Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Wielkie emocje podczas wygranego meczu z Iranem. Po ostatnim gwizdku awantura. WIDEO

Polscy siatkarze zgotowali nam nie lada wieczór. Spotkanie z Iranem podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro zapowiadało się ciekawie.

screen TVP1
Polscy siatkarze zgotowali nam nie lada wieczór. Spotkanie z Iranem podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro zapowiadało się ciekawie. Miało być ciężej niż z Egiptem, ale nikt nie przypuszczał, że o wygranej rozstrzygnie tie-break. Polacy po zaciętej walce wygrali z Iranem 3:2 (25:17, 25:23, 23:25, 20:25, 18:16). Po wygranym meczbolu Irańczycy starali się sprowokować naszych zawodników. Zobacz wideo!

Początek meczu był po naszej myśli. Biało-czerwoni pewnie wygrali pierwszego seta 25:17. Drugi był bardziej wyrównany, zakończył się wynikiem 25:23 dla podopiecznych Stéphane’a Antigi. Później zaczęły się schody. Polacy dali się rozpędzić Irańczykom, którzy doprowadzili do remisu 2:2, wygrywając trzeciego i czwartego seta (25:23, 25:20). Przyczyniły się do tego liczne błędy naszych zawodników. Polacy wygrali po swoim drugim meczbolu (18:16).

Jednak tuż po meczu rozpętała się awantura, którą zapoczątkowali nasi rywale. Jeden z zawodników Iranu najwidoczniej nie mógł pogodzić się z przegraną. Doszło do przepychanek.

Polska - Iran 3:2 (25:17, 25:23, 23:25, 20:25, 18:16)

Składy drużyn:
Polska: Łomacz, Kurek, Kłos, Bieniek, Kubiak, Mika, Zatorski (libero) oraz Buszek, Konarski, Bednorz.
Iran: Mahmoudi, Ebadipour, Marouflakrani, Seyed, Zarini, Gholami, Marandi (libero) oraz Ghaemi, Ghafour, Mahdavi, Sharifat.

Źródło: twitter.com,sportowefakty.wp.pl,niezalezna.pl