Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

3-latek powiedział, że jest dziewczynką. Matka... chwali się transpłciowym dzieckiem

Trzylatek, pytany o to, czy jest chłopcem, czy dziewczynką wskazał na płeć żeńską. Od tego czasu jego rodzice traktują go jak córkę. Przypadek opowiada sama matka dziecka. Czy chęć zabłyśnięcia rodziców w Internecie wykracza poza ramy zdrowego rozsądku?

To jest cena bycia "na czasie"?
pixabay.com

Swoją historię kobieta opowiedziała za pośrednictwem TikToka odpowiadając na pytania. Jedno z nich dotyczyło tego, jak dziecko Internautki zakomunikowało jej, że nie chce być traktowane jako chłopiec. Kobieta stwierdziła, że to kolejne "pomocne pytanie" i opowiedziała swoją historię.

Cena bycia "na czasie"

Do "ujawnienia" miało dojść podczas kontroli 3-latka przez pediatrę. Lekarz zapytał, czy jest chłopcem, czy dziewczynką. Chłopiec miał spojrzeć medykowi w oczy i odpowiedzieć "jestem dziewczynką". Matka traktuje je teraz... jak córkę, a w Internecie chwali się "transpłciowością dziecka".

"Od tego czasu mówi nam, że jest dziewczynką. Niecały rok temu zaczęła nas poprawiać co do zaimków. "Nie jestem "nim", jestem "nią". Minęło 2,5 roku odkąd się ujawniła"

- twierdzi Internautka. 

Kobieta przekazuje również, że gdy zauważyła, że dziecko ma zamiar powiedzieć o tym ojcu, sama mu o tym powiedziała. "Nie chciałam, żeby odpowiedział słabo" - stwierdziła.

 

 Źródło: niezalezna.pl, TikTok

 

#transseksualiści #TikTok #LGBT

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Mateusz Święcicki
Wczytuję ocenę...
Wideo