja też się lubię pośmiać. Nie zmienia to jednak faktu, że - co słusznie twierdzi red. R. Ziemkiewicz - nie ma co liczyć na jakieś powszechne otrzeźwienie, jakiś przełom, jakieś tąpnięcie. Nic takiego nie nastąpi - czym prędzej zdamy sobie z tego sprawę, tym lepiej.

Owszem - budujące są obrazki z coraz liczniejszych marszów 11 listopada i innych przejawów patriotyzmu, niemniej trzeba powiedzieć sobie wprost: tylko ewolucją, orką u podstaw, procesem rozłożonym w czasie jesteśmy w stanie "przytulić" szersze grono ludzi.

Tu pojawia się prawicy grzech pierwszy: chciałaby prawica, aby każdy w 120% myślał po prawicowemu. Od razu, tu i teraz, bo kto tak nie myśli, jest "pseudakiem". Błąd! Lewactwo urabia sobie rząd dusz latami, a my chcielibyśmy "here and now!". Tak się nie da!

Secundo - nie bójmy się wytknąć błędów Prezesowi. Przykro to mówić, ale w głębi duszy my wszyscy, mający odrobinę pojęcia o politycznym cwaniactwie, wiemy doskonale, że jednym zdaniem potrafi zniweczyć kilka miesięcy solidnej pracy sztabowców (vide ostatnia wypowiedź dot. Smoleńska). Ktoś powie - jest szczery! Panie i Panowie - wolne żarty! Wyrafinowana polityka potrafi połączyć szczerość z PR-em, znaleźć złoty środek bez wielkiej szkody dla uczciwości. To wszystko kwestia "kiedy, jak i gdzie". A on tego nie potrafi... Nawet, jeśli się podpiszemy pod tym, co powiedział, to mamy wewnętrzne poczucie (czyż nie?), że kilka procent wyborców po raz kolejny stracił... Czym? Jedną mało fortunną wypowiedzią. A wierchuszce w to graj!

Mając świadomość nieprzychylności mediów trzeba być wyjątkowo ostrożnym w jakichkolwiek - wygłaszanych publicznie - opiniach! Hieny tylko czekają na potknięcie! Czy emocji naprawdę nie można powściągnąć, choćby na chwilę?

Ale odszedłem od meritum... Wypowiedzi, felietony, artykuły niektórych Redaktorów - z którymi się w pełni zgadzam - adresowane są do tych, których przekonywać już nie trzeba. Wymyślmy taką narrację (nie tracąc nic z prawicowej tożsamości), która przekona jeszcze nieprzekonanych! To jest klucz do sukcesu! Paniom i Panom Redaktorom pozostawiam pod rozwagę kwestię, jak to zrobić...

Pozdrawiam wszystkich - katolik, konserwatysta, wolnorynkowiec eM.

Myślę podobnie nie wyrzuca się w błoto ciężko zapracowanego kapitału . Dom buduje się od fundamentów a nie od dachu .W tym względzie trzeba wykazać olbrzymią wytrzymałością psychiczną i mądrością takie cechy powinien mieć przywódca powinien być zawsze jeden krok przed przeciwnikiem.Ich premier i pan hrabia już puchną pozwólmy im spuchnąć do końca .A wtedy Naród Polski zrobi to co robił nieraz w swojej tak bogatej historii.A panu Jarosławowi Kaczyńskiemu a także Panu Zbigniewowi Ziobrze dużo zdrowia ,pogody ducha i mądrości w podejmowaniu bardzo mądrych decyzji. Z BOGIEM .

Gdybyś przy pozdrowieniach nie wymienił wszystkich tych funkcji, jakie kazano ci pełnić, pewnie bym w to wszystko uwieżyła towarzyszu, a tak - paszoł won.

ci których wybieraliście na posłów sa przeciw wam przeciw Polsce. Nie pojmuję, przecież mają rodziny i co oni szykują swoim dzieciom? Głosują zawsze przeciw Polsce, nawet wtedy gdy chodzi o obchody Powstania Styczniowe - wszyscy byli przeciw. To chorzy ludzie, zarażeni jakąś fobia przeciwko Polsce i Polakom.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl