Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Wpis znanego polskiego jazzmana - totalny bełkot. "Tu kanalia i morderca brata! Ciuś ciuś ciuś! Szefie!"

Michał Urbaniak, znany muzyk jazzowy, nie ukrywa swoich antyrządowych poglądów, a jego profile w mediach społecznościowych są pełne anty-PiS-owskich grafik, memów, cytatów itp. Tym razem jednak jazzman na Twitterze zamieścił wpis-komentarz, jednak internauci zachodzą w głowę - w jakim języku jest on napisany. "Hello! Hello! Tu kanalia i morderca brata! Ładnie to było tak nas nazywać!? Ciuś Ciuś Ciuś! Szefie! Po Co To Było?!" - to tylko fragment.

Michał Urbaniak
fot. Zorro2212 - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=22256598

Michał Urbaniak, jak wielu artystów i celebrytów, nie stroni od manifestacji swoich antyrządowych poglądów, często zamieszczając w mediach społecznościowych nagrania, grafiki, memy i komentarze uderzające w obecną władzę. Nierzadko jednak są to wpisy niesmaczne, nieobyczajne lub po prostu wulgarne. Tym razem jednak muzyk zamieścił post, który można określić z całą pewnością mianem totalnego bełkotu.

To komentarz Urbaniaka do słów szefa WOŚP, Jerzego Owsiaka.

Kilka dni temu Owsiak zamieścił na Facebooku wpis, w którym pod adresem prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, napisał m.in. "jest pan totalnie oderwany od rzeczywistości, pana wypowiedzi, które obrażają, które są rasistowskie, także we mnie wzbudzają strach! To pan jest winny wywołania wojny polsko-polskiej".

"Hello! Hello! Tu kanalia i morderca brata! Ładnie to było tak nas nazywać!? Ciuś Ciuś Ciuś! Szefie! Po Co To Było?!Daj Pan Pożyć Normalie, Chociaż Trochę?! Partiot to Patriot i nie ważne z kąd ale potrzebny! LetOegasus be with You!" [pisownia oryginalna]

- napisał na Twitterze Michał Urbaniak.

Internauci zastanawiają się, co to za język i czy na pewno stan piszącego nie jest niepokojący.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mn
Wczytuję ocenę...
Wideo