niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Wałęsa wyszedł ze szpitala. Internauci mają używanie

Dodano: 12.07.2017 [16:14]
Wałęsa wyszedł ze szpitala. Internauci mają używanie  - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska; na zdjęciu: kontrmanifestacja tzw. Obywateli RP i KOD
Od miesięcznicy smoleńskiej minęły zaledwie dwa dni, a Lech Wałęsa nagle ozdrowiał, wyszedł ze szpitala w Gdańsku i wrócił do domu. Ciekawe czy były prezydent śledzi, co w mediach społecznościowych pisali internauci na na jego temat?

Przypomnijmy, według pierwotnych planów Wałęsa miał wziąć udział w poniedziałek w tzw. kontrmiesięcznicy smoleńskiej w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu. Jak zapowiadał, m.in. wraz z Władysławem Frasyniukiem oraz działaczami KOD i tzw. Obywatele RP chciał demonstrować w obronie prawa do zgromadzeń. Tymczasem związkowcy „Solidarności”, w tym stoczniowcy z Wybrzeża szykowali się na spotkanie z TW Bolkiem. Do Warszawy przywieźli taczkę ze stosownym napisem. W sieci organizowano też spontaniczną akcję, która miała polegać na wręczeniu Wałęsie fotokopii jego zobowiązania do współpracy z komunistyczną bezpieką, z prośbą o wpisanie autografu.

Wszystko to na nic. Były prezydent udał się bowiem do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, na oddział kardiologii. Oficjalnie w związku z problemami z krążeniem. Nie odciął się jednak od internetu, co i rusz zamieszczając swoje zdjęcia na szpitalnym łóżku. Zagrzewał też do walki bojowników KOD i tzw. Obywateli RP oraz ich kamratów.

Publicznie do Władysława Frasyniuka. Władku jestem z Tobą w każdej Twojej decyzji i jej konsekwencjami, dobrej czy złej. Masz prawo powoływać i przywoływać publicznie. Na chwilę los mnie wyłączył, ale zaraz wracam 

- pisał Wałęsa.

Czytaj więcej: Wałęsa jątrzy nawet ze szpitalnego łóżka. „Zaraz wracam” – odgraża się

Dziś były prezydent poczuł się już lepiej.

Wypis ze szpitala miał miejsce po porannym obchodzie lekarskim

- poinformował dyrektor biura Wałęsy, Adam Domiński.

Temat nagłej choroby i hospitalizacji byłej głowy państwa szczerze rozbawił internautów.


Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Pan Bóg to jednak miłosierny jest. Wałęsa ledwie żyje, ale żyje. Ma szansę nawrócić się i zadośćuczynić przed śmiercią skrzywdzonym ludziom. Ale tego nie robi. Czyżby chciał dobrowolnie pójść na samo dno piekła.... Jego wybory życiowe zawsze nietrafione były i ten ostatni wybór w życiu też nieciekawy.

otoczony, wzajemom POmocom i wspolwspracom, jest jak nowy. na 10 sierpnia gotowy ma byc: prowadzacy.

Gdyby ten wynalazek trafił do szpitala psychiatrycznego to, bym się nie zdziwił, ale w tym przypadku to widać gołym okiem że zagrał na nosie swoim kolesiom po fachu, on to potrafi!!

Zdjęcia niestosowne- były prezydent nie ma koszuli?!! Od kiedy strój pielęgniarki odsłania połowę biustu?!!! W szkołach medycznych wykładowcy tego nie uczą!!!!Całość budzi duży niesmak, ale aby to zrozumieć, trzeba mieć klasę!!!

Do "blondynka" : Zazwyczaj sie powstrzymuje, tym razem po prostu nie moge.
O czym Pani mowi? Zadna pielegniarka na zadnym zdjeciu nie prezentuje tego rodzaju dekoltu ktory Pani komentuje. Jedyna kobieta " z dekoltem" jest aktorka z niezwykle popularnego przed laty " Benny Hill" , (UK), Pani oburzenie na sluzbe zdrowia w sprawie jej akurat dekoltu to glupota tak glupia, ze rownie glupi jest, szszszszsz, cichutko, chorym nie wolno przeszkadzac.

"chciał demonstrować w obronie prawa do zgromadzeń"
Zabraniać innym swobodnego, legalnego, demonstrowania w obronie... prawa do zgromadzeń.

Kuriozalne. Gdzie ci ludzie mają rozum?
Zgłoś demonstrację w innym miejscu i/lub terminie i demonstruj do woli.

Bolek- szmata nie do zdarcia...
Oto mały fragment z życia społ-politycznego w Polsce..
PiS organizuje miesięcznice tragedii Smoleńskiej.. a opozycja jest -przeciw..owym miesięcznicom. Choć, ich oponowanie ma dość specyficzny rodzaj. Oto >>białe róże.."TYM..czasem<< symbol "niewinności" ludzi z SB i WSI..i okolic -okolicznych..
te róże, POwcy-(TYMczasem)wpinają sobie na znak POparcia w klapę i mówią :- nie POpieramy..I to jest ich oficjalne stanowisko"
No więc tak jest demonstracja i kontr -demonstracja której się nie podoba 100 metrów ..jako i Amnesty aż International (aby lipy nie było) też 100 metrów uważa za brak demokracji.. 100 metrów jest skandalem!!!! I to musimy obalić!!! A kiedyś w latach PRL-u jak obalili "metra" to już pod stołem na piwko z żółtych firanek oczekiwali ..A tu, 100 metrów chcą obalać, 100 metrów- "zakłócające" demokrację!!!!
Jak by było ,dajmy na to: ustawowy rozdział- 50 metrów, czy- 20 ..albo -w ogóle rozdziału by nie było.. -demokracja byłaby.. byłoby MORDOBICIE.. i to byłaby -demokracja.. hamburdzka -"demokracja".. ale 100 metrów ? Jest niedoprzyjęcia
Można -przeciw -przeciwnikom , wystawić kontr -kontr manifestację..
I byłoby tak: manifestacja PiS-u i kontr które idzie siedzieć (by szybko ) i kontr, które kontruje to siadające kontr.. Jak widać możliwości są nieograniczone!!!
Tymczasem: 10.04.2010..to sprawa BARDZO POWAŻNA
Podobno, wspomniana "Amnesty IterNATIONAL"..chce zmienić nazwę...chodzi o to NATIONAL..a to jest..nie może tak być!!! Nie po to Bolek..grał w loto.. Merkel "gości" spraszała na "ostatnią wieczerzę"...Hamburg płonął jak RAIstag..
i inne trroryzmy się wyczyniały aby w nazwie tak zacnej organizacji figurowało tak wulgarne słowo jak "nacja"..
Bolek po wyjściu ze szpitala wydał komunikat " tow Frasyniuk , nie frasujcie się ..ja was nie zdradziłem , nie zdezertowałem". i dodaje -Na następnej kontr ja będę..albo w szpitalu albo w W-wie, to wpadnę..jak u Gargas' "
>>wierny jak Bolek<< - takie powiedzenie..Na Bolku możesz POlegać..jak na.. Amber Gold , też z Gdańska..

O, a ja widziałam, że TACZKĘ na BOLKA trzymał w rękach p. Majdzik z Krakowa... Mówił, że właśnie ona, ta taczka, wróciła z W-wy...P. Majdzikowi wierzę. Stoczniowcy skrewili?

Jak takie cóś dostało Nagrodę Nobla, oszukał wszystkich. Odebrać Bolkowi za zdradę narodu Polskiego i Polski.

Drogie Panie ,przecież to wstyd być na fotografii wraz z konfidentem.
Przecież on za zdradę powinien siedzieć - co najmniej.

Macierewicz – Wałęsa jest najpodlejszym zdrajcą „Solidarności”. Antoni Macierewicz wypowiedział się o osobach z kontrmanifestacji smoleńskiej – Grupa ludzi, których oni reprezentowali, skandowali „Wałęsa, Wałęsa”. Czyli nazwisko jednego z najgroźniejszych i najbardziej szkodliwych agentów bezpieki.

– Grupa ludzi, których oni reprezentowali, skandowali „Wałęsa, Wałęsa”. Czyli nazwisko jednego z najgroźniejszych i najbardziej szkodliwych agentów bezpieki. Jest ich idolem, symbolem, hasłem. Oni sami się w ten sposób najlepiej zdefiniowali. Zdrada jest ich imieniem. Przyjęcie imienia Wałęsy – jednego z najszkodliwszych i najpodlejszych zdrajców w ostatnich dziesięcioleciach wielkiego ruchu wyzwoleńczo- pracowniczego „Solidarność”, przyjęcie jako swój symbol, swoje hasło jest samookreśleniem najbardziej głębokim i najlepiej charakteryzującym tych ludzi, a to nazwisko jest symbolem zdrady – mówił w TV Info Antoni Macierewicz.

