niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Sejm w środę zajmie się ustawą o SN

Dodano: 17.07.2017 [21:43]
Sejm w środę zajmie się ustawą o SN - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Pierwsze czytanie złożonego przez posłów PiS projektu ustawy o Sądzie Najwyższym zaplanowano na środę - wynika z zamieszczonego na stronie internetowej Sejmu wstępnego harmonogramu obrad trzydniowego posiedzenia Sejmu.
 
Według wstępnego harmonogramu obrad na punkt dotyczący projektowi ustawy o Sądzie Najwyższym przewidziano w środę czas między g.14:00 a 16:30.
 
Joachim Brudziński pytany przez dziennikarzy po spotkaniu władz partii, czy PiS jest przygotowany na działania ze strony opozycji na posiedzeniu Sejmu, odpowiedział, że zawsze są przygotowani na działania opozycji.

- Jak rozumiem w dniu jutrzejszym opozycja będzie chciała formułować swoje uwagi w sposób bardziej ekspresyjny, ale od tego jest Sejm, od tego jest mównica sejmowa, żeby się spierać, oczywiście zawsze zgodnie z regulaminem [...] Nikt, nawet bardzo emocjonalnie podekscytowany porządkiem obrad nie może zapowiadać łamania prawa, bo musi się liczyć z konsekwencjami, jakie tego typu działaniami musiałby spowodować - powiedział wicemarszałek Sejmu.

 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Pierwsze czytanie we środę a od piątku WAKACJE SEJMOWE. Czy oni celowo to rozciągają na dwa miesiące, żeby przez całe lato ta sprawa wisiała w powietrzu? Po raz kolejny mam wrażenie, że te awantury są komuś na rękę i są starannie zaplanowane. Tyle że Polacy mają już naprawdę tego dość i chcą SPOKOJU, a nie wrzeszcych i kipiących z nienawiści Schetynów, Budków, Lisów, Michników i całej reszty.

Mam nadzieję , że to zostanie uchwalone w tej pierwotnej wersji

Z ta ustawa runalby kompletnie ostatni bastion obrony antypolskiej czerwonej holoty. Mam nadzieje ze z pomoca Boza sie uda zaprowadzic demokratyczny i sprwiedliwy porzadek w Polsce, ze Polska stanie sie normalnym panstwem prawa i sprawiedliwosci dla wszyskich obywateli, zlodziei z przestepczej organizacji i kasty mafii w togach tez - tak nam dopomoz Bog!

Po pierwsze proszę w to nie mieszać Pana Boga. Pan Bóg jest apolityczny.

Po drugie. Ludzie, ja rozumiem że TVN i GW manipulują, ale czy wy nie widzicie o co chodzi w ustawie w pierwotnym brzmieniu? Wygaszenie WSZYSTKICH członków Sądu Najwyższego i zostawienie tylko tych, których wybierze Minister Sprawiedliwości. To zupełnie tak jakby Tusk zarządził, że wyrzuca z sejmu wszystkich za wyjątkiem tych, którzy mu się podobają. Też byście protestowali. Bez obaw, niedługo i tak ci sędziowie którzy byli za komuny i tak odejdą z zawodu. Jednak wyrzucanie wszystkich "jak leci" jest sprzeczne ze sprawiedliwością.
Piszę to jako osoba, która głosowała na Pana Andrzeja Dudę, jako zdecydowany przeciwnik PO, KOD, Nowoczesnej, SLD, PSL itp.

Bóg jest apolityczny, ale nie jest aetyczny. A tu właśnie przebiega linia podziału. To nie jest spór o sposób dochodzenia do pomyślności kraju i obywateli, tylko o to, czy państwo ma być wspólnym dobrem, czy własnością sitw i kast.

tez mialam uwage do tej co tak Pana Boga brala w obrone zeby zostawic Go w kruchcie kosciola.

czwartek 20.07.2017 - ostatni dzień obrad sejmu, a więc tylko 3 dni na uchwalenie ustawy o SN, mam nadzieję, że w czwartek ustawa ta zostanie przedstawiona na biurko Pana Prezydenta do podpisu!

I Ja Również trzymam mocno kciuki Panowie bez cienia wahania trzeba Zreformować Całe Sądownictwo

przed wakacjami . Powinnismy miec dobre zasluzone wakacje.

Po 3 czytaniu ( glosowaniu ) w sejmie ustawe musi przeprowadzic senat. I jesli nie wniesie poprawek idzie ona do pana prezydenta. Senat do soboty rana zdazy. Powodzenia. I tak sie skonczy przestepcza kasta w sadzie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl