Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Wściekły amok rosyjskiej telewizji przez koszulkę „Achtung Russia”! Zobacz FILM

Twarz Putina jak trupia czaszka, a słowo „Russia” z symboliką niemieckiego SS – to dziś najpopularniejsza koszulka w Polsce, a może i na świecie. Jej popularność doprowadza rosyjskie władze do białej gorączki, bo uderza w mit wpajany każdemu rosyjskiemu dziecku – o bohaterskiej Armii Czerwonej, co uratowała świat od Hitlera. Ciągiem dalszym tej walki ma być zwalczanie… ukraińskich faszystów. Tyle, że w te bzdury nikt poza Rosją już nie wierzy. Na filmie zaprezentowanym przez Piotra Lisiewicza w „Wywiadzie z chuliganem”, w którym gościem był autor koszulki Wojciech Korkuć, pokazane zostały reakcje rosyjskich telewizji na koszulkę, od której zaczynały się w Moskwie… serwisy informacyjne. Fragmenty z rosyjskich telewizji obejrzeć można w 2 minucie programu [ZOBACZ FILM na końcu tekstu].

kadr z programu "wywiad z chuliganem" Piotra Lisiewicza

Jak przypomniał Wojciech Korkuć, nie tylko rosyjskie władze, które złożyły w polskim MSZ notę protestacyjną przeciwko koszulce, ale i Prokuratura za rządów PO-PSL ścigała go za umieszczoną na niej grafikę. A teraz założył ją nawet Kuba Wojewódzki, skądinąd wyśmiewany na innym… plakacie Korkucia. 

Ci, którzy mieli co do tej koszulki pewne wątpliwości, a nawet chcieli mnie za nią ścigać, chyba już ich nie mają. Ktoś mi napisał na twitterze: najgorsze jak jakiś Nostradamus weźmie się za projektowanie plakatów. Ale bardzo bym chciał, żeby ta koszulka przestała być aktualna, by wskutek upadku Putina to była ostatnia fala jej popularności.
- stwierdził.

Oczywiście w kłamliwej wersji historii, jaką przedstawiają rosyjskie telewizje nie ma miejsca na pakt Ribbentrop-Mołotow ani rosyjskie metody, bliźniaczo podobne do hitlerowskich. 

Bardzo ścisła współpraca między Niemcami i Rosją zawsze kończy się wojną, co widzimy dzisiaj.
- stwierdził w „Wywiadzie z chuliganem” Wojciech Korkuć.

Wywiad z chuliganem jest koprodukcją Radia Poznań i Telewizji Republika. Aby oglądać go co tydzień na YouTube, warto zasubskrybować kanał Radia Poznań, gdzie nowe odcinki pojawiają się w każdy poniedziałek o 10.00.

Amok rosyjskich telewizji obejrzeć można na filmie poniżej w 2 minucie:

 

 Źródło: niezależna.pl, Telewizja Republika, Radio Poznań

 

#Telewizja Republika #Ukraina

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mn
Wczytuję ocenę...
Wideo