Setki tysięcy imigrantów wjadą do Polski. Dziesiątki milionów do Europy » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Lionel Messi może sięgnąć po medal na igrzyskach olimpijskich w Paryżu: "Ma otwarte drzwi"

Argentyńczycy w niedzielę zapewnili sobie udział w igrzyskach olimpijskich w Paryżu, a trener piłkarskiej drużyny zapewnia, że do zespołu może dołączyć Leo Messi. "Ma otwarte drzwi, aby do nas dołączyć" - powiedział Javier Mascherano.

Leo Messi
leomessi - facebook.com

Lionel Messi ma już w dorobku olimpijskie złoto, a więc nie wiadomo czy perspektywa walki o kolejny medal w Paryżu będzie dla niego kusząca. W olimpijskim turnieju piłkarzy grają zasadniczo drużyny złożone z zawodników do lat 23, ale w kadrze może znaleźć się trzech starszych. I z tej furtki mógłby skorzystać słynny Argentyńczyk.

Mascherano zaprasza Messiego do Paryża

Wszyscy znają moje relacje z Leo. Ma otwarte drzwi, aby do nas dołączyć

– podkreślił Javier Mascherano, który grał z Messim nie tylko w reprezentacji Argentyny, ale i w klubowym zespole Barcelony.

Przed turniejem kwalifikacyjnym w wenezuelskim Caracas Mascherano wspominał też o możliwości powierzenia funkcji trenera ekipy na igrzyska selekcjonerowi mistrzów świata - Lionelowi Scaloniemu.

"Albicelestes" triumfowali w olimpijskim turnieju piłkarskim w 2004 i 2008 roku. W tym drugim przypadku - na igrzyskach w Pekinie - w składzie z 21-letnim wtedy Messim, który w 2022 roku poprowadził drużynę narodową do tytułu mistrza świata, a obecnie jest zawodnikiem Interu Miami.

 Źródło: pap, niezalezna.pl

 

#Lionel Messi #Paryż 2024

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
jm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo