Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

"Polacy w minimalnym stopniu odczują wzrosty cen energii". Sobolewski o pomocy rządu

- Obecnie skupiamy się na się na walce z kryzysem energetycznym, który wiąże się z agresją Rosji na Ukrainę. To główny problem, z którym musimy sobie poradzić w najbliższych miesiącach - powiedział sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski w wywiadzie dla "Gazety Polskiej Codziennie".

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com / Pexels

Sobolewski był pytany m.in., czy planowane są zmiany w rządzie. Odpowiedział, że jeśli zostaną one wprowadzone, "to będą one kosmetyczne".

"Mogą one dotyczyć wiceministrów czy podsekretarzy stanu. Na pewno nie będzie szerokiej rekonstrukcji rządu"

- stwierdził.

Pytany o to, jakie działania PiS podejmie przed wyborami, Sobolewski przekazał, że w pierwszej połowie przyszłego roku partia przedstawi swoje priorytety, które - jak zaznaczył - mają być odpowiedzią na "kwestie palące dla Polaków".

"Obecnie skupiamy się na się na walce z kryzysem energetycznym, który wiąże się z agresją Rosji na Ukrainę. To główny problem, z którym musimy sobie poradzić w najbliższych miesiącach. Musimy pomóc Polakom, aby w jak najmniejszym stopniu odczuwali skutki kryzysu; część rozwiązań została wdrożona. Przed nami działania, które doprowadzą do tego, że Polacy w minimalnym stopniu odczują wzrosty cen energii"

- powiedział.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo