Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Pedofilia Obywatelska

- Za pedofilię w Kościele, odpowiadają biskupi, papież, a nawet wierni. Za pedofilię w PO nikt nie odpowiada, co najwyżej sprawca, jak zrobi się głośno. Otoczenie sprawcy pedofilii z PO jest usprawiedliwione przez to, że wcześniej głosił on poglądy ułatwiające zaakceptowanie pedofilii, otoczenie sprawcy pedofilii z Kościoła jest pogrążone przez to, że był on w organizacji potępiającej wszystko co prowadzi do pedofilii - pisze redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie", Tomasz Sakiewicz w komentarzu zatytułowanym "Pedofilia Obywatelska".

Fot: Fotomag/Gazeta Polska

Część środowisk krytycznie odniosła się do tekstu dziennikarza Radia Szczecin i "Gazety Polskiej", Tomasza Duklanowskiego, w którym opisał aferę pedofilską na zapleczu zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej, próbującej zatuszować całą sprawę. Błażej Kmieciak, szef Państwowej Komisji ds. Pedofilii, zapowiedział złożenie wobec Duklanowskiego wniosku do Rady Etyki Mediów.

W odpowiedzi Tomasz Sakiewicz ogłosił skierowanie do prokuratury zawiadomienia ws. Kmieciaka w związku z tłumieniem krytyki prasowej.

Sakiewicz także skomentował skandaliczną sytuację:

"Są dwa rodzaje pedofilii: ohydna, zbrodnicza, gdy przestępstwa dokona duchowny i dyskusyjna, wymagająca zrozumienia i wrażliwości wobec sprawcy, gdy jest to działacz PO. Dane księży pedofilów należy bezwzględnie ujawniać wraz z ich przebiegiem kariery w Kościele, danych pedofilów z PO ujawniać nie można, bo to „niczemu nie służy”. Szczególnie nie należy ujawniać tego, że byli w PO. Za pedofilię w Kościele, odpowiadają biskupi, papież, a nawet wierni. Za pedofilię w PO nikt nie odpowiada, co najwyżej sprawca jak zrobi się głośno. Otoczenie sprawcy pedofilii z PO jest usprawiedliwione przez to, że wcześniej głosił on poglądy ułatwiające zaakceptowanie pedofilii, otoczenie sprawcy pedofilii z Kościoła jest pogrążone przez to, że był on w organizacji potępiającej wszystko co prowadzi do pedofilii. W przypadku pedofila z PO jest jeszcze jedna okoliczność łagodząca: miał przy sobie hurtowe ilości „postępowych”  narkotyków, które pomogą wątpiącym zrozumieć te niuanse"

- napisał Tomasz Sakiewicz.


Tomasz Duklanowski na stronach Radia Szczecin oraz łamach "Gazety Polskiej Codziennie" opisał w ostatnich dniach aferę pedofilską na zapleczu zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej. 

"Skazany za pedofilię Krzysztof F. był pełnomocnikiem marszałka Geblewicza, mężem zaufania Rafała Trzaskowskiego, aktywistą LGBT i terapeutą. Kandydował z list PO z hasłem „Dobro powraca”. Marszałek Geblewicz wiedział, że został on zatrzymany i postawiono mu zarzuty pedofilskie, jednak w tej sprawie zapanowała zmowa milczenia w zachodniopomorskiej PO. Mimo że jedna z ofiar – 13 letni chłopiec – to syn znanej parlamentarzystki" - pisał Duklanowski.

Na autora tekstu ze strony sympatyków Platformy Obywatelskiej spadła krytyka. Ale nie tylko. We wtorek na antenie Polsat News, Błażej Kmieciak, szef Państwowej Komisji ds. Pedofilii, stwierdził, że "gdy w trakcie czytania [tekstu] jestem w stanie w ciągu 15 sekund dotrzeć do personaliów dzieci, które były skrzywdzone (...) to taka forma informowania jest niewłaściwa i nieeetyczna i niegodziwa".

- Dzisiaj Państwowa Komisja ds. Pedofilii skierowała do Rady Etyki Mediów wniosek o zbadania tej sprawy, czy standardy etyczne pięknego zawodu dziennikarza nie zostały w tym przypadku złamane

- zapowiedział.

Do sprawy w mocny sposób odniósł się na Twitterze redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie", Tomasz Sakiewicz, który zapowiedział skierowanie do prokuratury wniosku przeciwko Błażejowi Kmieciakowi.

"Zamierzam skierować wniosek do prokuratury o zastraszanie dziennikarzy przeciwko Błażejowi Kmiecikowi, szefowi komisji, która miała zwalczać pedofilię, a zatyka usta tym, którzy ją ujawniają. Jego postępowanie wyczerpuje znamiona przestępstwa tłumienia krytyki prasowej, nadużycia urzędu" - napisał.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Tomasz Sakiewicz #afera pedofilska #Tomasz Duklanowski

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mn
Wczytuję ocenę...
Wideo