Ja rozumiem, że Bolek to „najpodlejszy zdrajca Solidarności”. Tylko dlaczego Krzysztof Wyszkowski (który sam przyznawał, że wiedzę o agenturalności Wałęsy miał od 1978 r.), czy Jarosław Kaczyński mimo posiadania wiedzy o jego agenturalności robili wszystko, by w latach 80-tych Bolek nie utracił władzy w „S”, a na początku lat 90-tych zrobili tego przygłupa Prezydentem RP. Ten bezmózgi plebejusz jest solą w oku „inteligentów” (cwaniaków) z WZZ. Oni mieli taki plan żeby właśnie wypchnąć tego idiotę na czoło barykady. Przeliczyli się jednak bo przygłup miał swoich oficerów prowadzących (posiadających ogromną wiedzę operacyjną) którzy nim kierowali. Sanacyjni socjaliści zostali wydymani i na dłuższy czas odstawieni od koryta. Ci wieczni „opozycjoniści” do dziś nie mogą mu tego darować. Jednak to tylko głaskanie a nie żadne ciosy. To samo tyczy się Peło,SLD czy PSL. Był audyt,krzyczano o aneksie WSI, mówiono o ustawie 1066, aferach…i co? I NIC!!! Nikt w tym kraju nikogo nie zamknie. Wszyscy są równo ubabrani w gównie i nie ruszą siebie nawzajem. Zamykani są tylko prawdziwi Polacy i patrioci.

Jest to gorzka prawda. Wtedy też, tak nawiasem, zniszczono na wiejskim cmentarzu grób nieślubnego synka Wałęsy i zastraszono jego matkę tak skutecznie, że do dziś odmawia ona jakiejkolwiek rozmowy na temat swej młodzieńczej przygody. To oczywiście sprawa z innej zupełnie parafii, ale pomocna dla zrozumienia pokrętnej psychiki Wałęsy. Pomocna do znalezienia odpowiedzi na pytanie, które zadawać sobie dziś muszą tak liczni obrońcy „Bolka”, starający się go wybielić, zrelatywizować jego czyny, zanegować winę wbrew wszelkim faktom oraz dowodom, i nawet – co najtrudniejsze – wbrew samemu Wałęsie, który im w tym wybielaniu swoim tępym pójściem w zaparte i zmyślaniem coraz to nowych sprzecznych z poprzednimi wersji, oj, bynajmniej nie pomaga. Ale to było oczywiście w czasach, gdy górą była sitwa Wałęsy. Teraz punkt siedzenia się Wałęsie zasadniczo zmienił, a wraz z nim także punkt widzenia. Skończyło się okadzanie „mędrca Europy”, donosy kapusia „Bolka” pokazano całemu światu wraz z niezbitymi dowodami ich autentyczności, nowe zarządy spółek skarbu państwa, wydojonych przed laty przez tzw. Instytut Wałęsy upomniały się o zwrot wziętych na lipne „programy” grantów – słowem, nie pozostało Wałęsie nic innego, niż rzucić na szalę walki z PiS ostatni atut: swój zad, który właśnie obiecał usadzić najbliższego dziesiątego na trasie przemarszu pisowskiej „miesięcznicy smoleńskiej”.

Jego działalność agenturalna. Członek mosadu udający patriotę!!!!!! To dyskwalifikacja z życia politycznego!!!! Proszę odebrać nagrodę Nobla!!!

Przejście pod WSW to awans, przecież współpraca Bolka z WSW po incydencie z SB jest oczywista dla wszystkich. Skok przez stoczniowy płot wykonany był motorówką wojskową i to fakt powszechnie znany od ponad 20 lat. SB to cywile, WSW to wojsko, a walka Bolca już jako "prezydęta" Polski o zachowanie jakieś formy obecności wojsk rosyjskich w bazach Czerwonej Armii po 1993 przecież stąd wynikła, realizacji długoterminowych interesów szajki WSW. Bolkowi zawdzięczamy stracone szanse dla Polski. Gdyby nie on, PKB mogłoby już sięgać 18tys $ a nie 13tys $ jak teraz.Armia byłaby już silna a miliony Polaków nie musiałoby poniewierać się za granicą. Byli SB-cy, WSW-oki i WSI-oki, którzy oddadzą dokumentację i wiedzę tych służb do IPN poprzez m.in. Gargas, mają chyba szansę zachować dotychczasowe emerytury. Jestem za!!! Tylko oczyszczenie życiorysów, lustracja wielopokoleniowa, powrót do prawdziwych nazwisk i transparentność. Dekomunizacja również w Kościele i żyć w prawdzie.

Ja z Kiszczakiem wódkę pił
Z Jaruzelskim się całował
Ja z Kwaśniewskim z całych sił
Nowom Polskie żem budował

Wolne związki żem zakładał
Mocowałem siem z ubecjom
Nie chcem dzisiaj z tobą gadać
Ty niedobre krnąbrne dziecko

To samo zło hej wiśta wio
Jak ono mnie się odpłaca
Idzie na dno hej wiśta wio
A ze mnie robi pajaca

Stałem ja na barykadzie
Sam !... no może tylko z Wajdą
Teraz nie chcom króla w stadzie
Swoją przyszłość widzę czarno

Rebus - ALE CHLEW SA

Nie trzeba żadnych przeróbek
Nawet przecinka lub kropki
Prześmiewczy hołd dla podróbek
Uwłaszczona komuna i kmiotki

Mógł być Piorunem Herosem Struną
Kuszą Amurem lub Morfeuszem
Jednak oficer prowadzący
Nazwał go Bolkiem – wyjaśnić muszę

Takie prostackie i bez polotu
Niedopatrzenie gościa z Urzędu
Pomyślał chwilę - żadnych kłopotów
W podpisie Bolek …..nie zrobi błędu

Ja wiem że wredny jestem szalenie
Tylko nieliczni tak być potrafią
Chętnie przeczytałbym doniesienie
W związku ze ….”składniom i ortografiom”

Ten żelazny temat pt.Włęsa jest w tym celu,by media miały
temat.I to wszystkie media, te za i przeciw! A ten drań
i podły sługus komuny,a ścislej czerwonego zaborcy Polski powinien dawno zostać osądzony za ludzkie krzywdy i siedzieć
w kryminale na dożywotce.Ta zabawa z tym draniem brdzo żle
Siwadczy.Pokazuje się obywatelom w sposób bezkrytyczne
nowy rodzaj bezprawia.Ale w jakim celu ja to piszę tracąc czas?!

Jesli ostatnie zdjecia sa Oryginalne... to "nie wesolo" Bolus wyglada...??

Bolek, ty sie po szpitalach wlóczysz, a kiszczak z jaruzelem na ciebie w kotle czekaja. Ile jeszcze maja czekac? Rozbisurmaniles sie, kiedys to od razu pedziles, jak którys z nich tylko palcem kiwnal.

Kabarety do kwadratu :)

Czy pracownicy I pracownice szpitala powariowali? Goly facet to ...brak kultury, szacunku do ww.

I tak wasze twarze poszly w wirtualny swiat...I beda tam na dlugo!

Ojej, za miesiąc chyba będzie musiał się schronić w psychiatryku...

Gdyby ten dwunogi miał naprawdę problemy z sercem, to w żadnym wypadku kardiolog nie zgodziłby się na wpisy, fotki itp żeby nie podwyższać adrenaliny w organiżmie. Po prostu stchórzył i wystawił kumpli do wiatru. A może się mylę?

Bolek pójdzie 9 sierpnia na 2 dniowe badania kontrolne.

Mam prosbę
Nie piszcie obywatele RP bo RP to RZECZYPOSPOLITA POLSKA a ONI to OBYWATELE Rosji Putinowskiej

O_brzygatele R_usskiej P_ut(a)iny.

Put(a)in to po francusku qrwa, a qrwa po słowacku to suka, tak więc do wyboru - Obrzygatele Russkiej ...

Gonić qrwy i złodziei, te antypolskie Pomioty.

Te głupie pielęgniary nie wiedzą że wystawiają się na pośmiewisko

...zastanawiam się tylko czy robiły to z dobrej i nie przymuszonej woli. Tak nieświadome czy z całego personelu szpitalnego udało się ich (aż) tyle namówić?

Zgadza się. Wstydu nie mają.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl