Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »
Z OSTATNIEJ CHWILI
Bartosz Lewandowski: Marcin Romanowski podjął decyzję o pozwaniu Donalda Tuska za naruszenie jego dóbr osobistych • • •

Internauci śmieją się ze Zbigniewa Bońka. ZOBACZ MEMY

Zbigniew Boniek był wybitnym piłkarzem. Później było różnie. Skompromitował się w roli selekcjonera reprezentacji Polski i szybko zrezygnował ze stanowiska. Jako prezes PZPN na trenera Biało-czerwonych mianował m.in. Jerzego Brzęczka, czego niektórzy kibice nie mogą mu wybaczyć do dziś. Zapraszamy do obejrzenia galerii memów z Bońkiem w roli głównej.

Zbigniew Boniek
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

Zbigniew Boniek może pochwalić się znakomitą karierą piłkarską, której zwieńczeniem był medal mistrzostw świata wywalczony z Biało-czerwonymi podczas mundialu w Hiszpanii w 1982 roku i transfer do Juventusu. Po przejściu na sportową emeryturę Boniek z umiarkowanym (mówiąc delikatnie) szczęściem próbował swoich sił jako trener.

Pasmo porażek Zbigniewa Bońka

W roli selekcjonera reprezentacji Polski poniósł kompromitującą porażkę z Łotwą, a niedługo później zrezygnował z pracy. Jako prezes PZPN na stanowisko głównodowodzącego Biało-czerwonych mianował nie mającego większych sukcesów trenerskich Jerzego Brzęczka, którego po serii słabych meczów zdymisjonował i nieoczekiwanie zastąpił Paulo Sousą.

Obecnie Boniek pełni rolę wiceprezesa UEFA i z upodobaniem dzieli się swoim opiniami na różne tematy w mediach społecznościowych. Szczególnie "zasłynął" swoim komentarzem dotyczącym wyborów prezydenckich w Polsce w 2020 roku, gdy ubolewał po zwycięstwie Andrzeja Dudy:

Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludzi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska.

Boniek cały czas jest bardzo aktywny na Twitterze. Ostatnio między innymi starał się przekonać, że pomysł budowy CPK w Polsce, to nie jest trafna inwestycja, co spotkało się z mocnym odzewem internautów. Boniek mówił wówczas, że stał się ofiarą "prawicowego hejtu".

Więcej memów znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Zbigniew Boniek #memy

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wideo