Jarosław Kaczyński dla Niezależna.pl: Wierzę, że Antoni Macierewicz uczyni jeszcze bardzo wiele. WIDEO

Udostępnij

Antoni Macierewicz imponuje młodzieńczością, tym wszystkim, czego jego rówieśnicy, czy prawie rówieśnicy - jak ja - mogą mu bardzo zazdrościć. Gratuluję tego wszystkiego, co uczynił dla Polski, bo postawił na Polskę od najmłodszych lat i wierzę, że uczyni jeszcze bardzo, bardzo wiele - stwierdził prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński w rozmowie z portalem Niezależna.pl.

Wczoraj w Warszawie, w związku siedemdziesiątymi urodzinami ministra Antoniego Macierewicza odbyła się gala na cześć jubilata. Wziął w niej udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, a także wielu jego przyjaciół, na czele z przedstawicielami Strefy Wolnego Słowa i Klubów "Gazety Polskiej".

CZYTAJ TEŻ: Antoni Macierewicz: „Bez linii, którą wyznaczał Jarosław Kaczyński, nie byłoby zwycięstwa"

W historii ostatnich dziesięcioleci, w historii polskiego przełomu Antoni Macierewicz jest jedną z najważniejszych i najbardziej niezwykłych postaci. Jego droga jest bardzo długa, to przeszło pół wieku. Jednocześnie jest to - w moim głębokim przekonaniu - droga ciągle niezakończona, bowiem Antoni Macierewicz imponuje młodzieńczością, tym wszystkim, czego jego rówieśnicy, czy prawie rówieśnicy jak ja mogą mu bardzo zazdrościć. Gratuluję tego wszystkiego, co uczynił dla Polski, bo postawił na Polskę od najmłodszych lat i wierzę, że uczyni jeszcze bardzo, bardzo wiele

 - powiedział w rozmowie z portalem Niezależna.pl prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Czego panu życzyć? - zapytała Antoniego Macierewicza reporterka portalu Niezależna.pl.

Ja jestem w tak dobre sytuacji, że wszystkie moje marzenia się spełniają, więc należy życzyć mi tego, aby obecny stan Polski się utrwalił, umocnił, żeby z niego wyrosło następne pokolenie, następne i następne, które będzie żyło w wolnej Polsce

- stwierdził jubilat.

Zaczynam nową serię skoków dowolnych tym razem. W związku z tym pewne zmiany będą musiały nastąpić. Ale to na dobre

- wyjawił Antoni Macierewicz.

W młodości trenował on skoki do wody. Jest także zapalonym narciarzem i żeglarzem.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Tagi
Wczytuję komentarze...

Jaki wpływ na nasz organizm mają bakterie?

/ qimono

  

Istnieje wiele stereotypów, które sprawiają, że patrzymy na obecność w naszym organizmie bakterii wyłącznie negatywnie. Widzimy w nich źródło chorób i zakażeń. Jaka jest prawda?

Bakterie żyjące w naszym organizmie spełniają jednak bardzo ważne role w wielu procesach zachodzących w organizmie, między innymi:
- wspomagają proces trawienia,
- wspierają układ odpornościowy,
- regulują ilość hormonów,
- wytwarzają witamy.

Serotonina, ważny hormon i neuroprzekaźnik, wytwarzany jest w 95% w jelitach. Związek ten oddziałuje na mózg, a zwłaszcza na podwzgórze, które steruje naszymi emocjami. Jej obecność w mózgu oznacza dobrostan, przyjemność, zadowolenie.
Tzw. mikrobiota, czyli jelitowa flora bakteryjna, składa się ze stu tysięcy miliardów bakterii, które wpływają na naszą osobowość i zachowanie, a także mogą decydować o tym, czy jesteśmy nieśmiali czy zuchwali, spokojni czy agresywni.
Warto więc zadbać o jakość naszej flory bakteryjnej i unikać antybiotyków, środków przeciwbólowych, specyfików na zgagę, które niszczą naszą florę bakteryjną. Należy też pamiętać o spożywaniu produktów z dużą ilością błonnika.

Interesujący i przystępny wykład  dr Pawła Grzesiowskiego doskonale przybliża ten ważny temat.


 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl