Lempart i spółka kpili ze sprzątaczki - są NOWE nagrania! #MuremZaPaniąCoSprząta podbija internet

Internauci stają murem za sprzątaczką, która starła się z Martą Lempart przed siedzibą PiS. Liderka Strajku Kobiet wylała farbę na drzwi i schody prowadzące do budynku. Nie reagowała na wezwania do posprzątania, a zebrani z nią ludzie kpili z pani sprzątającej, wskazując, żeby "poprosiła prezesa, niech przyjdzie zmywać". Ta pogarda spotkała się z jednoznaczną reakcją!

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Marta Lempart kolejny raz przeszła samą siebie
fot. twitter.com/pikus_pol

Znana z wulgarnych występów liderka Strajku Kobiet Marta Lempart przyszła pod siedzibę PiS i oblała drzwi do budynku i prowadzące do niego schody czerwoną farbą, po czym zaczęła wygłaszać swój manifest. Przerwała go jednak... kobieta sprzątająca obiekt, oburzona wylewaniem farby. Z grupy zebranych pod siedzibą PiS osób pod jej adresem padły słowa, że za brudne drzwi powinna "podziękować Kaczyńskiemu", a także pytania, "czy jest z PiS-u".

Okazało się jednak, że nie była to jedyna dyskusja Marty Lempart ze sprzątaczką. Na nowym nagraniu widzimy, jak pani sprzątająca wystawia Lempart wiadro.

- Proszę umyć mi to! Ja nie będę na darmo robiła

- mówi kobieta do liderki Strajku Kobiet. Ludzie, którzy towarzyszą aktywistce, mówią, żeby sprzątaczka "poprosiła prezesa, niech przyjdzie zmywać". 

- Jest pani, która będzie musiała najprawdopodobniej posprzątać to, co myśmy tu zrobili - stwierdziła Lempart. 

Scena druga. Kobieta wychodząca z budynku mówi do Lempart: "Pani taka mądra? To niech teraz pani to sprząta". Jeden z obecnych na miejscu mężczyzn ponownie twierdzi, że sprzątać powinien prezes. - Ja to sprzątam, by się pan wstydził - wykrzyczała ponownie sprzątaczka. 

Internauci, którzy komentują ten materiał, zwracają uwagę na pogardę, z jaką lewicowi happenerzy potraktowali panią sprzątającą obiekt. Na Twitterze ruszyła akcja #MuremZaPaniąCoSprząta. Pojawiły się już nawet propozycje, jak wynagrodzić pani sprzątającej trud wątpliwej przyjemności spotkania z Martą Lempart i jej "dziełem". Akcja nabiera rozpędu!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#siedziba PiS #PiS #Marta Lempart

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo