imigranci
I już im się pakt o imigrantach sypie… Bez USA, Austrii, Węgier i może także Polski
Nawet jeśli tylko jeden czy dwa kraje unijne nie przystąpią do paktu ONZ o migracji, to osłabi to pozycję UE jako globalnego gracza - oświadczył dziś na forum ekonomicznym w Berlinie przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. Tegoż dnia Bułgaria oświadczyła, że nie podpisze dokumentu. Wcześniej taką samą decyzję podjęli USA, Austria i Węgry. W ich ślady mogą pójść też Polska i Czechy…