Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Sobowtór w delegacji, a Putin obłożnie chory? Tak twierdzi ukraiński ekspert

Zdaniem ukraińskiego eksperta wojskowego płk rez. Olega Żdanowa, podczas niedawno zakończonej wizyty w Chinach, Rosję reprezentował nie Władimir Putin, lecz jego sobowtór. Ma na to wskazywać szereg gestów i zachowań, które nie są spotykane u rosyjskiego zbrodniarza wojennego. Żdanow twierdzi, że Putin jest chory i przebywa w jednej ze swoich rezydencji.

Władimir Putin
kremlin.ru

Podczas ostatniego spotkania w Pekinie, przywódca chińskich komunistów Xi Jinping przekonywał o zacieśniającej się współpracy z Rosją. Mówił m.in. o rekordowo wysokiej wymianie handlowej. Zaapelował też o wspólne działania Rosji i Chin na rzecz utrzymania "równości i sprawiedliwości" międzynarodowej.

Z kolei zachodnie agencje prasowe podkreślały, że wizyta Putina w Pekinie jest drugą oficjalną zagraniczną podróżą dyktatora po tym, jak w marcu br. Międzynarodowy Trybunał Karny (MTK) wydał za nim list gończy w związku z prowadzonymi przez Rosję deportacjami dzieci ukraińskich. Wcześniej Putin odwiedził Kirgistan. 

Tymczasem zdaniem ukraińskiego eksperta wojskowego, płk rez. Olega Żdanowa, wcale nie jest pewne, że w Państwie Środka osobiście gościł Putin. Jego zdaniem, rosyjskiego zbrodniarza zastąpił sobowtór. Ponadto, taka podmiana nie miała związku z wiszącym nad Putinem listem gończym (Chiny nie są sygnatariuszem Statutu Rzymskiego, więc nie miały obowiązku go aresztować), lecz z jego stanem zdrowia. 

Według Żdanowa, prawdziwy Putin jest chory i przebywa w jednej ze swoich rezydencji, otoczony lekarzami.

Komentując wizytę Putina w Pekinie, pułkownik Żdanow wskazuje, że w odróżnieniu od prawdziwego Putina, sobowtór w Pekinie swobodnie gestykulował prawą ręką, wymachiwał rękami na konferencji prasowej, nie kulał, nie pokasływał, używał znacznie prostszego i emocjonalnego słownictwa. Na lotnisku podawał chińskim urzędnikom na powitanie lewą rękę, ale potem Xi Jinpingowi już prawą.

– podaje portal Kresy24.pl.

O złym stanie zdrowia Putina informuje też telegramowy profil "Generał SVR", prowadzony prawdopodobnie przez emerytowanego generała Służby Wywiadu Zagranicznego FR. W weekend poinformował on, że u Putina doszło do zatrzymania akcji serca.

 

 Źródło: niezalezna.pl, Kresy24.pl

 

#Rosja #Ukraina #Putin #sobowtór #choroba #dyktator #Chiny

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Konrad Wysocki
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo