niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 czerwca 2017

Przebito opony w aucie A.Macierewicza

Dodano: 24.09.2011 [19:45]
Samochód, którym Antoni Macierewicz wracał z Wrocławia został uszkodzony. Przebito w nim dwie opony.

"Przebite zostały dwie opony, w taki sposób, że w drodze najpierw jedna wysiadła a potem druga, samochód jest nie do użycia" - relacjonuje europoseł Ryszard Czarnecki (PiS).

Samochód prowadził jego syn Przemysław Czarnecki, kandydat PiS do Sejmu z Wrocławia.

"Ja w takie przypadki nie wierzę, że 2 opony wysiadają zaraz po spotkaniu na które przyszło 700 osób. O ile w pierwszą oponę bym uwierzył, że to przypadek, o tyle w dwie opony, to takich zdarzeń nie pamiętam, żeby coś takiego miało miejsce"- powiedział europoseł PiS.

"Jest to kolejna sytuacja w której ktoś zajmuje się kwestią smoleńską a potem ma problemy z samochodem. To się układa w pewną serię." - europoseł w rozmowie z niezalezna.pl nie kryje swoich obaw

"Poprzez tego typu szykanowanie, utrudnia się życie i aktywność polityczną, bo to jednak powoduje, że mobilność zostaje ograniczona a konsekwencją tego mógł być jakiś wypadek. To jest sytuacja nie do przyjęcia" - powiedział Ryszard Czarnecki poseł Parlamentu Europejskiego.

Jest to kolejny przypadek, kiedy przebito opony w  samochodzie ministra Antoniego Macierewicza. Wcześniej uszkodzono w jego aucie silnik. 
 
Autor: 
Marek Nowicki
Źródło: 
Niezależna.pl
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl