Ekonomista kojarzony z PO doradza opozycji: Musicie kłamać, żeby wygrać z PiS [WIDEO]

Kojarzony z Platformą Obywatelską Bogusław Grabowski był dziś gościem Radia Zet. Ta wizyta w studio przejdzie do historii za sprawą jednego prostego pytania. „Czy pan proponuje dziś opozycji: słuchajcie, chcę żeby PiS przegrał, wiec musicie troszeczkę nakłamać? – pytał prowadzący. Grabowski bez cienia wątpliwości odpowiedział: „Tak. Dokładnie tak”.

Ekspertowi PO zebrało się na szczerość. Musicie kłamać, żeby wygrać z PiS
/twitter.com/hipopokryzja/screen

Ekspert ekonomiczny PO Bogusław Grabowski wyjawił dzisiaj program Platformy Obywatelskiej na najbliższe wybory. Kłamać, kłamać i jeszcze raz kłamać.

Redaktor Bogdan Rymanowski zadawał serię pytań, na które gość odpowiada „tak” lub „nie”.

Politycy muszą kłamać, by wygrać wybory – pytał Bogdan Rymanowski.
–  „Tak” – odpowiedział ekonomista.
Czy pan proponuje dziś opozycji: Słuchajcie, chcę, żeby PiS przegrał, więc musicie troszeczkę nakłamać? – dopytał prowadzący.
Tak. Dokładnie tak – mówił Grabowski.
Opozycja, liderzy mają kłamać? – pytał z niedowierzaniem redaktor.
Panie redaktorze. Najważniejszym celem dla opozycji jest odsunięcie PiS od władzy – dodał ekspert PO.

Wideo:

Grabowski zaznaczył, że „wypowiada się nie po to, by mieć sympatię czy antypatię wśród polityków tylko, żeby na podstawie wiedzy, którą zdobyłem dzielić się z innymi”

Bogusław Grabowski "zasłynął" już wcześniej. Na początku roku wskazał, że należałoby wycofać te programy socjalne, które są bezskuteczne. Wśród nich wymienił 500+ oraz 13 i 14 emeryturę.

"Należałoby wycofać programy socjalne - bezskuteczne. Np. 500 plus dla najbogatszych. Natychmiast! Drenujemy pieniądze od biedniejszych do najbogatszych. Takich programów jest dużo"

– mówił w styczniu Grabowski, były członek Rady Polityki Pieniężnej.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#opozycja #Platofrma Obywatelska #Bogusław Grabowski #Tusk

Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Komentarze (167)
Anonim 14.04.2023 22:02
ale ryj.
Anonim 14.04.2023 17:26
odebrac balasowi tytuly naukowe.p.duda nie spac.
oczywiście ! 14.04.2023 13:42
Totalna opozycja będąc bezsilną musi posiłkować się kłamstwem . Nie mają nic mądrego ani dobrego dla Polaków !! To swołocz !
emeryt 14.04.2023 13:40
Drodzy czytelnicy , to nie jest żaden ekonomista ! To jest jeden z bohaterów czeskiego serialu animowanego pt." Sąsiedzi " . Nikt poważny nie odwoływałby się do sugerowania kłamstw dla celów politycznych . Tylko jeden z Sąsiadów lub jakaś kanalia .
sarmata_40 14.04.2023 11:27
Tych politycznych zasrańców z PO/KO nie trzeba namawiać do kłamstw, ONI przecież mają już w genach tę nikczemną zasadę. P. Bogusławie G. może przy okazji namówiłby ich Pan, aby się opamiętali, a ich rozumy znalazły by się tam, gdzie być powinny, a nie poniżej gumy od majtek.Cenna uwaga przed nadchodzącymi wyborami.
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo