Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

"Obrotowy" Tusk zabrał głos na temat bariery na granicy. „Nikt się na ten kit nie nabierze”

Donald Tusk, odnosząc się do czwartego pytania referendalnego, napisał dzisiaj na Twitterze, że właściwie powinno brzmieć ono: "Czy jesteś za budową prawdziwej bariery na granicy z Białorusią". W sieci szybko przypomniano mu, co jeszcze niedawno mówił na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej.

Bariera na granicy polsko-białoruskiej
fot. Maciej Luczniewski/Gazeta Polska

Czwartym pytaniem w referendum będzie: - Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi? - poinformował dzisiaj minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

Na pytanie to zareagował przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk.

- Ponieważ przez płot Błaszczaka przedostaje się do Polski codziennie rekordowo dużo migrantów, właściwe pytanie powinno brzmieć: czy jesteś za budową prawdziwej bariery na granicy z Białorusią

- napisał na Twitterze.

Nie po raz pierwszy w ostatnim czasie lider PO próbuje kreować się na sceptycznego wobec migracji. Na początku lipca zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, w którym twierdził, że "Polacy muszą odzyskać kontrolę nad swoim państwem i jego granicami".

Na Twitterze szybko przypomniano Tuskowi, co jeszcze niedawno twierdził o barierze na granicy polsko-białoruskiej i migracji z kierunku białoruskiego.

Na wpis odpowiedział także szef MON, Mariusz Błaszczak.

 Źródło: niezalezna.pl,

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
md
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo