Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Odważna walka o lepszą Polskę. Prezes PiS przypomina dzieło brata

Jest niepodważalną prawdą, że mój śp. brat poświęcił kwestii szeroko rozumianej pracy swoją aktywność społeczno-polityczną i naukową - napisał prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński w liście do uczestników uroczystości odsłonięta we Wrocławiu tablicy upamiętniającej prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

List w imieniu wicepremiera podczas uroczystości odsłonięcia tablicy odczytała posłanka PiS Mirosława Stachowiak-Różecka. "Pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim osobom, które wniosły swój wkład w tę jakżę drogą memu sercu inicjatywę, w to, że na Ostrowie Tumskim powstało to miejsce pamięci" - napisał w liście prezes PiS.

Kaczyński w odczytywanym liście przyznał, że dowiedział się od organizatorów, że "poprzez to uhonorowanie środowisko wrocławskie pragnie podkreślić szczególne zasługi Lecha Kaczyńskiego dla świata pracy".

"Jest niepodważalną prawdą, że mój świętej pamięci brat poświęcił kwestii szeroko rozumianej pracy swoją aktywność społeczno-polityczną i naukową"

- napisał wicepremier. "Odważna walka o lepszą Polskę, którą prowadził przez całe swoje dorosłe życie, była w wielu aspektach walką o godność i wartość pracy, a w zasadzie o ich odbudowanie" - zaznaczył. 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wideo