alkohol
Kierował autobusem, będąc pod wpływem alkoholu
Funkcjonariusze policji w Radomiu zatrzymali kierowcę autobusu miejskiego, który prowadził pojazd będąc pod wpływem alkoholu oraz substancji odurzających. Jak poinformowała w poniedziałek młodsza aspirant Dorota Wiatr-Kurzawa z radomskiej komendy, interwencję zgłosił jeden z pasażerów, zaniepokojony zachowaniem kierowcy.