Tortury zemstą za naruszenie wpływów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Niedziela w całej Polsce pod znakiem opadów

W niedzielę w całej Polsce wystąpią opady - szczególnie w centrum i na wschodzie - będą to opady marznące - poinformowała Małgorzata Tomczuk, synoptyk Centralnego Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Według prognozy, zachmurzenie będzie duże, termometry wskażą od -2 do 7 stopni Celsjusza

Zima w natarciu
Pixabay - Pixabay

W niedzielę niemal w całym kraju zachmurzenie będzie duże. Na zachodzie opady deszczu i deszczu ze śniegiem. W centrum wystąpią marznące opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Na północnym wschodzie będzie padał śnieg.

Temperatura maksymalna od -2 stopni Celsjusza na północnym wschodzie, 2 stopnie w centrum, do 7 na zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich porywisty do 60 km/h.

W nocy w całym kraju zachmurzenie duże. Na zachodzie opady deszczu, na wschodzie śniegu. Marznące opady obejmą teren centrum i wschodu kraju. Na Śląsku może spaść 6 cm śniegu.

Temperatura minimalna od -5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, 1 w centrum, do 4 stopni na zachodzie.

Wiatr słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-wschodni i południowy

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#pogoda #Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Wczytuję ocenę...
Wideo