Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Państwo Islamskie wzywa do mordów na Zachodzie. Na celowniku dżihadystów mają znaleźć się... seniorzy

Hiszpański dziennik "La Razon" przekazał niepokojące informacje. Mianowicie - samozwańcze Państwo Islamskie (Daesh) wezwało dżihadystów mieszkających w krajach Zachodu do przeprowadzania... zamachów na seniorów. Ma być to "odwet" za "śmierć tysiące muzułmańskich kobiet i dzieci".

FLICKR.COM/ DAY DONALDSON/CC BY 2.0

Madrycka gazeta powołująca się na komunikaty rozsyłane przez afgańską komórkę Państwa Islamskiego, podała, że zachęty do popełniania aktów terroru kierowane są do tzw. samotnych wilków, czyli radykalnych muzułmanów gotowych w ramach samodzielnej akcji do przeprowadzenia zamachu terrorystycznego.

Według “La Razon” autorem komunikatów zachęcających do zabijania seniorów, szczególnie starszych kobiet na terenie UE i USA, jest Abu Khuroson Al-Mudżohid z afgańskiej komórki Daesh, zwanej ISPK.

“Uchodzi on za największego propagandystę oraz stratega tej grupy terrorystycznej”

- napisał “La Razon”, zaznaczając, że Al-Mudżohid wezwał “samotne wilki” do zabijania zachodnich “niewiernych” w ramach zemsty za “śmierć tysięcy muzułmańskich kobiet i dzieci”.

"Seniorzy jak wrogowie na polu bitwy"

Gazeta przypomniała, że w jednym z ostatnich komunikatów dżihadysta napisał, że “życie niewiernych w USA i w Europie musi zamienić się w piekło”.

Al-Mudżohid stwierdził też, że ataki na seniorów muszą prowadzić do “wybuchowego efektu psychologicznego”, który uznał za równorzędny z “zabiciem tysięcy wrogich żołnierzy na polu bitwy”.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Państwo Islamskie #dżihadyści #zachód #seniorzy #zabójstwo #morderstwo #śmierć

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

az
Wczytuję ocenę...
Wideo