Zostawili list dla dzieci. Zaginione małżeństwo widziane... za granicą. Zaskakujący trop

Pojawił się nowy trop w poszukiwaniach małżeństwa z Warszawy, które nagle opuściło mieszkanie i zostawiło w nim list dla dwóch nastoletnich synów. Para była widziana... na Słowacji. W jednym z pensjonatów nagrały ich kamery monitoringu. Co tam robili i dlaczego wciąż nie kontaktują się z rodziną?

Adam i Aneta Jagła zostali nagrani przez kamery monitoringu
fot. KPP Zakopane

W nocy z 20 na 21 maja 2023 r. z mieszkania przy ul. Puławskiej w Warszawie wyszło małżeństwo Jagła - Adam i Aneta. W domu zostawili dwóch nastoletnich synów i... list do nich, w którym napisali: "Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni".

Zaniepokojona rodzina zgłosiła sprawę na policję, a funkcjonariusze potraktowali to poważnie i rozpoczęli poszukiwania. Najpierw okazało się, że małżeństwo Jagła nocowało w jednym z kurortów w Tatrach, ale zniknęli po jednej nocy i udali się w nieznanym kierunku.

Kolejny trop poprowadził... na Słowację

Słowackie media informują, że para pojawiła się we wsi Ždiar - we wtorek 23 maja. Jedna ze słowackich telewizji skontaktowała się z właścicielem pensjonatu, który miał okazję przenocować małżeństwo z Polski. Sam zawiadomił policję, gdy dowiedział się, że para jest poszukiwana w Polsce. 

- Przeprowadzone kontrole potwierdziły, że para spała jedną noc w ośrodku noclegowym we wsi Ždiar, następnego dnia para pojechała polską firmą taksówkarską na przejście graniczne Łysa Polana, skąd wyjechali w nieznane miejsce - poinformowała słowacka policja.

Poszukiwani Adam i Aneta Jagła

  • Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, sylwetka normalna, włosy krótkie szpakowate, zarost krótki, kuleje na prawą nogę, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrany był na sportowo.
  • Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, sylwetka masywna, włosy długie fryzura typu bob, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantery, może nosić okulary korekcyjne. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo.
Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112.

 Źródło: niezalezna.pl, noviny.sk

 

#Adam Jagła #Aneta Jagła

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo