Ruda WRON-a rozdrażniona » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Tir przewrócił się na A2. Kierowca ukarany mandatem w wysokości 3 tys. zł

Kierowca tira, który przewrócił się trasie S2 w pobliżu węzła Opacz, został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. złotych za niezachowanie należytej ostrożności - poinformował sierż. sztab. Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

twitter.com/Policja_KSP screen

Do zdarzenia doszło we wtorek kilka minut przed godz. 7. Na S2 w okolicach węzła Opacz w kierunku Łodzi przewrócił się tir przewożący na przyczepie puste palety.

Po godzinie 10 sierż. sztab. Rafał Markiewicz z biura prasowego KSP informował, że ciężarówka cały czas blokuje trzy pasy ruchu.

"Wytyczony został objazd około 300 metrów przed węzłem Opacz. Kierowców kierujemy ruchem na trasę lokalną S2 w kierunku Łodzi"

- powiedział policjant.

"Kierowca tira został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. złotych za niezachowanie należytej ostrożności" - podał. Dodał przy tym, że kierowca był trzeźwy.

Z kolei starszy kapitan Wojciech Kapczyński z warszawskiej straży pożarnej poinformował, że na miejscu pracuje specjalistyczna grupa ratownictwa technicznego. "Po godzinie 10 udało się za pomocą dźwigu podnieść ciężarówkę" - podkreślił strażak.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mg
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo