Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Polscy piłkarze kompletnie zawiedli w Pradze: "Gorzej być nie może"

Biało-czerwoni zaliczyli koszmarny początek eliminacji do Euro 2024. W piątkowy wieczór Polacy przegrali w Pradze 1:3 z Czechami. "Gorzej być nie może" - przyznał Jan Bednarek w rozmowie z TVP Sport.

Polacy eliminacje do Euro 2024 rozpoczęli od porażki z Czechami
fot. twitter.com/LaczyNasPilka

Fernando Santos zapewne inaczej wyobrażał sobie początek eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy w wykonaniu prowadzonej przez niego od niedawna reprezentacji. Biało-czerwoni stracili pierwszego gola w Pradze już po trzydziestu sekundach. Chwilę później Czesi prowadzili dwoma bramkami, a zagubieni Polacy snuli się po boisku.

Wstyd w Pradze

Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim początku. To jest nie do zaakceptowania. My jako piłkarze na takim poziomie nie możemy sobie pozwolić na taki start. To był totalny szok dla naszej drużyny. Wypada tylko przeprosić kibiców i porozmawiać szczerze wewnątrz drużyny

- komentował zaraz po spotkaniu Jan Bednarek.

Czesi w drugiej połowie strzelili jeszcze jednego gola i swobodnie kontrolowali wydarzenia na boisku. Polaków stać było tylko na honorowe trafienie Damiana Szymańskiego.

To był bardzo zły mecz w naszym wykonaniu, ale może być tylko lepiej. Tak musimy na to patrzeć. Mamy teraz kolejne bardzo ważne spotkanie w poniedziałek i teraz musimy iść na maksa. Musimy wygrywać i iść w górę tabeli

- dodał obrońca Southampton.

Pozytywną informacją po laniu w Czechach wydaje się tylko fakt, że eliminacje do Euro 2024 dopiero się rozpoczęły. Polacy już w poniedziałek w Warszawie zmierzą się z Albanią. W grupie znajdują się także drużyny Wysp Owczych i Mołdawii. Na turniej finałowy przepustki wywalczą dwa najlepsze zespoły w tabeli.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

##CZEPOL #eliminacje Euro 2024 #Jan Bednarek #Polska-Czechy

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wideo