niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
04/09/2015
Redaktor wydania: Grzegorz Wierzchołowski

Oto dowód na trotyl w tupolewie!

Dodano: 02.11.2012 [13:27]
NASZ NEWS! Ujawniamy dokument – opis analizy przeprowadzonej 26 kwietnia 2012 roku, na obecność materiałów wybuchowych na szczątkach rządowego TU-154 M. Dokument opublikował na swoim blogu profesor Kazimierz Nowaczyk, ekspert parlamentarnego zespołu badającego katastrofę smoleńską.

Portal Niezalezna.pl i „Gazeta Polska Codziennie” informowały już wielokrotnie o przeprowadzonych przez amerykańskie laboratorium badaniach na zlecenie Stanisława Zagrodzkiego, którego kuzynka Ewa Bąkowska zginęła w katastrofie smoleńskiej. Eksperci w USA badali m.in. fragment pasa bezpieczeństwa oraz część rękawa koszuli. I stwierdzili na pierwszym z nich obecność śladów trotylu.Prof. Kazimierz Nowaczyk na stronie Naszeblogi.pl ujawnił opinię po badaniach amerykańskich naukowców. Treść dokumentu nie pozostawia wątpliwości. We wnioskach opublikowanych przez profesora Nowaczyka czytamy:

"Podczas gdy ekstrakt z prόbki rękawa koszuli nie wykazał obecności materiałόw wybuchowych, trzy prόby przeprowadzone na ekstrakcie z pasa bezpieczeństwa wykazały obecność T.N.T. (2,4,6-trinitrotoluen, trotyl).  Test został powtόrzony po 24 godzinach i dokonano w tym czasie dokumentacji fotograficznej".

„Wyniki uzyskane drogą  szybkiego testu terenowego wskazują na możliwy kontakt pasa bezpieczeństwa z materiałem wybuchowym T.N.T.  Badanie przy użyciu technik analitycznych, takich jak spektrometria mas jest konieczne dla potwierdzenia zaprezentowanych tu wynikόw wstępnych, ktόre wskazują obecność T.N.T. w materiale testowanym”.

Fragmenty pasa poddanego badaniu na obecność trotylu


Cały wpis profesora Kazimierza Nowaczyka można przeczytać tutaj

 

Autor: 
gb
Źródło: 
naszeblogi.pl
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl
foto: arch.
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl
Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.pl
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Tylko ludzie prymitywni, czyli produkty propagandy "zaprzyjaźnionych" mediów, nie chcą znać prawdy o masakrze smoleńskiej. Nie są oni w stanie pojąć, jakie są konsekwencje tej tragedii na nasze być albo nie być. Znormalizowanie naszej przestrzeni egzystencjalnej normą kłamstwa, uniemożliwia sensowny rozwój naszego nieszczęśliwego kraju, natomiast wzmacnia procesy ogłupiania, rolowania i trzebienia naszego umęczonego i zagubionego ludu.

Wrak samolotu przebywał dość długo na dworzu,więc wątpie w to żeby zachowały się jakiejś ślady trotylu. Wkoncu na wrak działały czynniki atmosferyczne. W tym PiS-ie poupadali na łby. Ta katastrofa całkiem im mózgi zasłoniła. Szkoda że tam cały pis nie leciał, bynajmniej byłby spokój i nikt by nie ciągnął tak uporczywie tego tematu cholernego i nudngo.

Gościu PIS jeszcze będzie rządził, a tacy jak ty do Putina niedzwiadkom tyłki myć.

Ale wiesz świnia jesteś, ja tobie śmierci nie życzę. Tacy jak ty teraz rządzą Polską. Ale to się skończy prędzej czy później i wszyscy odpowiecie za swoje sprawki.

oto ekspert!!! Aż mój pies się uśmiał!20

znowu się PIS ośmieszy - i dobrze. swoją drogą ilu to się namnożylo polskich profesorów za granicą i to takich o ktorych nikt wcześniej nie slyszal

Tu widać jak działała komisja Millera:
1. Czy słyszeliście o takim badaniu podczas działania komisji?
2. Co zrobiono by zbadać wnętrze samolotu w taki sposób?
3. Co zrobiono by potwierdzić dlaczego takie badanie nie jest potrzebne?
4. Czy wobec powyższego komisja Millera działała uczciwie w kierunku wyjaśnienia katastrofy?
Nie dyskutujcie z ludźmi którzy nie umieją konstruktywnie myśleć i posługują się inwektywami , obrażaniem innych i wysnuwają w nioski z brudnych rąk sobie podobnych. Szkoda nerwów na dyskusje z nimi.

Popieram Gmyza gdyż rzetelne sprawdzenie dowodów jest podstawą dziennikarstwa , a on to zrobił. Jeżeli nie to proszę go oskarżyć , ale moje pytanie o co?
Kopacz swoim kłamstwem tez udowodniła że nie sprawdzała źródeł informacji i to zostało udowodnione. Pytam gdzie jest jej odpowiedzialność. Kopacz zrobiła więcej szkód dla śledztwa niż niejeden dziennikarz, jej oddziaływanie było większe, a gdzie jej odpowiedzialność?
Popieram Gmyza choćby tylko dlatego ze miał odwagę wywołać dyskusje na ten temat.

bo jak długo będziemy patrzeć na takiego dzikiego zwierzaka.Ewentualnie do Tworek!!!
Prokuratura musi działać bardziej kreatywnie,szybciej ,nie kupować dla Tuska czasu.On i tak już od chwili wybuchu trotylu w samolocie jest spakowany-siedzi na walizkach.Jego twarz coraz bardziej przypomina dzikiego przestraszonego zwierza,nie wie co mówi-musi go wyręczać w odpowiedziach dla dziennikarzy ten cwaniak Graś ,ale nic to.Widziałam ten wyraz twarzy zaraz po katastrofie na ekranie telewizora.Odtwórzcie to wystąpienie i pokażcie jego przerażoną twarz- bardzo proszę.Nawet na twarzy miał ślady trotylu.
A swoją drogą to ładunek musiał być bardzo duży ,że tak rozerwał na maleńkie cząsteczki samolot i że ciała też były rozerwane na drobne cząsteczki, które " kopaczka"(patrz pełniąca zaszczyty w nagrodę za posprzątanie zamachu) musiała Tony szczątków z katastrofy spalać,żeby nie stwierdzić na nich T R O T Y L U .Mam jeszcze jedno pytańko-??-kto rozebrał zmarłych podczas wybuchu- katastrofie-Prosta jak budowa cepa odpowiedź-wybuch trotylu zerwał im ubrania.Jak długo ten człowiek będzie rządził Polakami ???. Boże jedyny -jak długo ??????

kochani - niech naszym jarosławem zajmą się specjaliści lekarze, bo w przeciwnym razie chłopak podpali POLSKĘ :(

08:01. ty podpalasz swój mózg

Czy po tylu kłamstwach rządzących, n.p. Kopacz, chcecie wierzyć im ?

Ale póki co lepszego nie wynaleziono. Podobnie jest z PO. Do d..y partia ale lepszej niestety nie ma...

trzeba próbki wysyłać aż do Stanów?

Czy zostały przeprowadzone badania za pomocą profesjonalnego spektrometru?

Od potwierdzenia materiałów wybuchowych na wraku bardzo daleka droga do stwierdzenia że przyczyną katastrofy była eksplozja/zamach/akt wrogi.Powyższe co najwyżej mogło nastąpić.Ja jak Niewierny Tomasz nie uwierzę w zamach tak długo jak nie zobaczę niepodważalnych dowodów np.śladów eksplozji znalezionych na wraku lub ciałach ofiar.

próbują dyskredytować metodę i narzędzia demonstrowane przez prof. Nowaczyka. Tymczasem wystarczy poczytać że Departament Sprawiedliwości USA zaleca dokładnie to do szybkiej diagnostyki w warunkach polowych.
https://www.ncjrs.gov/pdffiles1/nij/178913-2.pdf

sensownie ludziom tłumaczyc,ponieważ ponad 34%(!!!) tych ludzi skłonnych jest wierzyc w teorię zamachu.Jest tysiąc sposobów na to,aby ten"trotyl" znalazł sie na pokładzie TUpolewa-wg Czapiewskiego,między innymi to częste loty do Afganistanu,gdzie "trotylu" jest pełno w ...powietrzu!

Prowadzący red.Ordynski siedział jak zahipnotyzowany przez Czapiewskiego,ktory to ewidentnie przejął program,gdzie przewidział,że PIS dąży do zamieszek na 11-go listopada,oraz planuje zamach stanu.
Ordynski był bliski zawału,odjęło mu mowę i z uniesioną ręką,pozostał tak na dłuższy czas.
Czapiewski z łagodnym usmiechem zakonczył program.
To mogło poruszyc!

W Smoleńsku był zamach i trotyl został znaleziony. Amerykanie to udowodnili.

Jechanie po lemingach - OK, ja też się lubię pośmiać. Nie zmienia to jednak faktu, że - co słusznie twierdzi red. R. Ziemkiewicz - nie ma co liczyć na jakieś powszechne otrzeźwienie, jakiś przełom, jakieś tąpnięcie. Nic takiego nie nastąpi - czym prędzej zdamy sobie z tego sprawę, tym lepiej.

Owszem - budujące są obrazki z coraz liczniejszych marszów 11 listopada i innych przejawów patriotyzmu, niemniej trzeba powiedzieć sobie wprost: tylko ewolucją, orką u podstaw, procesem rozłożonym w czasie jesteśmy w stanie "przytulić" szersze grono ludzi.

Tu pojawia się prawicy grzech pierwszy: chciałaby prawica, aby każdy w 120% myślał po prawicowemu. Od razu, tu i teraz, bo kto tak nie myśli, jest "pseudakiem". Błąd! Lewactwo urabia sobie rząd dusz latami, a my chcielibyśmy "here and now!". Tak się nie da!

Secundo - nie bójmy się wytknąć błędów Prezesowi. Przykro to mówić, ale w głębi duszy my wszyscy, mający odrobinę pojęcia o politycznym cwaniactwie, wiemy doskonale, że jednym zdaniem potrafi zniweczyć kilka miesięcy solidnej pracy sztabowców (vide ostatnia wypowiedź dot. Smoleńska). Ktoś powie - jest szczery! Panie i Panowie - wolne żarty! Wyrafinowana polityka potrafi połączyć szczerość z PR-em, znaleźć złoty środek bez wielkiej szkody dla uczciwości. To wszystko kwestia "kiedy, jak i gdzie". A on tego nie potrafi... Nawet, jeśli się podpiszemy pod tym, co powiedział, to mamy wewnętrzne poczucie (czyż nie?), że kilka procent wyborców po raz kolejny stracił... Czym? Jedną mało fortunną wypowiedzią. A wierchuszce w to graj!

Mając świadomość nieprzychylności mediów trzeba być wyjątkowo ostrożnym w jakichkolwiek - wygłaszanych publicznie - opiniach! Hieny tylko czekają na potknięcie! Czy emocji naprawdę nie można powściągnąć, choćby na chwilę?

Ale odszedłem od meritum... Wypowiedzi, felietony, artykuły niektórych Redaktorów - z którymi się w pełni zgadzam - adresowane są do tych, których przekonywać już nie trzeba. Wymyślmy taką narrację (nie tracąc nic z prawicowej tożsamości), która przekona jeszcze nieprzekonanych! To jest klucz do sukcesu! Paniom i Panom Redaktorom pozostawiam pod rozwagę kwestię, jak to zrobić...

Pozdrawiam wszystkich - katolik, konserwatysta, wolnorynkowiec eM.

Myślę podobnie nie wyrzuca się w błoto ciężko zapracowanego kapitału . Dom buduje się od fundamentów a nie od dachu .W tym względzie trzeba wykazać olbrzymią wytrzymałością psychiczną i mądrością takie cechy powinien mieć przywódca powinien być zawsze jeden krok przed przeciwnikiem.Ich premier i pan hrabia już puchną pozwólmy im spuchnąć do końca .A wtedy Naród Polski zrobi to co robił nieraz w swojej tak bogatej historii.A panu Jarosławowi Kaczyńskiemu a także Panu Zbigniewowi Ziobrze dużo zdrowia ,pogody ducha i mądrości w podejmowaniu bardzo mądrych decyzji. Z BOGIEM .

Gdybyś przy pozdrowieniach nie wymienił wszystkich tych funkcji, jakie kazano ci pełnić, pewnie bym w to wszystko uwieżyła towarzyszu, a tak - paszoł won.

ci których wybieraliście na posłów sa przeciw wam przeciw Polsce. Nie pojmuję, przecież mają rodziny i co oni szykują swoim dzieciom? Głosują zawsze przeciw Polsce, nawet wtedy gdy chodzi o obchody Powstania Styczniowe - wszyscy byli przeciw. To chorzy ludzie, zarażeni jakąś fobia przeciwko Polsce i Polakom.

Awionetka ścięła w Warszawie słup oświetleniowy nie urywając skrzydła a dwie osoby przeżyły! Jeżeli ktoś może tam podejść a później skomentować ten wypadek to byłbym wdzięczny!

Ja ciekaw jestem czyj naprawdę plan zrealizowano w smoleńsku, bo z tych wszystkich zapowiedzi: o mającej nastąpić zagładzie dinozaurów i wypowiedzi (z uśmiechem) tego facia, który wspomniał, na cały świat o "odkrywkowej metodzie wydobywania gazu z łupków" to ten facio jeszcze przed zamachem stwierdził, "że jeśli tylko prezydent zechce gdzieś polecieć to będą wcześniejsze wybory" to są informacje medialne, również z TVN. Dziwić się należy rodakom z których PO zrobiło, przez manipulacje obleśnych członków którzy nawet obliczu późniejszych pozorowanych samobójstw popierają tą klikę zbrodniarzy. Dlaczego zbrodniarzy? bo i co zrealizowali zamach w celu ukrycia śladów zbrodni nadal mordują ,pozorują od dawna samobójstwa. Rodacy
zwalczmy TUSKawicę, nasi bracia Węgrzy jakoś się ze swoja odmianą uporali. Prośmy o szczepionkę.. Brońmy się

Już nawet tępacy wieżą ,że, TO BYŁ ZAMACH,a bolszewicy z po,psl,sld będą zawsze ciemnotą to już ich zwyczaj.

... to, choć mało, późno, i w sumie jak niby mamy to wygrać? Prawda, wbrew niektórym, sama za cholerę nikogo nigdy nie wyzwoliła. A już całkiem taka prawda w jednej sprawie, przy wciąż niemal totalnym zakłamaniu/ogłupieniu w większości innych.

Ja mam nieco inny problem z tą sprawą... Skoro np. ja sam, kiedy się 9 kwietnia 2010 dowiedziałem, że Prezydent leci do Katynia, pomyślałem sobie: "O cholera! Oni naprawdę są tacy pewni, że ich tam nie zamordują? Ja bym się stanowczo starał tam nie jechać!"

No, ale polska prawica myśli realistycznie i nie w głowie jej takie głupoty, jak w ogóle położenie na jednej szali paru bukietów i okolicznościowych zdjęć, a na drugiej ryzyka i ogromnych po prostu strat dla Polski gdyby miało się spełnić. Jak i się spełniło.

To oczywiście nie jest żadna krytyka samego LK! Podziwiam jego osobistą odwagę, ale moim zdaniem ktoś tutaj czegoś wyraźnie zaniedbał. Ale to Polska właśnie, słynny polski polityczny realizm - dziedzictwo niewątpliwie po Rzymianach, skorośmy cywilizacją łacińską. (Nie wiem, śmiać się, czy płakać. Bo śmieszne to poniekąd jest, choć za cholerę nie wesołe.)

Dzięki czemu mamy zresztą III RP z perspektywą na coś jeszcze gorszego.

Ja zgadzam sie ze stwierdzenim mojego meza nie Polaka ze Trybunal w hadze jest wlasciwie miejescem na rozliczenie tegoz wlasnie incydentu. Ja takze bylabym sklonna na trybunal wojskowy w NATO za CASE oraz Tupolewa. TYlko oficjalnie ktos musi o taka rzecz wystapic. Na dzisiaj to powinnismy zdobyc oparcie instytutu (badan kosmicznych) w EU oraz NASA i zainteresowac ich zajeciem sie badaniami nad CASA oraz Tupolewem dla dobra nauki, dla przyszlosci ludzkowsci.

KOnferencja Naukowa z Pazdziernika musi znalesc oparcie swiatowego gremium nauki w imieniu Kopernika i otwartosci nauki dla rozwoju ludzkosci.

Bez sensu. KGB ukryło trotyl w samolocie prezydenta Polski podczas jego remontu w Samarze, żeby go wysadzić w powietrze w Smoleńsku. Większej bzdury dawno nie słyszałem...

o mediach które mataczyły i ciągle kłamią w sprawie smoleńska.

Gugała z Polsatu, Olejnik a TVNu prorosyjskiego, Kużniar Jarcio,Miecugow, Morozowski, Lisy żelowane, Żochowski, z TVPInfo 2 buły Cholecka i ta druga judaszowa . Gowin nie wpuścił na konferencję dziennikarzy niezależnych z Nowego Ekranu, Gazety Polskiej, Dziennika Polskiego itd. widzicie co robi strach?

Musi byc wiecej badan na te wlasnie temat oraz wiecej dowodow aby usyskac poparcie, niezalezna osrodki badawcze powinny dokonac przynajmniej 96 badan wtedy mozemy wystapic z ta wspaniala teza z ktora wystapilismy tuz przed przed swietami wszystkich swietych oraz zadysznych na tydzien przed amerykanskimi wyborami, w momencie huraganu. Srodowiska naukowe powinny poprzec swoich kolegow, wtedy moazemy mowic o badaniach dla dobra bezpieczenstwa lotu a dzisiaj mamy nic nie znaczaca afere oraz siejace sie trupy.

Dzisiaj wlasnie to liczba samobojstw przykuc powinna wieksza uwage oraz zainteresowanie EU oraz NATO.

POmimo ze poszkodowani slusznie dochodza do autentycznych faktow musimy miec poparcie normalnego swiata z zewnatrz. To nie jest pierwszy tego typu problem w tej chwili my po takiej aferze fdzie pokazalismy na co nas stac (udzial w mordzie) nie mamy az tak wielkiego poparcia. Jerdyeni nauka i nieslychany rozsadek moze nas uratowac.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl