niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 listopada 2015

Oto dowód na trotyl w tupolewie!

Dodano: 02.11.2012 [12:27]
NASZ NEWS! Ujawniamy dokument – opis analizy przeprowadzonej 26 kwietnia 2012 roku, na obecność materiałów wybuchowych na szczątkach rządowego TU-154 M. Dokument opublikował na swoim blogu profesor Kazimierz Nowaczyk, ekspert parlamentarnego zespołu badającego katastrofę smoleńską.

Portal Niezalezna.pl i „Gazeta Polska Codziennie” informowały już wielokrotnie o przeprowadzonych przez amerykańskie laboratorium badaniach na zlecenie Stanisława Zagrodzkiego, którego kuzynka Ewa Bąkowska zginęła w katastrofie smoleńskiej. Eksperci w USA badali m.in. fragment pasa bezpieczeństwa oraz część rękawa koszuli. I stwierdzili na pierwszym z nich obecność śladów trotylu.Prof. Kazimierz Nowaczyk na stronie Naszeblogi.pl ujawnił opinię po badaniach amerykańskich naukowców. Treść dokumentu nie pozostawia wątpliwości. We wnioskach opublikowanych przez profesora Nowaczyka czytamy:

"Podczas gdy ekstrakt z prόbki rękawa koszuli nie wykazał obecności materiałόw wybuchowych, trzy prόby przeprowadzone na ekstrakcie z pasa bezpieczeństwa wykazały obecność T.N.T. (2,4,6-trinitrotoluen, trotyl).  Test został powtόrzony po 24 godzinach i dokonano w tym czasie dokumentacji fotograficznej".

„Wyniki uzyskane drogą  szybkiego testu terenowego wskazują na możliwy kontakt pasa bezpieczeństwa z materiałem wybuchowym T.N.T.  Badanie przy użyciu technik analitycznych, takich jak spektrometria mas jest konieczne dla potwierdzenia zaprezentowanych tu wynikόw wstępnych, ktόre wskazują obecność T.N.T. w materiale testowanym”.

Fragmenty pasa poddanego badaniu na obecność trotylu


Cały wpis profesora Kazimierza Nowaczyka można przeczytać tutaj

 

Autor: 
gb
Źródło: 
naszeblogi.pl
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl
foto: arch.
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Tylko ludzie prymitywni, czyli produkty propagandy "zaprzyjaźnionych" mediów, nie chcą znać prawdy o masakrze smoleńskiej. Nie są oni w stanie pojąć, jakie są konsekwencje tej tragedii na nasze być albo nie być. Znormalizowanie naszej przestrzeni egzystencjalnej normą kłamstwa, uniemożliwia sensowny rozwój naszego nieszczęśliwego kraju, natomiast wzmacnia procesy ogłupiania, rolowania i trzebienia naszego umęczonego i zagubionego ludu.

Wrak samolotu przebywał dość długo na dworzu,więc wątpie w to żeby zachowały się jakiejś ślady trotylu. Wkoncu na wrak działały czynniki atmosferyczne. W tym PiS-ie poupadali na łby. Ta katastrofa całkiem im mózgi zasłoniła. Szkoda że tam cały pis nie leciał, bynajmniej byłby spokój i nikt by nie ciągnął tak uporczywie tego tematu cholernego i nudngo.

Gościu PIS jeszcze będzie rządził, a tacy jak ty do Putina niedzwiadkom tyłki myć.

oto ekspert!!! Aż mój pies się uśmiał!20

Ale póki co lepszego nie wynaleziono. Podobnie jest z PO. Do d..y partia ale lepszej niestety nie ma...

W Smoleńsku był zamach i trotyl został znaleziony. Amerykanie to udowodnili.

ci których wybieraliście na posłów sa przeciw wam przeciw Polsce. Nie pojmuję, przecież mają rodziny i co oni szykują swoim dzieciom? Głosują zawsze przeciw Polsce, nawet wtedy gdy chodzi o obchody Powstania Styczniowe - wszyscy byli przeciw. To chorzy ludzie, zarażeni jakąś fobia przeciwko Polsce i Polakom.

Awionetka ścięła w Warszawie słup oświetleniowy nie urywając skrzydła a dwie osoby przeżyły! Jeżeli ktoś może tam podejść a później skomentować ten wypadek to byłbym wdzięczny!

Ja ciekaw jestem czyj naprawdę plan zrealizowano w smoleńsku, bo z tych wszystkich zapowiedzi: o mającej nastąpić zagładzie dinozaurów i wypowiedzi (z uśmiechem) tego facia, który wspomniał, na cały świat o "odkrywkowej metodzie wydobywania gazu z łupków" to ten facio jeszcze przed zamachem stwierdził, "że jeśli tylko prezydent zechce gdzieś polecieć to będą wcześniejsze wybory" to są informacje medialne, również z TVN. Dziwić się należy rodakom z których PO zrobiło, przez manipulacje obleśnych członków którzy nawet obliczu późniejszych pozorowanych samobójstw popierają tą klikę zbrodniarzy. Dlaczego zbrodniarzy? bo i co zrealizowali zamach w celu ukrycia śladów zbrodni nadal mordują ,pozorują od dawna samobójstwa. Rodacy
zwalczmy TUSKawicę, nasi bracia Węgrzy jakoś się ze swoja odmianą uporali. Prośmy o szczepionkę.. Brońmy się

... to, choć mało, późno, i w sumie jak niby mamy to wygrać? Prawda, wbrew niektórym, sama za cholerę nikogo nigdy nie wyzwoliła. A już całkiem taka prawda w jednej sprawie, przy wciąż niemal totalnym zakłamaniu/ogłupieniu w większości innych.

Ja mam nieco inny problem z tą sprawą... Skoro np. ja sam, kiedy się 9 kwietnia 2010 dowiedziałem, że Prezydent leci do Katynia, pomyślałem sobie: "O cholera! Oni naprawdę są tacy pewni, że ich tam nie zamordują? Ja bym się stanowczo starał tam nie jechać!"

No, ale polska prawica myśli realistycznie i nie w głowie jej takie głupoty, jak w ogóle położenie na jednej szali paru bukietów i okolicznościowych zdjęć, a na drugiej ryzyka i ogromnych po prostu strat dla Polski gdyby miało się spełnić. Jak i się spełniło.

To oczywiście nie jest żadna krytyka samego LK! Podziwiam jego osobistą odwagę, ale moim zdaniem ktoś tutaj czegoś wyraźnie zaniedbał. Ale to Polska właśnie, słynny polski polityczny realizm - dziedzictwo niewątpliwie po Rzymianach, skorośmy cywilizacją łacińską. (Nie wiem, śmiać się, czy płakać. Bo śmieszne to poniekąd jest, choć za cholerę nie wesołe.)

Dzięki czemu mamy zresztą III RP z perspektywą na coś jeszcze gorszego.

Ja zgadzam sie ze stwierdzenim mojego meza nie Polaka ze Trybunal w hadze jest wlasciwie miejescem na rozliczenie tegoz wlasnie incydentu. Ja takze bylabym sklonna na trybunal wojskowy w NATO za CASE oraz Tupolewa. TYlko oficjalnie ktos musi o taka rzecz wystapic. Na dzisiaj to powinnismy zdobyc oparcie instytutu (badan kosmicznych) w EU oraz NASA i zainteresowac ich zajeciem sie badaniami nad CASA oraz Tupolewem dla dobra nauki, dla przyszlosci ludzkowsci.

KOnferencja Naukowa z Pazdziernika musi znalesc oparcie swiatowego gremium nauki w imieniu Kopernika i otwartosci nauki dla rozwoju ludzkosci.

Bez sensu. KGB ukryło trotyl w samolocie prezydenta Polski podczas jego remontu w Samarze, żeby go wysadzić w powietrze w Smoleńsku. Większej bzdury dawno nie słyszałem...

Musi byc wiecej badan na te wlasnie temat oraz wiecej dowodow aby usyskac poparcie, niezalezna osrodki badawcze powinny dokonac przynajmniej 96 badan wtedy mozemy wystapic z ta wspaniala teza z ktora wystapilismy tuz przed przed swietami wszystkich swietych oraz zadysznych na tydzien przed amerykanskimi wyborami, w momencie huraganu. Srodowiska naukowe powinny poprzec swoich kolegow, wtedy moazemy mowic o badaniach dla dobra bezpieczenstwa lotu a dzisiaj mamy nic nie znaczaca afere oraz siejace sie trupy.

Dzisiaj wlasnie to liczba samobojstw przykuc powinna wieksza uwage oraz zainteresowanie EU oraz NATO.

POmimo ze poszkodowani slusznie dochodza do autentycznych faktow musimy miec poparcie normalnego swiata z zewnatrz. To nie jest pierwszy tego typu problem w tej chwili my po takiej aferze fdzie pokazalismy na co nas stac (udzial w mordzie) nie mamy az tak wielkiego poparcia. Jerdyeni nauka i nieslychany rozsadek moze nas uratowac.

Jest sposob aby sie USA zajely oficjalnie ta tragedia.Rodzina pana ktory byl obywatelem USA powinna zlozyc pozew w sadzie USA o odszkodowanie.Ewentualne pieniadze mozna odrazu zastrzec ze pojda na cel charytatywny aby nie bylo sie do czego doczepic.Mysle ze najlepszym powodem bedzie nie zabezpieczenie tej wizyty przez urzad ochrony panstwa.Sprawa nabralaby rozglosu i bylaby niemozliwa do skrecenia.Zreszta prawnicy wiedzieliby lepiej jaki sposob obrac

jakiś czas temu na spotkaniu w Sopocie, podobno ktoś jej o tym powiedział na pogrzebie syna, że był to zamach: http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2149

lemingi ktore czasami tu sie zapuszczaja jeszcze nie zdaja sobie sprawy w jakiej niebezpiecznej sytuacji jest nasz kraj. czego jeszcze potrzeba, zeby lduzie uwierzyli, ze nasz PREZYDENT został brutalnie zamordowany ?? nie zapominajmy tez o innych ofiarach. rzeczpospolita wcale sie nie pomylila, przeciez mamy nasze badania, gdize czarno na białym widac jak było. czas wywiezc ryżego, sikorskiego i hrabie bula na taczce!

Być na niezależna.pl jest wielkim zaszczytem dla mnie osobiście. Wiem , że artykuły są prawdziwe, robię to dobrowolnie. Nikt mi zato nie płaci. Cieszę się jednak, że mali POdgryzacze lemingi też coraz częsciej zaglądają na nasz portal i to jest dobre, bo może wreszcie zrozumią, że POpaprańcy, którym służa to zakłamana hołota bez czci i wiary. Bądzmy dla nich pobłażliwi, może przejrzą na oczy.

Niejaki ObserVer napisal ze jestesmy chorzy na POfilie.Moze i tak ale cala reszta chorob do was nalezy!!!

to byl zamach, usunac opozycje !!!
Pechowo J. Kaczynski nie polecial,i teraz co usta otworzy w sprawie odpowiedzialnosci za smierc brata - blizniaka, calej rodziny i przyjaciol; wywoluje krzyk o PO-lityczne zapedy. Tusk natomiast nie ma argumentow na zaniedbania, jak brak sledztwa, zamiana cial itp. tylko wrzeszczy o wojnie PO-lsko - PO-lskiej.
Dla mnie to jest dowod na zamach; strach przed kara, i zemsta narodu...

ale przedstawione zdjęcie i analiza dowodzi jedynie, że kawałek JAKIEGOŚ! pasa bezpieczeństwa miał kontakt z substancją wybuchową (t.n.t.)

Jakim cudem - jeśli przyjąć, że ten pas jest autentyczny - na pasie jest t.n.t, a na ubraniu nie ma?

No tak - możliwe, że pierwotnie ubranie wyprano i wyczyszczono, później znowu wytarto nim okaleczone zwłoki i w taki sposób spreparowano (pod przykrywką bałaganu) wspaniały dowód i zajęcie dla "prokuratorów - amatorów" na co najmniej tydzień.

Lepiej ten tydzień poświęcić na zastanawianie się, jak wokół siebie spowodować odsunięcie ludzi PO i PSL od władzy - definitywnie!

Moi drodzy. Proszę o jakiegoś linka by mnie przekonać, że to jest ten właściwy, nasz prezydencki Tu 154M. Bo jeśli na dużej ilości foteli i pasów bezpieczeństwa oraz na fragmentach konstrukcji samolotu znajdują się ślady materiałów wybuchowych a na ubraniach i ciałach tych śladów brak , to wniosek jest jeden.
To nie jest ten samolot.
To nie są fotele z naszego TU154
Należy zbadać czy ofiary siedziały na tych fotelach. Poprzez badanie śladów krwi i odcisków palców.
Może ten samolot rzeczywiście przewoził materiały wybuchowe i żołnierzy z poligonu. Oczywiście mowa jest o...r u s k i c h !!!

Badał ktoś niezależny?

badania,
„Wyniki uzyskane drogą szybkiego testu terenowego wskazują na możliwy kontakt pasa bezpieczeństwa z materiałem wybuchowym T.N.T. Badanie przy użyciu technik analitycznych, takich jak spektrometria mas jest konieczne dla potwierdzenia zaprezentowanych tu wynikόw wstępnych, ktόre wskazują obecność T.N.T. w materiale testowanym”.

prawdopodobienstwo zamachu bardzo wysokie

Redakcja Le Monde powinna takim jak Smolar dać kopa.
Nierzetelny (czyt. kłamliwy) dziennikarzyna zajmujące jedno z czołowych miejsc polskiej listy hańby.

razem z Seremetem i Szelągiem powiedzą że go nie stwierdzono w ten sposób oszukując Polaków! Prawda dojdzie do Polaków wtedy gdy PO i ich prokuratorzy znikną ze sceny politycznej!

to ruska gościnność i niech mi tu nie piepszą o ruskiej gościnności nawet żałobników zamordowali.

"Jeżeli na rękawie koszuli nie wykazano obecności materiałόw wybuchowych tylko na części pasa to czy może to świadczyć iż ten trotyl był tam przed startem do Katynie?"

Red. Gmyz też wiedział co pisał,to poparło jego artykuł,mam nadzieje ze jeszcze sa rodziny,które maja rzeczy po swoich bliskich.

1. szczatkami samolotu i szczatkami ludzkimi, ktore przywozili rozni ludzie i przekazywali je w Polsce prokuraturze, czy zostaly one przebadane czy oddane sowietom

2. co stalo sie z szczatkami samolotu, ktore ABW odebrala pospiesznie z redakcji Gazety Polskiej.....

a poza tym wazne by taki dokument jw byl podpisany , bo "goly" ma mala wartosc

Kaczyński nie powiedział, że to Tusk zamordował.On powiedział że rząd mataczy, a to jest prawda. Swego czasu gazeta Wyborcza i TVN podawały słowa pilota. "zobaczcie jak lądują depeściaki", " jak nie wylądujemy to nas zabije" " Gen. Błasik kłócił sie z Protasiukiem na płycie lotniskowej tuż przed wylotem"Które z tych zdarzeń się potwierdziło. Żadne. Redaktor naczelny wróblewski mia godność Polaka i oddał się władzą Rzeczypospolitej. Michnik czy Miecugow ma godność czerwonej komunistycznej świni i tego nie zrobili.Taka jest różnica. Pani Kopacz kłamała w żywe oczy w tak cięzkich chwilach dla rodzin i Polaków. Pierwsi świadkowie zwykli rosjanie zaraz po katastrofie słyszeli dwa wybuchy, a niektórzy widzieli dwie ogniowe kule.Pierwsze zeznania kontrolerów rosyjskich były zupelnie inne i dlaczego kazano nam je wycofać i brać pod uwagę drugie zeznania. Dlaczego nie było nikogo z Polaków przy zbieraniu części rozbitego samolotu i składaniu go w różnych miejscach.Dlaczego nie w jednym. Czy z Tuskiem 07.04 lecieli jacyś dziennikarze. Dlaczego tym samolotem nie poleciał żaden dziennikarz nawet ten propisowski. Kto o tym decydował, bo zawsze w każdej podrózy jakiś tam był. .Dlaczego mimo gotowości rodziny Pana Kaczorowskiego identyfikacji dokonał człowiek który nigdy na oczy go nie widział.Gdzie byli nasi To jest właśnie mataczenie. Raport Mak odczytał z czarnych skrzynek i to puścił na wizji krzyki naszych obywateli. Polska tego nie odczytała. Więc jaka jest prawda.Bo jeśli były te krzyki to przy wybuchu ich by nie było bo rozumiem że wybuch jest nagły i nikt by nie zdązył krzyknąć. Gdzie jest telefon satelitarny. Gdyby ta rozmowa braci Kaczyńskich naprawdę była jakaś ważna to już dawno byśmy ją słyszeli. GW i TVN przez kilka dni mówili by o tym Dlaczego Parulski odsunał prokuratora który zwrócił się .do USA o pomoc i zdjęcia satelitarne. Gdzie są te zdjęcia bo wiadomo że są w Polsce. Gdzie jest papier o podpisany o przyjęciu konwencji Chikagowskiej i kto go podpisał. Tyle jest matactw, że trudno przyjąć do wiadomości raport Millera nota bene wychowanka KGB

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl