Czy rząd Tuska ma Wielki plan rozbrojenia Polski » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Zbigniew Boniek rozpętał burzę krótkim wpisem: "Gdyby nie Donald Tusk"

Zbigniew Boniek lubi, gdy jest o nim głośno, nie stroni również od politycznych komentarzy. Tym razem - jak można się domyślać znając jego wcześniejsze wpisy, chciał uderzyć w prezydenta Andrzeja Dudę - ale nie do końca mu się udało.

Porażka z Łotwą do dziś wypominana jest Bońkowi
Tomasz Jędrzejowski/ Gazeta Polska - Tomasz Jędrzejowski/ Gazeta Polska

Sprawa zatrzymania posłów PiS Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika rozpala emocje. Obaj zostali ułaskawieni przez prezydenta Andrzeja Dudę, ale pomimo tego Policja otrzymała z sądu dokumenty dotyczące ich doprowadzenia do aresztu.

Boniek chciał uderzyć w Dudę?

Zbigniew Boniek, który w przeszłości nie stronił od politycznych komentarzy, tym razem ponownie postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych.

Pomyśleć, że cały ten bałagan jest przez jednego człowieka. Dowolna interpretacja

- napisał były prezes PZPN.

Boniek - sądząc po jego wcześniejszych wpisach na Twitterze - nie darzy sympatią prezydenta Dudy. Były piłkarz "zasłynął" szczególnie wypowiedzią po wyborach w 2020 roku, gdy ubolewał nad zwycięstwem obecnego prezydenta. Przy okazji Boniek obraził sporą grupę wyborców słowami:

Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska.

Można się domyślać, że Boniek znów celował w Dudę, ale... patrząc na dużą cześć komentarzy pod jego wpisem trafił w Donalda Tuska. To bowiem obecnemu premierowi, a po części także Szymonowi Hołowni, internauci przypisują winę za obecny chaos w Polsce.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Zbigniew Boniek #Donald Tusk #Andrzej Duda

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wideo