Gazeta Wyborcza
"Wyborcza" zaczyna panikować? Przegrane wybory "to będzie koniec wolności i demokracji"
W "Gazecie Wyborczej" Dorota Wysocka-Schnepf, była dziennikarka TVP, alarmuje czytelników: kolejnej szansy dla Platformy Obywatelskiej nie będzie. Jeśli opozycja przegra wybory z PiS, straci - być może bezpowrotnie - nadzieje na powrót do władzy. Co gorsza dla antypisowskiego bloku, na naszych oczach rozpada się Trzecia Droga. A osobny start Polski 2050 i PSL to groźba wypadnięcia poza próg jednej z tych partii.
Opinia warszawiaków nie w smak „Wyborczej”. Konkurs przedłużono, bo wygrywała "niewłaściwa" księgarnia
Miasto Warszawa zorganizowało konkurs na ulubioną niezależną księgarnię warszawiaków. Pomimo tego, że zwycięzca okazał się oczywisty, opinia mieszkańców stolicy nie spodobała się „Gazecie Wyborczej”. Teraz bezkonkurencyjny laureat informuje, że ze stroną konkursu „dzieje się coś dziwnego”