Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Rynek we Wrocławiu był dziś biało-czerwony. Ale to niejedyne miejsce gdzie protestowali Polacy! [WIDEO]

- Polska się budzi - napisała w mediach społecznościowych była marszałek Sejmu Elżbieta Witek odnosząc się do odbywającego się we Wrocławiu Dolnośląskiego Protestu Wolnych Polaków. Wydarzenie przyciągnęło tłumy a do siedzi trafiły zdjęcia i nagrania z manifestacji. Środowiska patriotyczne wyraziły swój sprzeciw także w innych miastach Polski.

Dolnośląski Protest Wolnych Polaków
screen - @michalrachon

Rząd Donalda Tuska od zaprzysiężenia 13 grudnia ub.r. dopuścił się już wielu bezprawnych działań, takich jak zamach na media publiczne, aresztowanie posłów Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika czy próba usunięcia Prokuratora Krajowego Dariusza Barskiego. 

To właśnie przeciwko tym poczynaniom środowiska patriotycznie przyszły zamanifestować na rynek we Wrocławiu.. Dolnośląski Protest Wolnych Polaków przyciągnął tłumy. Do sieci trafiły już nagrania z wydarzenia. Słyszymy na nich, że oprócz skandowania haseł dotyczących sprzeciwu wobec działań rządu, manifestujący wyrażają poparcie dla Telewizji Republika.

"Polska się budzi"

- Można ludzi oszukiwać przez pewien czas, można nawet niektórych ludzi oszukiwać przez cały czas, ale nie da się oszukiwać wszystkich ludzi przez cały czas. Polska się budzi. Dziś we Wrocławiu tysiące uczestników na manifestacji w obronie wolności - skomentowała Dolnośląski Protest Wolnych Polaków w mediach społecznościowych była marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Protesty w innych miastach

Wrocław to niejedyne miejsce gdzie protestowały środowiska patriotyczne. Polacy wyrazili swój sprzeciw także m.in. w Łodzi i Gdańsku. 

Przeciwnicy działań rządu po raz kolejny zebrali się także pod zakładami karnymi, gdzie osadzeni są posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Do Radomia i Przytuł Starych udali się klubowicze Klubów "Gazety Polskiej".

Do sprzeciwu działań wobec rządu dołączają się kolejne osoby z różnych miast. W czwartek manifestację zorganizują środowiska patriotyczne w Lublinie. Wydarzenie odbędzie się na placu Litewskim o godzinie 18. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Protest Wolnych Polaków #Wrocław #bezprawie Tuska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo