Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »
Z OSTATNIEJ CHWILI
Polscy hokeiści przegrali z Niemcami 2:4 w swoim szóstym meczu mistrzostw świata Elity • • • Iga Świątek wygrała z Białorusinką Aryną Sabalenką 6:2, 6:3 w finale tenisowego turnieju WTA w Rzymie • • •

Lempart wymazała drzwi siedziby PiS czerwoną farbą. Dostała reprymendę od sprzątaczki [WIDEO]

Dzisiaj Marta Lempart, w ramach "akcji ostrzegawczej" oblała czerwoną farbą drzwi i schody prowadzące do siedziby PiS na Nowogrodzkiej w Warszawie. Nie mogło się to spodobać kobiecie sprzątającej budynek, która postanowiła dać aktywistce reprymendę.

Twitter.com/Gdański Korsarz [screenshot]

Podczas zaplanowanego na pierwsze dni grudnia posiedzenia Sejmu odbędzie się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy proponującego wprowadzenie bezwzględnego zakazu przerywania ciąży. Podczas posiedzenia będzie także przedstawiony poselski projekt ustawy o Polskim Instytucie Rodziny i Demografii.

W związku z tymi wydarzeniami dziś pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie pojawiły się przedstawicielki Strajku Kobiet na czele ze znaną ze swoim wulgarnych zachowań liderką, Martą Lempart.

W swoich mediach społecznościowych Strajk Kobiet określił dzisiejszą akcję jako "ostrzegawczą". OSK na dni 1 i 2 grudnia planuje manifestację pod Sejmem.

Podczas dzisiejszych "występów" pod siedzibą PiS, Lempart oblała drzwi do budynku i prowadzące do niego schody czerwoną farbą, po czym zaczęła wygłaszać swój manifest. Przerwała go jednak... kobieta sprzątająca obiekt, oburzona wylewaniem farby.

- Co tu zrobione jest? Ja tu (...) sprzątam, kto to zrobił? Niech to pani umyje teraz

- mówiła do Lempart sprzątaczka. 

Z grupy zebranych pod siedzibą PiS osób pod jej adresem padły słowa, że za brudne drzwi powinna "podziękować Kaczyńskiemu", a także pytania, "czy jest z PiS-u".

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mn
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo