Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Gromy na polskiego piłkarza po meczu z Czechami. Jego zachowanie wywołało burzę

Kibice piłkarskiej reprezentacji Polski wciąż są wściekli po słabym występie Biało-czerwonych w meczu z Czechami. Oliwy do ognia dolała publikacja nagrania, które pokazuje reakcję Roberta Gumnego na stratę piłki w środkowej strefie boiska.

Robert Gumny rozegrał słaby mecz przeciwko Czechom
Fot. Tomasz Jędrzejowski/ Gazeta Polska

Polscy piłkarze fatalnie rozpoczęli eliminacje do Euro 2024. W piątkowy wieczór w Pradze Czesi nadspodziewanie łatwo pokonali Biało-czerwonych 3:1. Rywale już po niespełna trzech minutach prowadzili dwoma bramkami, a Biało-czerwoni niespecjalnie potrafili przeciwstawić się dobrą grą.

Brak zaangażowania?

Serca kibiców drużyny narodowej wciąż pełne są negatywnych emocji, co potwierdzają komentarze pod umieszczonym w mediach społecznościowych nagraniem z reakcją Roberta Gumnego na stratę piłki. Obrońca niemieckiego Augsburga w sytuacji gdy Czesi przejęli futbolówkę w środkowej strefie boiska i ruszyli z kontratakiem bezradnie zwiesza głowę i... truchcikiem wraca na własną połowę.

Bliźniacza sytuacja miała miejsce podczas niedawnych mistrzostw świata w Katarze. W meczu 1/8 finału z Francją rywale ruszyli z kontrą, a Krystian Bielik wracał pod bramkę w takim tempie, że... wyprzedził go sędzia spotkania. Co ciekawe zawodnik Birmingham City nie mógł być wtedy specjalnie zmęczony, bowiem zaledwie trzy minuty wcześniej pojawił się na murawie z ławki rezerwowych.

Biało-czerwoni okazję do zmazania plamy po występie w Pradze będą mieli już w poniedziałek. Biało-czerwoni w drugim meczu eliminacji Euro 2024 zmierzą się w Warszawie z Albanią. W grupie znajdują się także drużyny Wysp Owczych i Mołdawii. Na turniej finałowy przepustki wywalczą dwa najlepsze zespoły w tabeli.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Robert Gumny #eliminacje Euro 2024 #Polska-Czechy ##CZEPOL

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo