Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

„Nasi przodkowie nie byli zbrodniarzami” - przekonuje europoseł AfD. I dodaje: „Niemcy mają podstawy do dumy”

W swoim wystąpieniu, opublikowanym na portalu społecznościowym X (dawniej Twitter), niemiecki europarlamentarzysta z ramienia Alternatywy dla Niemiec (AfD) przekonywał, że „nasi przodkowie nie byli przestępcami”, a Niemcy „mają podstawy do dumy z kraju i z ludzi, którzy go zbudowali”. - Spośród całego obecnego rewizjonizmu w kwestii II wojnie światowej, to jest na pewno najbardziej niepokojące – skomentowano na profilu X (Twitter) Reparations-for-Poland.com

Rewizjonizm w kwestii II wojny światowej
pixabay

„Niemieckie pieśni, niemiecka jakość, niemiecka poezja, niemiecka myśl – to wciąż ma cudowne brzmienie na świecie. Wszędzie też Niemcy są bardziej lubiani, niż przez swoich własnych polityków, nauczycieli i profesorów”

– stwierdził Krah.

„Kiedy na nowo odkryjesz, czego dokonali twoi przodkowie, również ty będziesz mógł się wyprostować i nie musiał już bać. (…) Dowiedz się zatem, co robili dziadkowie i babcie, prababcia i pradziadek, skąd przybyli, jak walczyli i cierpieli”

– zachęca polityk. „Pomyśl, co to oznacza dla Ciebie i uświadom sobie, że żyli i chcą (…) być z Ciebie dumni. Tak jak pewnego dnia ty będziesz dumny ze swoich potomków. Tu (…) chodzi o wielką całość, o ciebie i o nas jako naród” – podkreślił polityk.

46-letni Krah jest członkiem federalnego zarządu AfD, od 2019 roku jest posłem w Parlamencie Europejskim. Jest też głównym kandydatem AfD w wyborach europejskich w 2024 roku.

Federalny Urząd Ochrony Konstytucji zaliczał jego wypowiedzi za nacjonalistyczne, islamofobiczne, ksenofobiczne i antykonstytucyjne.

„Spośród całego obecnego rewizjonizmu w kwestii II wojny światowej, to jest na pewno najbardziej niepokojące”

– skomentowano na profilu X (Twitter) Reparations-for-Poland.com, przytaczając wystąpienie polityka AfD.

 Źródło: niezalezna.pl, pap

 

#Niemcy #AfD

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Wczytuję ocenę...
Wideo