Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Niezwykła kampania wyborcza w USA. "Trzy parafie zdecydują o tym, kto będzie prezydentem"

Wybory prezydenckie w USA już wkrótce, a to oznacza czas wytężonej kampanii wyborczej. Tomasz Sakiewicz i Michał Rachoń przyglądali się na żywo, jak wyglądał wiec Donalda Trumpa w Filadelfii. Stan Pensylwania może być kluczowy, jeżeli chodzi o końcowe rozstrzygnięcie.

Wiec Donalda Trumpa
fot. Tomasz Sakiewicz - Telewizja Republika

5 listopada w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory prezydenckie. Urzędujący prezydent Joe Biden ubiega się o reelekcję, lecz na najważniejszy urząd w USA kandyduje również były prezydent Donald Trump. Ta kampania wyborcza zapowiada się fascynująco. 

"Trzy parafie zdecydują"

Prezes zarządu TV Republika Tomasz Sakiewicz i dyrektor programowy stacji Michał Rachoń uczestniczyli w wiecu Donalda Trumpa w Filadelfii (stan Pensylwania), tym samym rozpoczynając relacjonowanie amerykańskiej kampanii wyborczej dla Telewizji Republika. 

- Donald Trump zaczął kampanię w Filadelfii, a my zaczynamy relację w miejscu, które być może rozstrzygnie o zwycięstwie, kto będzie prezydentem USA. Te kilkadziesiąt głosów elektorskich zależy od kilkudziesięciu tysięcy głosów stanu, w którym mieszka 800 tysięcy Polaków. Trzy parafie zdecydują o tym, kto będzie prezydentem USA - powiedział Tomasz Sakiewicz.

Jak zapewnił Michał Rachoń, Telewizja Republika będzie relacjonować kampanię i przyglądać się temu, jak głosują Polacy. Jak usłyszeliśmy, Republika to najważniejsza telewizja dla amerykańskiej Polonii. 

Na nagraniu możecie zobaczyć, z jakim rozmachem przygotowany został wiec Donalda Trumpa w Filadelfii. Kampania wyborcza w USA nabiera rumieńców!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Tomasz Sakiewicz #Michał Rachoń #USA #wybory

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo